Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tehetnék apósom miatt?...

Mit tehetnék apósom miatt? Bövebben lent

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk együtt van egy 4 éves kisfiunk és jelenleg 6 hós kismama vagyok.a problémám ...ugy érzem aposom mindent elkövet hogy szétszedjen minket ...de a párom ezt nem látja be sajnos ami nagyon bánt .tegnap indulásuk elött tudtam meg hogy egy záró vacsorára mennek öltönyös buli és kiakadtam nagyon ... azóta a párom nem jött haza nem is hivott deén meg nem akarom keresni.apuka most boldog h elért valamit ettöl meg falra megyek.ha beszélgetni akarok a párommal akkor mindig az sül ki hogy az apja nem hibás.a kisfiunkat nem szereti egy csokoládét nem kap töle nem játszik vele semmi .....szerintetek én reagálom túl????
2013. dec. 14. 11:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Jól olvastam,hogy tegnap este óta nem adott jelet magáról a férjed?Jó buli lehetett,após meg elérte amit akart.Kissé befolyásolható ezek szerint a férjed.Én kivágnám.Nem reagálod túl!
2013. dec. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Mondjuk ebből, amit leírtál, hogy nem foglalkozik a gyerekkel, meg elhívta valahová a férjed, nekem nem az jön le, hogy szét akar titeket választani.

Bizonyára hulla részeg a férjed, ezért nem hívott, még alszik valahol.

2013. dec. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Azt nem tudjuk, hogy mikor szólt após a buliról, lehet, hogy már tudja egy ideje a férjed, hogy mennek, csak neked "felejtett el" szólni.
2013. dec. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
volt egy csoportos buszos lehetöség elmenni mert messze mentek... de após igazábol soffőrnek vitte el a párom....és nekem hozzá tette legalább kajál egy jót !!!nem iszik amugy a párom de a kedves édesapja helyette is ......
2013. dec. 14. 11:20
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Jó, hát ettől még nem látom ebben a helyzetben azt, hogy el akarna választani titeket egymástól. Felfújod az ügyet.

Legalábbis ami após részvételét illeti. A férjed mondhatott volna nemet is a sofőrködésre, meg hívhatott volna már telefonon.

Az, hogy ezeket nem tette meg, nem após hibája.

2013. dec. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Tiszta zavar, amiket írsz! Nem is értem a problémádat.
2013. dec. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Igazából te miért is nem hívod fel a férjed?Mi van ha valami bajuk lett?
2013. dec. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Igen bátor, vagyis inkább felelőtlen vagy, hogy ezekkel a kétségekkel vállaltál még egy gyereket. Mióta érzed, hogy az apósod ellened van?
2013. dec. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem a kiakadást

csinált egy programot az apjával, ahova elmentek.

Ez miért baj? Az, hogy ti nem kedvelitek egymást, abbó nem következik, hogy a párod is utálja a saját apját, mert ez így olyan, hogy éppen te akarod őket szétválasztani.


Szerintem kicsit túlreagálod.

Elhiszem, hogy nagyon bántó, és aggasztó, hogy az apósod szét akar szedni titeket, de egy működő kvázi problémamentes kapcsolatot egyik szülő sem tud szétszedni. Súrlódásokat okoznak, de szét nem szednek.

Szerintem ne szidd az apját, mert abból enm sül ki semmi jó.

Főleg most kismamaként a hormonok miatt tutira jobban felveszel mindent.


Miket tesz az após, amiből azt érzed, hogy szét akar választani titeket?


(Ennyi problémás kapcsolatban és is elgondolkodtam volna a 2. babán)

2013. dec. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

ui:

Miért nem akarod keresni a párod???


én tuti már este vártam volna, hogy jelt adjon, hogy megérkeztek, nálunk így szokás

2013. dec. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!