Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom már teljesen kiakaszt,...

Anyósom már teljesen kiakaszt, de még egy ideig együtt fogunk élni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vidéken lakik, de most Budapesten dolgozik 9 hónapig és addig belementünk, hogy itt lakjon. De már bánom.

Van egy 9 éves lányunk és egy 7 éves fiunk. Mindkettőjüket belevonjuk a takarításba, főzésbe.

Anyósom emiatt mindig beszól, ha a fiam segít a főzésben akkor leszólja az ételt, engem és a lányomat szid hogy ezek női dolgok, ha nem tudjuk megcsinálni velünk van a baj stb. Utoljára azt mondta amikor teregettem a fiammal, hogy ne csodálkozzak ha majd homoszexuális lesz (nem ezekkel a szavakkal).


Beszéltünk már vele szépen, csúnyán, már csak az maradt hogy elküldjük, de ezt a férjem nem akarja.


Mit tanácsoltok?


2014. máj. 18. 12:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van! Mièrt kell egy kisfiúnak főzni stb?
2014. máj. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Én őszintén szólva legközelebb, mikor jön az undorító szexista szövegeivel csak annyit mondanék, hogy anyukának még egy lövése van, aztán kalap-kabát, mert a saját otthonomban nem fognak velem így beszélni. Ha a férjed nem áll ki melletted, akkor meg gondolkodj el a kapcsolatotokon, mert lehet, hogy ő inkább az anyjával élne egy házasságban... Szerintem ő is megértheti, hogy ez mennyire káros a gyerekeitekre nézve, és kötelessége kiállnia a családjáért, mint ahogy az anyjáért is ki kellene állnia, ha te fúrnád az anyóst állandóan.
2014. máj. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Bukor Peti ***** válasza:
59%
az anyósok többsége sajnos ilyen. nem lehet mit tenni. ha nem adunk neki igazat akkor mondja a magáét
2014. máj. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Nincs igaza...

Aztán meg majd ha felnő a kisfiú, a nők nagyra fogyják értékelni. Miért ne főzhetne? A szakácsok homokosok?

2014. máj. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
A másodikkal értek egyet, s Veled, kérdező. Nagyon jó, hogy a kisfiút bevonod az ilyen dolgokba :)
2014. máj. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
nem tudom mi bajod van azzal hogy bevonja a házimunkàba a gyerekeket, vagy esetleg a fiàval főz. én is igy csinálom, szerintem ezzel semmi baj. anyosra visszatérve: ugy tennék ahogy a kettes irta. baromi felháborító lehet egy ilyen szituáció.kitartás kérdező :)
2014. máj. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
amikor kicsi voltam én is főztem anyummal és élveztem is . Most is szeretek főzni mégse vagyok homokos.
2014. máj. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
94%
A kedves mamával meg kell értetni határozottan, hogy ő egy vendég csak.
2014. máj. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Óvatosan, de némi gúnyolódással a hangodban fel kell világosítani az anyóst, hogy az életkora miatt maradi nézetei vannak, de hát erről persze csak az életkora tehet. A mai világban mindenre fel kell készíteni a fiúgyereket is, mert mi lesz, ha pl. a leendő felesége nem tud főzni, akkor majd éhenhalnak? Meg sose lehet tudni, hogy egy férfi mikor marad majd egyedül és akkor ne tudjon vasalni, meg egyéb primitív házimunkát elvégezni ? Szóval anyuka csak tájékozódjon az ismerősei között és nőjön fel a mai világhoz.
2014. máj. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Minek fárasztod magad?

Szólj a férjednem, hogy állítsa le az anyját. Ha a férjed nem ad neked igazat, vagy nem mer szólni az anyjának, akkor az az igazi probléma.

2014. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!