Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagy szemétség volt nem...

Nagy szemétség volt nem beengedni anyóst?

Figyelt kérdés
Most vettünk házat ès anyosomèk minden nap jönnek ráadásul este hat után mikor fürdessük a kicsiket. Megelègeltük ès bezártuk a kaput nem engedtük be anyost. Jogosan háborog tènyleg koteles vagyok a saját házamba este vendègeket fogadni?
2014. máj. 30. 14:44
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
73%
Igen, mert ezt értelmesen le lehett volna kommunikálni, nem egyből kizárni őket ( végső esetben persze nincs más megoldas, és akkor is háborogna, de itt még nem erről van szó)
2014. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
51%

Nagy szemétség volt igen! Ennek nem ez a módja! Szépen szólnotok kellett volna nekik, hogy ne menjenek minden nap! Vagy a férjednek kellett volna a szüleivel beszélnie...

Azért, ez a férjed részéről még nagyobb szégyen! felnevelték a szülei, ő meg így hálálja meg...

2014. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
77%

Nem vagy köteles a saját házadban este vendégeket fogadni.

Viszont nem beengedni ha már ott vannak, az szemétség volt szerintem. Ha nem akarjátok, hogy ott legyenek, akkor talán szemtől szembe kellett volna ezt megmondani nekik.

2014. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagy köteles, de ennek nem ez az elintézési módja. Szólni kell, ha valami nem tetszik, nem kizárni egy nagyszülőt.
2014. máj. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
92%

Intelligens emberek előtte próbálják megbeszélni ezt. Ha így tettetek, ennek ellenére is mennek, mert nem érdekli őket, amit ti szeretnétek, akkor nem volt szemétség részetekről, azonban ha mindenféle megbeszélés nélkül egyszerűen csak nem engedtétek be őket, az bizony szemétség volt.

Bocs, ez szúrja a szemem: fürdetjük a kicsiket és nem fürdessük.

2014. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
46%

Nem volt szemétség! Én se engedtem volna be! Sztem nem kell ott lógnia mindennap! Egyáltalán nem vagy köteles beengedni állandóan!


Sztem mondjátok meg neki, hogy nem kell, hogy minden este ott legyen! És hogy mielőtt megy telefonáljon nektek, hogy ráértek e, ilyesmi! Sztem próbáljátok megbeszélni vele!

2014. máj. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
61%
Gáz volt, hogy nem engedtétek be őket. De egy kérdezőtől, aki suk-süköl, nem várok el intelligens konfliktusrendezést. Csoda, hogy utánuk nem lőttek az ablakból:))
2014. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
67%
Nyíltan megmondani, hogy este már zavarnak? Fájdalmas lett volna? Vagy ők a hibásak, mert nem találták ki a gondolatodat? Van egy nagy találmány kommunikációnak hívják!
2014. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Nem lehet velük beszèlni azt hiszik mindenbe joguk van bele szolni ès mindenhez közük van. Nagyon szivesen látjuk öket de nem mindennap ès föleg nem este mikor már az ember amúgy is fáradt ès mèg kèt kicsi gyereket kell ellátni. Ezt szerintem maguktol kène felfogják nem mèg a szájukba rágni. Másnak se tetszene ha anyosáèk a nyakukon lognának. Jöjjenek normális idöbe ne este.
2014. máj. 30. 14:58
 10/43 anonim ***** válasza:
64%
Ebben igazad van, de szerinted ha nem szóltok, hogy nektek az probléma, akkor honnan fogják tudni? ( van olyan akinek nem terhes ám a mindennapi ttalalkozó)
2014. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!