Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melyik a nagyobb bűn egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a nagyobb bűn egy házasságban:a megcsalás vagy egy kémprogram feltelepítése a számítógépre?

Figyelt kérdés

A barátomnak segítettem felrakni a számítógépükre egy keylockert,mert ő nem egy PC guru ,de megkért,mert olyan furcsa lett a kis felesége az utóbbi hetekben.Egy heti megfigyelés után kiderítette a feleségéről,akinek ő volt az első az életében,hogy már pár éve lefeküdt az autószerelőjükkel,a szomszéddal is kavart és most terhes a kollégájától,akivel még csak pár hete melegedhetett össze.Természetesen mindegyikükkel tartja még a kapcsolatot,ezért derült ki a levelezéséből.

A barátom teljesen padlón van,a válásról beszél csak és arról,hogy talán vele próbálta volna felneveltetni a gyereket a 28 éves kis felesége,ha ez nem derül ki,mert nekik még nincs gyerekük.

A legfurcsább számomra az,hogy nagyon sok ember jobban elítéli őt az egy heti megfigyelésért,mint a feleségét a megcsalásokért.Akkora bűn lenne a bizonyíték szerzés ,ha érzi az ember,hogy valami furcsa?



2014. ápr. 15. 17:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egyértelműen a megcsalás, nem ítélnék el senkit amiatt, hogy próbál utánajárni a meggyőződésének. Sőt.
2014. ápr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Volt egy gyanúja. Erős gyanúnál szerintem nagyon is jogos a progi felrakása, én is megcsinálnám, mert nő létemre értek ezekhez is.

Ugyanakkor aki ezen felháborodik, annak lehet vaj van a füle mögött...

Kezdjük ott, hogy nekünk minden jelszavunk el van tárolva a böngészőben, vagy alapból tudjuk egymásét. Bármikor beléphetnénk a másik levelezésébe, facebookjába, de mégsem tesszük. A lehetőség viszont adott mindkét részről, pontosan azért, mert nincs takargatnivalónk.

2014. ápr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a hűtlenség nagyobb bűn, és ha kiderült volna, hogy tiszta a felesége, akkor lenne nagy bűn a kamerás megfigyelés.

Részvétem!

2014. ápr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
(Marmint keylogger ugye.) En is hasznaltam, es en is akkor, amikor gyanus lett. Es en is talaltam valamit. Es engem is eliteltek erte. Most oszinten kit erdekel egy hazug szava.
2014. ápr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Fura érzés az,hogy én segítettem neki felrakni a programot,de nem gondoltam volna és szerintem a barátom sem,hogy a szűzies feleségéről ilyen dolgokat tud meg.
2014. ápr. 15. 17:34
 6/23 A kérdező kommentje:
Igen! KGB keylogger.
2014. ápr. 15. 17:35
 7/23 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem normális estben-legalábbis én ilyen vagyok- csak akkor kezd el "kutatni" az ember,ha valami bűzlik.Nálnk is ugyanezt volt,meg is bukott a párom egy nővel a facebookon,és természetsen még ő volt felhábordva,hogy nyomozok utánna...
2014. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%
A megcsalás az egyik legocsmányabb és legaljasabb tett amit párunk ellen el tudunk követni. Legyen bármelyik fél a megcsaló. Ebben az országban el lehet válni, senkinek sem kötelező azzal élni, akit nem szeret. Csak egyeseknek az erkölcsi normáját felmérhetjük ha ezen oldal kérdései és kommentjei között böngészünk. Néha az ember megborzong. Ez megtörténhetett, valóban élnek közöttünk ilyen emberek?
2014. ápr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%

statisztikák szerint minden 5. gyereket nem a vérszerinti apja nevel...és többségük nem is tud róla. :D


Én is megcsináltam ezt és én is jól rájöttem,hogy miket levelezget sexpartner kereső oldalakon.

Mondjuk úgy,hogy mindenem lehetsz,csak ellenségem ne XD

Én is regisztráltam kamu fotóval...stb. Beszélgettünk, még el is mondta,hogy mi a baja a kapcsolatával -derék ember ez,meg kell hagyni- aztán a végén randit beszéltünk meg. a hülye gyökér el is jött. Értelmes, csendes embernek ismernek...de amit a keletiben alakítottam azon a napon este 9kor,ahhoz képest a maónikasó kutyapikulája volt XD

Nem itélem el a haverod. Az még nagyobb szégyen,hogy képes lett volna a puját a csávóval felneveltetni, ennek a ribizlinek semmi se szent. phfúúj.

2014. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
bocsi az offért, de hogyan tudnám megállapítani van-e ilyen a gépünkben?
2014. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!