Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyuci apuci pici fia! Lelki...

Anyuci apuci pici fia! Lelki terror teljesen kesz vagyok aki volt hasonlo helyzetben segitsen par tanaccsal sos valaki tud tanacsot?

Figyelt kérdés

5 eve vagyok a baratommal tobb eve kulfoldon elunk amerikaban az o csaladjaval szulok testverek.mindig es beleszoltak mindenbe hova mehetek kivel mit vehetek a sajat penzembol elszivhatok e egy cigit oke nehezen elturtem mert egyedul vagyok itt nincs senkim egy rokonom ae es nincs is hova mennem az osszes penzemet nekik adom

Oda kaja rezsi stb es meg igy is ok akarnak rendelkezni arrol a csepp penzemrol ami megmarad nekem a kocsimrol ok akarnak rendelkezni hasznalni es a rokonokat szallitani amikor azt az en osszegyujtogetett kis penzembol vettem a baratommal.orditanak mindennek lehordanak egyszeruen mar elviselhetetlen nincs aenkim semmi menekulesi eselyem

Nem tudom mit tegyek mar teljesen osszeroppantam hazamenni nem szeretnek hisz nincs jovo mihez kezdenek itt viszont kulon menni se tudok egyedul nemtudok kiberelni lakast a baratom nem jon kulon mert nem hagyja anyucit es apucit ismerosom nincs ugyh csak ennyi az eletem egy kis szoba minden nap semmi tobb nemtudom mitevo legyek kerlek segitsetek :( 21/L



2013. dec. 7. 02:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem letezik szamomra akkora szerelem,meg olyan ferfi aki miatt ezeket elturnem,es igy elnek ebbe a nyomorba,igen mert ez az,inkabb szepen megfognam magam es mennek haza a csaladomhoz inkabb lennek egy remenytelen orszagba,mint ezek kozt tonkre menni,valaszthatsz,ez a te dontesed,te eleted ok te hozad sose fognak alkalmazodni,tudjak jol hogy rajuk vagy kenyszerulve a csaladodtol,az otthonodtol tobb ezer km re,toluk,es.ki is hasznaljak a parodrol meg ne is beszeljunk,ha nem all ki melleted ,gondold at,hogy o e az aki mellet leakarod elni az eleted,fiatal vagy,ne tedd tonkr
2013. dec. 7. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Ne tedd tonkre magad melletuk!( ez meg lemaradt)
2013. dec. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Én is hazamennék a te helyedben, lehet, hogy otthon nincs jővő, de biztos vagyok benne, hogy találnál munkát és egy pár év múlva újra mehetnél külföldre, ha otthon nem akarsz élni.

Igazából, ha jól belegondolsz, mit érsz azzal, hogy Amerikában vagy? A megosztásodból úgy tűnik egyáltalán nincs jővöd, mert hiszen pénzed sincs, ha mindet odaadod nekik. Otthon mégiscsak jobb jővő várna, hiszen a kereseted a tied lenne, nem másé. Szóval gondold meg jól!

2013. dec. 7. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ezaz csak most allok azon a reszen hogy megkaphatnam az allampolgarsagot de ha most hazamegyek akkor orokre elveszitem ez az eselyt es orokre lemondhatnek errol ha lenne ismerosom barki akihez elmehetnek reg megtettem volna de nincs senkim nemtudom mit tegyek mar nembirom tovabb nem

Akarom vele leelni az eletem de a papir itt lehet a kezembe es ha harom evet kibirtam ezt is kikene mar de nem

Megy egy baratom sincs senkim se lehetett mert ha nekem barat kellet akkor nem mehetek sehova ezvolt mondva es ugye egyedul nem volt mas valasztasom mint ezt betartani de mostmar nemtudom mit kezdjek teljesen kivagyok hogy velem igy orditanak beszelnek csak eppen azert mert a sajat tulajdonom nem adom oda mindenkinek ez mar nem allapot

2013. dec. 7. 04:30
 5/16 A kérdező kommentje:

Az iskolat nem tudtam befejezni utolso evem

Kimaradt amig nincs meg az erettsegim addig tovabb se tudok tanulni a csaladom pedig nincs de nagyon eleresztve hiaba dolgoznak nehez otthon viszont meg igy is a kis penzbol ami marad nekem barmit megtudok venni amire szuksegem van teljes kaosz van az agyamban

2013. dec. 7. 04:32
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell házat kibérelned, elég ha kibérelsz egy szobát. Ha van munkád, akkor miért ne tudnál kifizetni egy szobát? Nézd a hirdetéseket, biztosan találsz valamit, akár szobamegosztás , bármi jobb ennél. Nyugalomba mennél haza.
2013. dec. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Maradj. Bírd ki. Megkapod az állampolgárságot, akkor tipli. Próbálj meg az interneten barátokat találni, szintén magyarokat, akikhez tudsz majd menni. Ne pasit, szerelmet, hanem barátokat! Kezd el előkészíteni a költözésedet fejben, de a családnak, se a barátodnak ne mondd!

Egyébként ez magyar család?

2013. dec. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azt én is megvárnám, amíg meglesz az állampolgárság, aztán hagy ott őket. Nekem erről a történetről a rabszolgatartás jut eszembe. Bocsi, elég szélsőséges példa, de ha minden pénzedet elszedik, akkor igazából ingyen dolgozol nekik, és a szabadságodat is korlátozzák. A párod is így kihasznál, vagy csak a családja?
2013. dec. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
van munkád? ha nincs keress és bérelj ki egy szobát csak
2013. dec. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek 7-essel, maradj, amíg muszáj, aztán a soha viszont nemlátásra. A barátod meg ha nem tud kiállni melletted, és nem látja hogy "azok" mit művelnek veled, nem férfi. Menjen isten hírével, balekokkal ne foglalkozz.
2013. dec. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!