Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lassan teljesen elmarja...

Lassan teljesen elmarja tőlem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amióta terhes vagyok és a párom szülei megtudták folyamatosan ellenem hangolják. Azóta a párom folyamatosan bánt engem lelkileg, szégyell, nem kezel nőként. A legrosszabb, hogy a családja a szemembe azt mutatja minden tökéletes és nyugodtan a szemembe mosolyognak. De tudom, hogy nem igaz, mert folyamatosan azt hallom vissza , hogy mennyit bántanak a hátam mögött, és ha a párom nincs a közelükbe akár csak pár óráig akkor teljesen más lesz. Hiába mondom ezt neki, nem hiszi el nekem, és azt hiszi csak bántani akarom a családját. Ha ez így folytatódik tönkre megy a kapcsolatunk, ráadásul nagyon sokat idegeskedem ez miatt ami a babának is árt. Mit tehetnék?

2014. máj. 14. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, minek vagy olyan mellett, aki bánt?
2014. máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lesz egy közös gyermekünk, és a legfőbb ok, hogy nagyon szeretem! Azt hiszem, hogy ez bőven sok indok.
2014. máj. 14. 18:09
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Akkor miért panaszkodsz? Szenvedj!
2014. máj. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Őszödi Ferenc ***** válasza:
55%
Hát de mit csináljon szerencsétlen, ha már bekapta a legyet?
2014. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akarta a gyereket?
2014. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na mit? Álljon a lábikójára, ne hagyja hogy bántsák, megalázzák! Hagyja ott azt, aki nem szereti. Ha mégis szeretné, észbe kap az illető és happy and.
2014. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*end
2014. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor tűrjél, ha ilyen mulya vagy. Mit szeretsz egy olyan emberen, aki folyamatosan bánt és egy befolyásolható idióta. Neki nyilvánvalóan nem te és a születendő gyereketek a legfontosabb...
2014. máj. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
értem hogy szereted de ha nem tisztel annyira hogy hagyja befolyásolni magát és minden rosszat elhisz rólad ráadásul lelkileg bánt téged és szégyell akkor nem szeret igazán!! mindig anyu és apu pici fia marad és te csak egy elnyomható szolga vagy és kész!!
2014. máj. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Meg kell talålnod azt a tálalási módot, hogy a párod higyjen neked és ne azt lássa benned, hogy mindezt bántásból mondod. Add meg a családnak a tiszteletet akkor is amikor nincsenek jelen, mert akårmilyenek is, ne feledd, a párod hozzátartozóiról van szó, és ez neki gyenge pontja.

Esetleg nyīltan, amikor ott vannak az érintettek öntsél tiszta vizet a pohárba, hogy akkor ki mit is mondott rólad amikor nem voltál ott, vagy mi is a bajuk veled. Ha tagadnak, akkor meg kell kérdezni a párodat előttük azokról a dolgokról amiket koråbban visszahallottål. Szóval addig kell beszélni amīg minden tüske el nem tűnik.

Ha ez sem segít, akkor költõzni messzire, és kialakítani a saját ėleteteket, amibe anyósékat ritkábban låtogatjátok, hátha akkor javul a helyzet.

Egy biztos, így ne hagyd a párkapcsolatodat ės magadat se hagyd! Az a helyénvalô ha a pårod foggal-körömmel ėrted küzd és melletted åll teljes vålszélességgel. Ha ez nincs így, vagy nem lesz így hamarosan, akkor el kell gondolkodnod azon, hogy jó helyen vagy-e!

2014. máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!