Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy adjam a párom tudtára,...

Hogy adjam a párom tudtára, hogy ezt nem birom tovább? nem akarok sértődést

Figyelt kérdés
anyósom itt van nálunk amíg nem tud kivenni egy albérletet(10-e).egyszobás lakásba vagyunk vagy egy baba is.hajnal 5kor kel,csapkodja a konyhaszekrényt,a fürdőajtót.borult az egész napirendünk.iszonyú fáradt vagyok már,nem birok aludni,emiatt a gyerekkel is ingerültebb vagyok,ő pedig hisztis mert látja rajtam hogy nem oké valami.hogy adhatnám a párom tudtára,hoy kérje meg anyósomat hol menjen addig az anyukájához?nem vagyok szívtelen,csak nem akarok a gyerekkel sem kics*szni mert ingerült vagyok és fáradt.kérlek ne írjatok negatív kommentet.köszönöm
2014. ápr. 29. 11:10
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
97%
Mondd el öszinten a parodnak,hogy mi a problema,es valamit talaljanak ki az anyjaval együtt,es jo lenne ha elköltözne,maskülönben te fogsz,mert mar nem birod.Különben is nem az anyossal akarsz elni,hanem vele.Ha megsertödik,akkor igy jart,de te akkor is öszinte voltal.Menjen az anyahoz,tiz napot kibir ott is.Különben meg mi a garancia,hogy 10.-en elköltözik? Egy költözes,mire mindent elintez,lakast talal,fuvar stb..jo esetben is 3-4 nap. Majd jol besatyizik oda,aztan vegleg ott marad! Legyel paroddal öszinte,szerintem meg tudjatok beszelni.
2014. ápr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Simon Say válasza:
88%

Bárhogy is nézzük, ez egy ideiglenes állapot. A kérdés az, hogy konfrontálódni akarsz a pároddal emiatt, ami más problémákat is okozhat a későbbiekben, vagy nagyot nyelni és hódolsz a hosszú, tartós kapcsolat egyik alappillérjének: elfogadod a helyzetet és a tényt, hogy ebben a kérdésben nem tudsz győzni (anyucis férfi).


Nincs itt semmi baj, anyuci eltűnik majd és visszatér minden a régi kerékvágásba. Vannak nehéz időszakok :-)

2014. ápr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
43%
De nálad van mert nyomkodod a lepontozó gombokat.Rajta nyomj erre is egyet.
2014. ápr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
83%

Na azért így egészen más a helyzet, hogy nem is egy szobában vagytok, mint ahogy a kérdésben írtad.

Így ki lehet bírni ideiglenesen.

Anyóst kérd meg kedvesen, hogy x óráig na zajongjon, mert ti és a baba ilyenkor még alszotok.

2014. ápr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
70%
Üljetek le a pároddal és beszéljétek meg. Ez valóban nem mehet így tovább! Erre rá megy a kapcsolatod, az életed, a gyereked!
2014. ápr. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

erre is gondoltam hogy mi van ha esetleg ''nem talál lakást''..ez így sokáig nem fog menni.lassan a védőnő is jönni fog hogy megbeszéljük az egy éves státuszt,igy hogy engedjem be?a cuccok szanaszét,mint a putri.de nem nyulhatok hozzá a dolgaihoz mert milyen az..

13-as nem értelek

2014. ápr. 29. 11:42
 17/31 anonim ***** válasza:
97%
Kérdés: anyós rajta van az ügyön, hogy minél előbb albérletet találjon? Gondolom ha mindketten otthon vagytok, akkor azért látod, hogy mozog ez ügyben vagy sem? Ha intézi, akkor szerintem rövid idő és elmegy. Ekkor kitartást, gondolom, hogy nem egyszerű, de hamar vége lesz. Esetleg olyan dolog miatt szólj, hogy ne 5-kor csapkodja a konyhaszekrényt, hanem próbáljon tekintettel lenni rátok, a babára, hogy ti nem 5-kor kelnétek. Ha anyósod csakazértsem változtat és kényelmes neki így, illetve nem látod az igyekezetét, hogy albérletet keresne, akkor szólj a férjednek, hogy beszélje ezt meg az anyjával, mert ez az állapot hosszabb távon tarthatatlan.
2014. ápr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
nem keres mondván hogy még úgysincs pénze
2014. ápr. 29. 11:55
 19/31 anonim ***** válasza:
95%
Akkor meg beszélj a férjeddel, hogy ez nem állapot. Nyilván mi nem ismerjük, írod, hogy nagyon anyás, de ha normális hangnemben beszélsz vele, akkor nem hinném, hogy nem érti meg és sértődés lesz belőle. Arról nem is beszélve, hogy igazából nem értem, ez a férjed nem zavarja? Ez a hajnali felkelés és csapkodás? Ha anyósod is otthon van egész nap, akkor nem lehet megkérni, hogy néha segítsen be a háztartás vezetésbe vagy amíg te azt csinálod, addig a gyerekkel foglalkozzon?
2014. ápr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
97%

ülj le a pároddal beszélgetni,mond el neki mi bánt téget,miért vagy ideges.

Ami még fontos,hogy ne azt mond neki hogy "küld el innen anyósom",hanem hogy találjon valami megoldást,mert ez így nem jó.

Ha ő azt látja jó megoldásnak hogy elküldi,akkor elküldi,ha nem,akkor keres más megoldást!

Szépen átbeszéve a dolgokat mindenre lehet megoldást találni!:)

2014. ápr. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!