Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Leendő anyósom "közénk áll"?...

Leendő anyósom "közénk áll"? Mit tehetnék? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
a helyzet a következő. Párommal már több mint 1 éve együtt vagyunk (én 20, ő 25) de leendő anyósom majdnem hogy dróton rángatja a páromat. amit ő kigondol azt adj uram de egyszerre módon véghez is viszi. ezzel nem egyszer keresztülhúzva az előre eltervezett programunkat. sajnos együtt még nem élünk együtt (még csak nemrég kezdtünk el dolgozni). Semmi bajom a párom szüleivel, jól ki is jövünk, de ez a mindent egyszerre, hirtelen akarok stílusa az agyamra megy lassan. Párom nem nagyon akar ellenkezni és vitatkozni vele a békesség kedvéért de én kezdem nagyon unni, hogy össze-vissza rángatják és ugráltatják ahogy nekik tetszik. Párom meg megy és ugrik, mert segíteni kell nekik. Igen, segítsen is de van 2 bátyja akkor ők is segítsenek már! Nekik mindig mindent szabad ami miatt párom szív. Ezt már többször mondtam is neki de akkor mindig azzal hárít, hogy ők is sokat segítenek csak én nem látom. Nem tudom mit tehetnék. Félek, hogy ha ez még sokáig így megy akkor megunom az egészet. A páromat viszont nem akarom elveszíteni, mert nagyon szeretem és ő is szeret engem.
2014. ápr. 30. 17:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Párod 25 éves, nem 15. Elhiszem, hogy egész életében megszokta, hogy ő a kicsi, őt ugráltatják, meg elnyomják, meg minden. De ahogy elnézem, beleragadt ebbe, és még mindig kisgyerek. Ha 25 évesen anyám minden programomat el tudja cseszni, amit a párommal tervezek, ott nem anyámmal van a baj.

Megmondanám páromnak, ha fontos vagyok neki, akkor emberelje meg magát, és nem csak értem, hanem maga miatt is.

Majd anyukája fogja eldönteni, hogy mikor lehet gyereketek? Mikor neki is megfelel, és épp nem kell neki segíteni? Na ne.

2014. máj. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!