Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos! Ti hogyan reagáltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Ti hogyan reagáltatok volna a helyemben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy féltékeny típus,de ezen még én is kiakadtam(próbálok rövid lenni,bár ki tudja mennyire sikerül):

szombaton barátommal elmentünk a westendbe,épp indultunk volna be a ny-erbe amikor hirtelen elkezdett kiráncigálni az üzletből,mert meglátta a volt barátnőjét(meg a legjobb barátnőjét,akit szintén ismer),akit tudja h utálok és egyből szakadt a röhögéstől,mondtam neki,h menjünk vissza az üzletbe,hiszen nem azért akartunk bemenni h őt lássuk,hanem h vásároljunk. erre nem tudott mit mondani,visszatoltam az üzlethez és bementünk már másodjára. mind a ketten azt lestük,h hol van a csaj,mert barátom jól tudja,h ha kihoz a sodromból akkor ő sem ússza meg(megsúgom,nem vagyok egy nagy darab,153 centi és 40 kiló,de barátom 180 centi és 86 kilóját egy játék alkalmával is akármikor lenyomom)...szóval bementünk az üzletbe,a pasi részre,én nagyba nézem barátomnak a ruhákat,ő meg csak őket bámulja és mire odanéztem a 2 csaj el is tűnt.utána hazajöttünk és avval magyarázta a rángatást h nem tudja,melyikünknél jön egy kattanás és nekiesik a másiknak,szerintem ennél azért kicsivel kultúráltabban is el tudjuk intézni,bár nem tudom,mit nézzek ki egy 14 éves kis pisiből,aki 8 kiló sminket használ minden nap,úgy öltözik,mint egy 20 éves és nem meglepő ha azt mondom,h úgy is néz ki...ja és köldökpc-t csináltat mert 8. osztályba természetesen már úgy kell menni,tuti ő lesz az első az osztályban...én persze barátom miatt nem sminkelhetek,nem hordhatok magassarkút,se cicagatyát és pc-t se csináltathatok,amire 12 éves korom óta várok.szóval mindent írjatok le,ami csak eszetekbe jut a témával kapcsolatban(azt is elfogadom ha kapom a leszólásokat,de annyit még elmondok,h általában barátomnál vannak ilyen és hasonló problémák...1,5 éve vagyunk együtt és ő a 4. lány aki feltűnik a múltjából,míg nekem olyan 8 éves gyerekkori barátságra féltékenykedik aminél soha nem is volt többről szó)...17/L


2012. aug. 23. 09:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
miért nem sminkelhetsz meg nem csináltathatsz pc-t, na meg cicagatyával mi a baj??
2012. aug. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

szerintem jogos. én se szívesen mennék oda, ahol barátom exe van. ráncigáljon ki, aztán valahol megvárjuk amíg kijön..

18L

2012. aug. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

múltkor dolgozni voltam,éppen csak egy kis smink volt rajtam és nem vette észre a szemüvegemtől,bújt hozzám,stb és egy fél óra múlva mondtam neki,h amúgy rajtam van alapozó+púder,stb és elkezdte törölgetni az arcát,meg olyankor azért nem vesz fehér felsőt,mert azt mondja,h ne kenjem a ruhájába


a cicagatya meg: kb 2 hete elmentünk az ázsia centerbe,kinéztem egyet,felpróbáltam 2 színben,nekem nagyon tetszett,mire benyögi,h "túl vékony benne a lábad,nincs hozzá cipőd és nem áll jól" ott fintorgott,h így meg úgy nem tetszik neki és következő nap benyögi,h "amúgy tetszett,csak nem akartam,h olyat vegyél, most mindenkinek fekete színű van"


amúgy engem nem zavart,h ott a csaj,csak ne védené ennyire,azt mondogatta,h fél,h nekiesek vagy ő jön oda piszkálódni és vagy ő vagy én lecsapom...semmi joga+oka nincs odajönni,amúgy meg szerintem ott és akkor vásárolok ahol szeretnék és nem ott,ahol éppen nem látom(egyébként ez volt az első alkalom,h láttam volna élőben a csajt,ehelyett a haját láttam hátulról)

2012. aug. 23. 10:08
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a barátod félreismert és kultúáltabban is el tudjátok intézni, de te is írtad, hogyha kihoznak a sodrodból, akkor azt senki nem ússza meg. Ebből azért nem úgy tűnik, hogy jól kezelnéd a hasonló szituációkat.


Más: Teljesen mindegy, hogy mi a véleményed a volt barátnőjéről, meg a legjobb barátjáról, SOHA ne szidd őket. Se egy ilyen oldalon, se a legjobb barátnőidnek, mert előbb utóbb valahonnan visszahallja a barátod, ha neki mondjuk nem mondtad mert van egy csepp eszed, és azzal csak a barátodat bántod meg, amit biztosan nem akarhatsz. Még akkoris, ha ő is mondott rosszakat, neked más lányokat nem kéne szidni előtte, mert az téged minősít. Többnyire azért ilyenek vagyunk, hogy a pasink volt csajában csak a hibákat keressük, nem csak te, de ezt meg kell tartanod magadnak.


Ami pedig ténylegesen rád vonatkozik: Soha egyetlen kapcsolatban sem szabad feladnod magad annyira, hogy beleszólást engedj egy férfinak abba, hogy sminkelhetsz-e, milyen cipőt vehetsz fel. Egyszerűen ez nem az ő dolga, mint ahogy neked sem illik ilyesmibe beleszólni. Addig amíg ízlésesen sminkelsz és tudsz járni magassarkúban, nem neki kell aztán vinnie, addig egyszerűen ilyesmibe nincs joga beleszólni. A piercing más téma kicsit, bár annál is legfeljebb annyit mondhatna, hogy neki nem tetszene, de lehet, hogy azzal csak jót tesz, mert a legtöbb pasi hányingert kap a köldökpiercingtől. Meg amúgy is 18 év alatt vagy, úgyhogy még nem aktuális a téma, én ez alatt még szívem szerint szülői beleegyezéssel sem engedném e a tetoválást se a piercinget és ezt úgy mondom, hogy nekem is van mindkettő, de felnőttként csináltattam (mondjuk köldök pc-t nem csináltatnék).

Az, hogy valaki párkapcsolatban él nem azt jelenti, hogy a másik életébe teljes beleszólást élvez, attól még ugyanúgy meg kell maradnotok 2 önálló akarattal, ízléssel rendelkező embernek. Ezt mindenképpen beszéld meg a barátoddal!!!


28N

2012. aug. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

17 éves vagy, és már hagyod, hogy a barátod korlátozzon téged?! Mi az, hogy miatta nem tehetsz meg dolgokat? Elárulom, ez nem az őszinte, feltétlen szeretet jele a részéről.

Meg ő féltékenykedik, de neked tűrnöd kell, hogy a volt barátnőjét lesi?!

Én a helyedben már ott rúgtam volna ki páros lábbal, mikor megmondta először, hogy mit nem tehetsz. Ne hagyd, hogy ezt művelje veled, basszus.

Az ilyen típusú kapcsolatok aztán ha tartósak maradnak, akkor jön a még nagyobb terrorizálás, míg a végén teljesen elnyom majd téged.

Nem mondom, hogy olyan sok férfival volt már dolgom, de láttam elég kapcsolatot a környezetemben, vannak tapasztalataim, és azok alapján neked sürgősen dobbantanod kellene...Már amennyiben szeretnéd, ha a párod tisztelne is, és ember számba venne. Ha ezek számodra nem fontos dolgok, akkor maradj csak a barátoddal, sok lány hagyja, hogy kihasználják őket, nem te vagy az első.

2012. aug. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

úgy értettem ezt a h ha kihoza sodrombólt,h 4 fal között,nem vagyok hülye és nem akarom lejáratni+kitiltatni magam egy egész plázából egy 14 éves kislány miatt,azért ennél érettebb vagyok...egyébként ezt a "szidást" nem én kezdtem el, barátom kezdte el qrvázni,rib*ncozni és hasonlók, nekem addig semmi problémám nem volt a csajjal amíg nem bszéltem vele és nem volt egy bunkó,beképzelt liba+a csaj legjobb barátnőjével beszélt múltkor barátom és azt írta neki,h a csaj furcsa,"nagyon rázza magát a fiúk előtt+az utcán és nem kellene megsértődnie, hanem magába kén kicsit néznie"


a pc-t pedig szülők megengedik,de csak akkor ha már nem lesz ilyen meleg(anyumnak van,apum is szeretne csináltatni és pont ezért engedik), én persze névnapomra szeretném(szept eleje),anyum szülinapom előtt 1-2 héttel, apum meg azt mondta,h ha megbeszéljük a piszkos anyagiakat ő benne van

2012. aug. 23. 10:21
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom. Talán keress másik fiút. Én is biztosan bementem volna az üzletbe, de rászóltam volna hogy ne az exét bámulja már. Meg azért nem engedném hogy ő mondja meg hogy mit vehetek fel és mit nem. 16/L
2012. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

mikor láttam,h néz őket,akkor meg elkezdett röhögni...

3 héttel ezelőtt voltunk vásárolni kecskeméten és én már előtte pár nappal kinéztem itt pesten egy felsőt(pánt nélküli,meg lyukacsos a mell alatti része),amit ott meg is vettem a szeme láttára és pár nappal később abba voltam+magas sarkú szandálba+rövid gatyába,kimentem az utcára(nagyszülőnél voltunk),elment előttem egy csapat velem egykorú fiú+pár lány és kaptam tőlük ezerrel a bókokat a hátam mögött,amiket elmondtam anyumnak barátom előtt és olyan féltékeny fejet vágott,mint még soha ezelőtt(amúgy nem direkt előtte,csak jó érzés volt másoktól is a pozitív visszajelzés,meg nem bírtam kivárni míg anyummal kettesbe tudunk lenni)...úgy gondolja,h ha mindig megkérdezi tőlem,h milyen pólót,gatyát vegyen akkor én is meg fogom tőle kérdezni és múltkor megmondtam neki,h nélküle fogok eljárni vásárolni és egyből elszomorodott,mert tudja,h akkor azt veszem meg amit akarok...azt a felsőt is meglátta rajtam,tökre tetszett neki,de pár nappal később megkérdezte,h miért nem tudok átlagosan öltözni,ha én szeretem a pánt nélküli felsőt,ruhát,pántos felsőket a 44 fokba,nem fogok pólót+térdgatyát+sportcipőt felvenni h még ne is legyen kényelmes,könnyű a ruhám



viszont az az érdekes,h ez nem volt mindig így,mikor megismertem senki nem szólt semmibe,februárba még a keresztapja vágta a hajamat,az se zavarta,h sok srác mondta,h tök jól áll,stb...azóta viszont teljesen kicserélték,valamelyik nap elmentünk az egyik ruhaüzletbe és összfutottunk az osztálytársammal+a barátjával és barátom meg az ő barátja mentek mindenfelé,hülyültek a nagymamabugyikkal+a kalapokkal,mi meg barátnőmmel néztük a cicagatyákat,a srácok odajöttek és amikor barátnőmmel elkezdtünk mást nézni hallottam,h a hátunk mögött összebeszélnek,h fúj de ronda a cicagatya...úh azt sem tartom kizártnak,h a haverja miatt változott meg ennyire(bár a srác engedi barátnőmnek a neki tetsző ruhákat,sose mondta még neki,h miért nem tud átlagosan öltözni,sőt,még ő veszi meg neki a ruhákat)

2012. aug. 23. 10:39
 9/14 anonim ***** válasza:

amúgy a cicagatya tényleg undorító és ízléstelen...

a többivel nem tudom mi a baja

2012. aug. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
gyerekesek vagytok
2012. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!