Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit mondok a gyerekemnek ha...

Mit mondok a gyerekemnek ha nagyobb lesz, hogy miért csak apa megy a nagyihoz?

Figyelt kérdés
Hogy tudom egy kisgyereknek elmagyarázni,hogy anya nincs jóba xy-al?

2014. máj. 19. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Azért mert az anya nincs jóba a nagyival, még lehetne annyi intelligenciája, hogy a saját sérelmét nem ruházza át a gyerekére. Nem a gyerek haragszik hanem az anyja. Így nem magyarázkodni kell, hanem engedni, hogy a gyerek megismerje a nagyszüleit, és ha meg lesz a kelő esze a gyereknek majd eldönti tartja-e a kapcsolatot XY-nal vagy sem.
2014. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
1. Te hülye vagy!Olvasd el még egyszer a kérdést!
2014. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Nem kell kiforgatni a szavaimat , a gyereket én küldöm a párom családjához,mert nem akarom befolyásolni,kit szeressen,sőt szeretném,hogy jóba legyen velük. De fel fog neki tűnni, hogy ők nem jönnek,mert ugye így nem akarnak,én meg nem megyek hozzájuk ünnepekkor se..megoldást szeretnék,mitl ehet ilyenkor mondani,hogy ne befolyásoljam ha már tud majd beszélni..
2014. máj. 19. 22:08
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem mondjuk nem hülye az 1.válaszoló a kérdésben ugyanis nincs benne, hogy a gyerek azért apával fog-e menni nagyihoz.
2014. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen,valóban nem írtam bele,elnézést,akkor ide írom: apa és a gyerekem..de sajnos nem tudok hozzáírni..vagy lehet javítani valahol?
2014. máj. 19. 22:11
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk is hasonló a helyzet.

Egyszer megkérdezte a legnagyobbik gyerkőcöm (kb. 5-6 éves volt), hogy "Anya, te nem szereted a G.mamát?" Mondtam, hogy nem. És ennyi volt!!! Nem is kérdezett tovább.

A másik gyerek egyszer kérdezte, hogy miért nem szeretem a mamát, és mondtam neki, hogy azért, mert mindig bánt vagy kötözködik velem valamivel.

És ennyi elég volt nekik!


Egyébként régebben együtt mentünk a mamához, de aztán csak az apukájuk ment később a gyerekekkel.

Most a gyerekek is megnőttek (11, 15, 17 évesek), ők döntik el, hogy akarnak-e menni (nem nagyon ...).

2014. máj. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Ilyen válaszok után utolsó persze hogy nem.
2014. máj. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Melyik nagyihoz?
2014. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem kell megkövezni a kérdezőt. És nem kell neki azért elmenni oda ahova nem akar mert van egy gyerek. a gyerekek nem buták sajnos hazudni nem nagyon lehet nekik. max hogy anyunak dolga van. Együttérzek !
2014. máj. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

7. miért? hazudjon a gyerekének? Nem hinném hogy jó ötlet...


Egyébként kérdező, egyszerűen annyit kell mondani hogy nem vagytok jóban. Többet nem is kell hogy tudjon.

2014. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!