Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti hogy reagáltatok volna?...

Ti hogy reagáltatok volna? Bővebbén lent!

Figyelt kérdés
Anyósom tegnap itt volt nálunk,és mondta nekem,hogy akar valamit mutatni.Elővette a telefonját,és képet mutatott,amin először azt hittem,hogy a férjem van egy csajjal,de aztán hamar levágtam,hogy nem ő az,anyós egy filmből fényképezte,mert tényleg hasonló mint a férjem..aztán elkezdett nevetni,hogy milyen vicces lett volna,ha én féltékeny leszek a férjemre..de kár hogy nem jött be!Aztán ugye van egy 2 éves kisfiúnk,és szóba került,hogy pár év,aztán hozza a csajokat..erre anyósom meg beszólt,hogy majd az apjának a szebbnél szebb csajokat!Kicsit szarul esett,de nem szóltam semmit..Egyébként eddig nem volt rossz kapcsolatunk,bár azért vannak érdekes dolgai...
2014. máj. 14. 10:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
érdekes egy anyósod van.. esetleg valami gondja van agyilag??
2014. máj. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
*Bővebben
2014. máj. 14. 10:36
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
nem csípi a fejed , de nem vele kell élned! Tájékoztasd a férjed róla, de úgy, hogy ne legyen bántó,mert nem lehet tudni hogy sül el.
2014. máj. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kedves második!Képzeld igen életszerű!Minek válaszolsz,ha szerinted kamu!Elsőnek..igen elég érdekes,mert nagyon számít neki a külsőség.
2014. máj. 14. 10:39
 5/17 A kérdező kommentje:
A férjem is itthon volt,nem szólt rá semmit..ez is rosszul esett!
2014. máj. 14. 10:42
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Túlreagálod. Csak nevetni kellett volna rajta, aztán elfelejteni.
2014. máj. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem vagytok nagyon jóban, és ezért csinálta, vagy csak vicces próbált lenni de nem jött össze neki!
2014. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

első vagyok.

Én nem foglalkoznék ilyen hülyeségekkel. Mond el a férjednek mindig az anyja hülyeségeit, röhögjetek egy jót, és ne foglalkozz vele.

Ha esetleg eldurvulna az anyósod, akkor lesüllyedhetsz az ő szintjére, és beszólogathatsz neki te is.

Azt írod, hogy az anyósnak a külső a fontos.

Legközelebb ha megsért valamivel, akkor te sértsd meg ezzel a mondattal, amikor anyósod ott van.

- Drágám! tegyél meg nekem valamit. Ha 50 évesen úgy fogok kinézni mint az anyád, akkor lőjél le. Nem szeretném ha olyan bőröm lenne mint neki, vagy a cicim a hasam alját verje"..

De én nem süllyednék le a szintjére. Csak jót nevetnék a dolgain, esetleg amikor átjön már mosolyogva kérdezném

- Na anyuka? Ma mit tartogat az epés nyelve??

2014. máj. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk tegnap volt olyan,hogy kérdeztem a férjemet,hogy mért nem válaszolt az emailjeimre, mire az anyósa (édesanyám) beszólt,hogy biztos csajozott. De ők nagyon jóban vannak, mindig ugrattják egymást, így nevettünk mindhárman!
2014. máj. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Teljesen életszerű, az én anyósomnak is vannak hasonló kaliberű "poénjai".

Ilyenkor szerintem valami hasonlóan "vicces" dologgal kellene reagálni. De én is olyan vagyok, hogy lefagyok az ilyen szitukban és nem tudok mit szólni, csak utólag vagyok okos.

Vagy még úgy lehetett volna reagálni, hogy elmondod, szerinted ez nem volt vicces és fapofával témát váltasz.

2014. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!