Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyosom elmondta, hogy nem...

Anyosom elmondta, hogy nem orul nekem, valoban rossz party lennek?

Figyelt kérdés

Egy eve vagyok a parommal, es mindig is ereztem, hogy a csaladja nem nagyon kedvel. Nem bantottak, de mindig kimert huvos volt a viselkedesuk. A het elejen elmondtuk, hogy lakast keresunk es osszekoltozzunk. Parom edesanyja felhivott es kerte, hogy talakozzunk. Elmondta, hogy nem orul a hirnek mert egyaltalan nem vagyok a fiahoz valo. A problemaja az, hogy kozmetikusra, fodraszra, szolariumra , manikurosre, ruhakra szorom a penzem.... a fia ertelmes diplomas es a kesobbiekben nagy kariert tud majd befutni. Azt tanacsolta gondoljam jol meg mert kesobb mikor elhagy majd a fia sokkal jobban fog nekem fajni.

Ritkan veszek ruhat, de akkor jo minoseget. Szoliba nagyon ritkan megyek evente talan 10alkalommal, havonta 1szer kozmetika, manikur ez nekem kell .


2014. máj. 30. 16:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Tipikus rosszindulatú anyós, aki ellenségnek tekint, mert elvetted a pici fiát. Lesz vele baj, de vedd fel a kesztyűt. Udvariasan sza*rd le amit mondd és legyetek boldogok. Nem szabad hagyni, hogy beleszóljon az életetekbe.
2014. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Én elmondanám a párodnak, hogy megkeresett anyuka, és megkérdezném, hogy neki mi a véleménye erről? Nem kell változtatni a szokásaidon, de jó tisztában lenni, hogy a párod mit gondol, mert ha ő is úgy gondolja, mint anyuka, akkor lehet, hogy nem kell közös lakást keresni, bár szerintem akkor nem akarna veled költözni. És kíváncsi lennék, hogy ehhez ő mit szól.
2014. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

Az a fontos, hogy a pároddal szeressétek, megértsétek egymást!

Hogy anyós mit mond, ezekhez képest huszadrangú!

2014. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Még jó, hogy nem vele költözöl össze, hanem a fiával, párodnak elmondtad?
2014. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanezen a beszélgetésen anno az én anyósom azt mondta, nem a személyemmel van baja, ha más lenne a fia mellett, őt is utálná. :) Idővel megbékélt a helyzettel. Ha kettőtök közt minden rendben, a fia érdekében majd a tiéd is lehiggad - remélhetőleg. Drukkolok!
2014. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
De legalább a szemedbe mondta és nem a hátad mögött.Te sem kedvelsz mindenkit.Ez olyan vagy szimpatikus valaki vagy nem.ha nem,bármit csinálsz akkor sem tudsz jó lenni.Ne törődj vele,senkinek nincs is rá garancia soha nem hagyják el.Nem kell neked vele puszi barátnőnek lenni.Megadod neki a tiszteletet azt csináljon amit akar.Nyugi.Ti szeretitek egymást,aztán ha egy idő után azt látja jól elvagytok,megenyhül.Ha nem nagy kaland.éljétek az életetek
2014. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Kellemetlen, de ne futamodj meg.
2014. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg az anyósnak senki sem lenne jó. Nem veled van a baj. Ahogy már írták, féltékeny, hogy valaki "elvette" tőle a pici fiát.
2014. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
29%
Ezek a szuksegletek egy nonek kellenek.. en szerintem.. miert ha egy toprongyos no lenne aki nem ad magara? az jobb lenne? meg gondolom ,,szorod,,a penzt..ha van mibol. gondolom te is megdolgozol/tal. ne adj ilyen rosszindulatu embernek a szavara!
2014. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Elmomdtam a paromnak, szerinte eltulzom es az anyja csak agodik ertunk.
2014. máj. 30. 16:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!