Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A megcsalás volt a nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalás volt a nagyobb hiba, vagy az, hogy bevallottam?

Figyelt kérdés
A férjem nagyon elhízott az utóbbi időben. Kértem, hogy fogyjon le, de nem sikerült. Próbálkozott, de nem értékeltem valamiért, így jutottam el odáig, hogy elmúlt a vágy iránta és lefeküdtem mással. Hamar megbántam, utána próbáltam titkolni és szép csendben helyrehozni mindent. Később kiderült, hogy azért hízott el, mert súlyos pajzsmirigy problémája volt. Annyira elszégyelltem magam, hogy bevallottam, hogy megcsaltam, hogy tiszta lappal léphessünk tovább. Rájöttem, hogy felszínes voltam és önző. Ő mindig szeretett, de nem vettem észre. Mindent jóvá akartam tenni, elhatároztam, hogy ápolom, mert egyszer megígértem, hogy jóban rosszban, szegénységben, betegségben. Ő viszont azonnal elhagyott, most válunk. Hamarosan megműtik, de azt is megtiltotta, hogy meglátogassam. Tönkrementem, mitévő legyek?
2014. ápr. 7. 05:56
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
90%

Azt is megígérted, hogy nem lépsz félre!

Most már késő bánat...

2014. ápr. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
67%

Meg is erdemled hogy tonkremenj... Te is azok a nok koze tartozol akik miatt a normalisakat megbelyegzik...

Szegeny ferjed egy ilyen not turt meg maga mellett...

2014. ápr. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
75%
Ha csak kaland volt, minek vallottad be. Én nő vagyok, de a megcsalást nem tudnám megbocsájtani. Férjem nagyon őszinte típus. Távol dolgozik tőlem. Az élet sok mindent hozhat. Mindig azt mondom neki, ha valamibe beleszalad és csak egy nüansz volt az életében akkor őszinteségi rohamában be ne vallja, mert akkor válunk. Ha viszont érzelmileg is ott van a dologban akkor legyen őszinte, mert akkor nincs értelme a kapcsolatnak. Én teljesen monogám vagyok. Érzelmileg nagyon bántottad, szerintem nem tudsz mit tenni.
2014. ápr. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
77%
A megcsalás volt a nagyobb hiba. Megérdemled, hogy otthagyott.
2014. ápr. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
72%

nem kellett volna elmondanod, főképp nem ilyen betegség alatt...

hogy lehetett ennyi eszed?

2014. ápr. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
77%
Én is elváltam volna tőled.Meg is érdemled.
2014. ápr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
57%
Ribi,remélem legalább lesz annyi gerinc benned,hogy ne kopazd meg!
2014. ápr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
49%

Egyik sem. Az volt a legnagyobb "bűnöd", hogy nem beszélgettél a férjeddel, és ez a bűn valószínűleg közös. Az elhízás elején kellett volna elmenni orvoshoz.


Én nem ítéllek el, mert hibáztál (én a félrelépést nem tartom bűnnek, az kicsit erős fogalom ehhez), és külön becsüllek auárt, mert beláttad, és bocsánatot kértél. A többi a férjedet minősíti. Elhízik, mint egy disznó, nem megy időben orvoshoz, hagyja addig fajulni a dolgokat, amíg kínodban megcsalod, te bocsánatot kérsz, megalázkodsz előtte, de ő nem enged és játssza az erős legényt. Ne nem. Ezt már nem szabad! Ez nem a viktoriánus kor!


A magyar társadalom butaságára jelemző az - sokminden más mellett -, hogy a fériank szinte mindent megenged, amit a nőnek nem.


Emeld magasra a fejed, és tegyél a bunkó férjedre.Válj el, és keress olyan embert, aki méltó társad lehet. Egy kapcsolat mindig két emberen múlik: nem csak a te hibád a megcsalás, hanem a férjedé is, aki HAGYTA, hogy ez történjen.


Nem mentél te tönkre, nyugi. Csak kaptál egy lehetőséget életed romjaiból egy új életet felépíteni.

2014. ápr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
47%

A 8-as mindent leírt, amit mondani akartam... Nem voltál sem felszínes, sem önző, és ne is beszéld ezt be magadnak (azért, mert a férjed beteg, ne legyen bűntudatod, mert az végképp nem a te hibád!). A férjed, ha adott volna magára, és foglalkozott volna veled, már rég elment volna orvoshoz, és ez a dolog korábban kiderül.

"Ő mindig szeretett, de nem vettem észre" - ezt a férjed mondta, igaz? Persze, hogy nem vetted észre, honnan vetted volna észre, ha egyszer nem mutatta ki, ha annyit se adott a szavadra, hogy a testsúlyával foglalkozzon?

Nem mentél tönkre, lépj tovább, és találj valakit, aki úgy szeret, hogy azt észre is lehet venni.

2014. ápr. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
66%

Hat szerintem meg a te hibád :)

miert is lenne másé? Talan egy házasságban a felek tudnak oszinten beszélni, olyanról is, hogy az egyik elhízott es orvoshoz kene menni. Elképesztő hogy ilyen 'parok' eljutnak a hazassagig. Én orulok hogy a ferjednek volt annyi esze hogy beadta a válópert, legalabb neki van tartása kettőtök közül.

2014. ápr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!