Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy adjam a párom tudtára,...

Hogy adjam a párom tudtára, hogy ezt nem birom tovább? nem akarok sértődést

Figyelt kérdés
anyósom itt van nálunk amíg nem tud kivenni egy albérletet(10-e).egyszobás lakásba vagyunk vagy egy baba is.hajnal 5kor kel,csapkodja a konyhaszekrényt,a fürdőajtót.borult az egész napirendünk.iszonyú fáradt vagyok már,nem birok aludni,emiatt a gyerekkel is ingerültebb vagyok,ő pedig hisztis mert látja rajtam hogy nem oké valami.hogy adhatnám a párom tudtára,hoy kérje meg anyósomat hol menjen addig az anyukájához?nem vagyok szívtelen,csak nem akarok a gyerekkel sem kics*szni mert ingerült vagyok és fáradt.kérlek ne írjatok negatív kommentet.köszönöm
2014. ápr. 29. 11:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
96%

Az anyós tudna menni a saját anyjához lakni?Nem is értem,ez eddig hogyhogy nem merült fel?Inkább rajtatok élősködik egyszobakonyhán, minthogy menjen a saját anyjához?


Szomorú, hogy ilyen lakhatási helyzetek vannak Magyarországon :(


Szerintem nem tudsz mit csinálni,amíg el nem költözik...

2014. ápr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
96%
Az a baj,hogy felsz a paroddal öszinten beszelni,mert akkor mi lesz?? Könyörgöm milyen parkapcsolat az ahol az egyik fel nem meri elmondani a masiknak a problemajat.Ha megsertödik,akkor sem lesz semmi,esetleg belatja,hogy igazad van,föleg ha szeret! Az anyosod meg sosem fog elköltözni,mar reg nezegetnie kellene a lakasokat attol függetlenül,hogy nincs meg ra penze,azert nem hiszem,hogy annyi a nyugdija,hogy kifizesse a kauciot,meg a többi költseget kapasbol,es meg meg is eljen.ha nem szolsz,akkor majd jön,hogy hadd maradjon meg 1 honapot,meg meg 1-et,es szepen veletek fog lakni.A parodnak is be kell latnia,hogy ez nem megoldas,hidd el.
2014. ápr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
hát szomorú a helyzet :(
2014. ápr. 29. 12:29
 24/31 anonim ***** válasza:
96%

10 napot féllábon valahogy még kibírtok, de ami engem jobban aggaszt, hogy "nem keres mondván hogy még úgysincs pénze".


Szóval készülj fel, hogy a kedves mama nem fog 10-én elköltözni. Valamit lépnetek kell, mert ez így tényleg tarthatatlan.

2014. ápr. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

remeg a gyomrom ha belegondolok hogy jön az este.nincs is nemi életünk a párommal és amíg itt lesz tuti nem is lesz(a részemről így nem megy) tudom hogy csak forgolódni fogok,hajnalba meg kelhetek mert nem tudok aludni.este ha megyünk sétálni gyerkőccel meg a párommal beszélni fogok vele

köszönöm a válaszaitokat és a megértést

2014. ápr. 29. 13:35
 26/31 anonim ***** válasza:

Valaki már kétdezte, de nem válaszoltál rá:

Ha egyszobás a lakás, akkor hogy nem alszik veletek egy szobában?

2014. ápr. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
bocsánat elkerülte a figyelmem.úgy hogy nappali konyha egybe van.és ott alszik a kanapén.ahol eddig mi aludtunk éjjel
2014. ápr. 29. 14:42
 28/31 anonim ***** válasza:

Szóval egy légtérben vagytok?

Ne haragudj, hogy ezen a témán lovagolok, de ha egy légtérben vagytok, akkor mi van az intim együttlétekkel?

Ez nem egészséges így.

2014. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

úgy mondom hogy ő kint van a kanapén,mi benn a szobába,de van ajtó.

Az együttlét meg igen..hogy engedném el magam ha tudom hogy ő ott van meg eleve feszült is vagyok abszolút nem kívánom..és még 2 hét minimum..napközbe sem megoldható a párom dolgozik..nem jó sehogyse

2014. ápr. 29. 18:45
 30/31 anonim ***** válasza:
Kialvatlanul balesetveszélyes élni, nem tudsz koncentrálni, ezeket mind soroljad a párodnak. Akinek nem a csicskája vagy ugye? Várom a fejleményeket, együtt érzek!
2014. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!