Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elegem van a párom családjából...

Elegem van a párom családjából! Mit tehetnék? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

32 hetes terhes vagyok. Az anyósom állandóan a hasamon lóg mikor átjön, de ez a többihez képest semmi. Mindig arról beszél, hogy ha meglesz az unoka akkor ide viszi, oda viszi, nála lesz blabla. Úgy csinál mintha ő lenne várandós. Szerintem azt hiszi, hogy én majd szülök ő meg nevelgeti.


Van egy a párommal közös nagyon nagyon jó barátunk, akire úgy tekintek, mintha a bátyám lenne, mert tényleg úgy viselkedett/viselkedik velem, mint egy testvér. Van hogy úgy is találkozok vele, mikor a párom nincs itthon, például elkísér a tescoba hogy ne én cipeljem az egyébként nem nehéz holmikat. A párom családja állandóan azzal jön, hogy biztos tőle van a gyerek! Holott soha nem volt és soha nem is lesz köztünk semmi. És mikor a párom megvédett a családja előtt, akkor azt mondták hogy mekkora papucs, én az orromnál fogva vezetem. Hozzáteszem a mamája még meg is pofozta, többször is akarta, csak ugye leállította a kezét.


Mit tehetnék velük? Ha nem járok át hozzájuk, vagy ha itthon nem nyitok ajtót (Mert én miért nem engedem be őket, mikor nem is vagyok itthon vagy éppen alszok és nem hallom a kopogást. De természetesen mindig beengedem őket.) Ráadásul ha meglesz a baba akkor tuti itt lesznek minden nap, nagyon félek..



2014. máj. 14. 18:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
47%

Anyósod izgatottan várja az unokát ės a megszületése után egy darabig nyilván többet fognak benneteket látogatni, de ez ìgy van rendjėn. Sokan sokmindent megtennének az ilyenért.

Azt viszont ne engedd, hogy a nevelésbe bárki beleszóljon, tanácsot adhatnak, de a kėt szülő a főnök. Az elejėtől kezdve legyetek ebbe határozottak minketten a pároddal.

Ami meg a pletykát illeti, elhiszem hogy rosszul esik, de hát ez is őket minősìti, nem téged. Ilyenkor vonuljatok el a påroddal, előbb-utóbb csak ėszreveszik magukat.

2014. máj. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!