Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az "anyósommal"?...

Mit tegyek az "anyósommal"? Az érzelmi düh és féltékenységi jelenetei kibírhatatlanná teszik az egész kapcsolatunkat!

Figyelt kérdés

Egy nagyon boldog párkapcsolatban élek és ez nem tetszik a barátom anyjának. Iszonyatosan irigy és féltékeny minden olyan dologra amit úgy érzi őt illetné meg. A barátom apukája egy elég közömbös lelkületü ember (nem tudok rá szót) Nem foglalkozik vele, nem érdekli mi van vele, mintha nem szeretné, de talán iylen. Ellenben a fia iszonyatosan ragaszkodik hozzám és nagyon jól megvagyunk és ezt nem bírja látni. Az akarja hogy foglalkozzon vele annyira mint velem, nem bírja látni azt hogy oylan érzelmeket kapok a fiától amit a férjétől soha.

Na most mit mondjak neki. Sajnáljam vagy utáljam? Egyre kibirhatatlanabb.


2009. febr. 10. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
sajnáld.....
2009. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Ja, sajnáld, és menjetek el a közeléből.
2009. febr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem, jobb, ha az ilyen anyától távol tartjátok magatok, mert a végén még "megfúrja" a kapcsolatot. Tudod, hogy a nők mi mindenre képesek...
2009. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

SZIA!EZ CSAK ROSSZABB LESZ!ITT VAGYOK RÁ AZ ELŐ PÉLDA:(

Sziasztok!Köszönöm!

Nagyon sokat ártót már nekem 4 év alatt anyósom.

Nem lenne elég 1 nap sem,hogy felsoroljam.Az a baj a fiát nem akarja el engedni,és mindent be vett a cél érdekébe,hogy mind rossz boszorkát ki készítsen.Mert én mit nőszemély el vettem a fiát tőle,és az ő családjától is szerinte.Sokszor meg bocsátottam neki,de terhességem alatt is végig bántott,és elhordott mindenek.Mindent be vet annak érdekében,hogy porig alázón,és érezem magam kellemetlenül.A fiát lelki nyom rá tette,és be csapta ki semmizte.A kisfiamat 1darabig láthatta,de 2 x majd nem kiesett a kezéből,és én mint anyát folyamatosan kérdőre von,hogy mit adok babának enni,hányszor eszik stb!Legutóbb szitu mikor kiosztottam,be jelentette váratlanul,hogy fel akar jönni meg nézni a kicsit,jó mondom had jöjjön.Erre engem és férjem semmibe vet,ő akarta meg mondani mikor ki foghatja a gyerekem.Azt én meg be rágtam,és mondat neki,hogy sír nála a babám,és adja ide nekem alig akarta odaadni.Most anyósom a fiát látja a babámba,és nagyon féltem tőle!

2009. febr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem ne nézd, hogy anyós vagy nem, csak egy nőismerősöd. Próbáld rávezetni, hogy még "fiatal", hogy

lehetne kicsit nőiesebb vagy hódítóbb, talán még a férje is észreveszi. Vagy valaki, akivel kicsit kielégíthetné az érzelmi mínuszát, nem nagy dologra gondolok, csak megdícsérné a hentes, ilyesmi.Talán rájött, hogy elszúrta az életét, ha ezt így is lehet. Foglalkozz te is vele egy kicsit, jobb ha téged is megszeret, mintha kiéleznétek a viszonyotokat. Majd idővel kettőtöket egynek fog látni, együtt szeret.Ha látja, mennyire ragaszkodtok egymáshoz.

Biztos nagy sokk neki, ha összehasonlít a saját házasságával. Majd erőre kap, aztán kezd valamit a saját életével. Csak bátoríts, hogy csinos, szeretetreméltó, dumálj vele csajos dolgokról!

Egy időkereten belül. Hogy lássa, milyen jó ez, de nem az ő élete.Elküldeni nem lehet, csak megerősíteni, hogy le tudjon válni a gyerekről, biztos ő volt a pótlék. Rá kell vezetni, hogy saját kapcsolata kell hogy jó legyen. De diszkréten, ne mondd neki, hogy keressen vki mást, mert azt hinné, csapodár vagy.

2009. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha egyutt eltek, minel elobb koltozzetek kulon. Ha nem eltek egyutt, probalj minel kevesebb idot naluk tolteni. Amugy szerintem ne nagyon foglalkozzal vele, szerintem felesleges az idodet pocsekolni rad, miert kellene neki masra haragudnia.

Kulonben szerintem felti a fiat is, mint a legtobb szulo! Nem biztos am, hogy boldogtalan, egyszeruen erzi, hogy a fiacskaja mar nemcsak az ove.

Add magadat, ha nem csip, hat nem csip. Nem tudsz mit csinalni. Lehet, hogy mas a ket kezet osszetenne, hogy olyan menye legyen, mint te!

2009. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nekem sose állt szándékomban akármit is vagy akárkit is elvenni tőle egyszerüen az a baj hogy teljesen túlreagál mindent ordibál a fiával, pedig ösztöndíjas, minden vizsgája sikerül és sokat tanul és mellette egy nagyon őszinte és becsületes ember aki sosem hazudik és állandóan azzal vádolja ha próbál akármit is megmagyarázni neki csak azt mondja mindenre hogy "hazudik" és azóta amióta velem van.... semmit sem hallgat meg. Erre a párom berág ( pedig egy nagyon nyugodt is amúgy és utálja ha hazugnak nevezik és a hazug embereketis elitéli) szóval kiakad és ráordít amit annak tud be hogy azóta mióta velem van ő ilyen és azóta sosem beszélget vele...persze mert minden beszélgetése azzal telik el hogy "amióta...blablabla teljesen megváltoztál" Talán boldogabb mással és ezt nem bírja feldolgozni. És persze azóta nem is beszél az anyjával és ha lehet kerüli mert nem bírja a hülyeségeit hallgatni és ez egy ördögi kör marad igy... Amúgy nem lakunk együtt. Fősulira járunk tehát nincs keresetünk se hogy magunkra zárjuk az ajtót.
2009. febr. 10. 19:30
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Beszélgettél már úgy komolyabban a mamával, úgy, mint nő a nővel? Ha még nem, akkor szerintem próbáld meg.
2009. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
szerintem is megpróbálhatod a "no a novel" beszélgetést, de a leírtak alapján az a véleményem, hogy az anyósjeloltnek te mint a fia jovendobelije "nem jossz be" és egyszeruen allergiás rád.lehet, hogy más típúsú not képzelt a fiának
2009. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
68%
Szia!Az anyósok kilencven százalékára igaz a mondás miszerint akkor jó ha porhanyós!Hiába próbálsz vele kedves lenni saját életeteket kell élnetek mert nektek is csak egy van!Meg kell vele értetni,hogy ti egy pár vagytok szülőként támogatnia kell nem pedig követelődzni!Éljen abban amit választott és örüljön inkább annak,hogy a fia élete jobb lehet!Sok sikert és türelmet!
2009. febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!