Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért tartozik az anyósomra...

Miért tartozik az anyósomra hogy én mit szeretnék megvenni? Szerintem a férjem az anyja miatt utasított vissza?

Figyelt kérdés

Ma az anyóssal mentünk nagy bevásárolni.

A férjemmel eddig mindent meg lehetett beszélni hogy mit és miért akarok stb.

Lényeg hogy a házban a fuga nagyon gyatra, néha ha úgy tartja kedvem kipuculom de akkor órákat kell görnyednem a házban hogy szép tiszta legyen és napokkal utána már megint tiszta poros koszos.

Na szerettem volna egy gőztisztítót, igazából 5ezr forint lett volna, nem vágott volna bennünket hanyat, főleg hogy a párom külföldön dolgozik.

Az anyósom oda jött hogy miről folyik a beszéd köztünk, mondtuk hogy ezt szeretném, és akkor elkezdte mondani, minek az, neki sincsen, ez egy átverés nem lesz azzal semmi sem szebb stb.

Végül csak neki és a férjemnek lett igaza, és még az autóban sem hagyták abba és folytatták hogy minek is kellett volna az nekem, nem ráérek szépen kitisztítani ha már úgy sem dolgozok.

Mit ne mondjak, szívem szerint kiszálltam volna a francba és gyalog jöttem volna haza, úgy elkezdtek engem piszkálni.


Szerintem nem lett volna felesleges hisz nagyon jó fertőtlenít a gőz de most már nem érdekel, az érdekel jobban hogy miért kellett az anyja előtt így megaláznia és tenni a nagy fiút.


2014. jún. 1. 11:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%

Néhány dolog nem tiszta.


Együtt éltek az anyóssal vagy külön? Saját pénzből vásároltatok ma vagy közösen? Együtt élsz egyáltalán a férjeddel, vagy csak 1-2 havonta hazajár látogatni, te meg a pénzét költöd?

2014. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Látogatóba jöttünk haza! Anyóstól külön lakunk, itt is van házunk!

Külön vásároltunk.

2014. jún. 1. 11:54
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Nyugtatás képen,5ezer ft-ért olyan is lehet az a gőztisztitó.Nekem van, kissé drágább,de hidd el kalap cart se ér.Még valamelyik karira kaptam a gyerekektől.Porosodik a raktárba,már mondtam a lányomnak ha kell neki vigye.Különbül kitisztitom én.Én ezzel a spriccelős flóraszepttel szoktam a fugát tisztítani.
2014. jún. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Akkor egy paraszt az anyósod kérdező, ennyi! A férjed meg anyucipicifia puncibohóc, hogy az anyja jobban érdekli, mint te!
2014. jún. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Megkellett volna kérdezned "anyukától" hogy eldöntheted e Te hogy mire van szükséged!
2014. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
A 3. válaszadóval egyetértek! Nekem is van ilyen gőz tisztítom, de egy fabatkát sem ér! Tényleg nem kéne mindenbe bele szólnia az anyósnak, viszont néha érdemes elgondolkodni a mondanivalóján, mert lehet neki is igaza!
2014. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Őszödi Ferenc ***** válasza:
90%
Hát szerintem a saját pénzét mindenki arra költi, amire akarja. Vedd csak meg.
2014. jún. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

HIdd el, nem er ssemmit, most veletlenul igaza van anyosnak. 10 ezres se csinal semmit. Csak gozol, Te toltod utana a vizet, es amit tisztitani akarsz, ugyanolyan marad. Nekem sem volt jo semmire, nem csak fugara.

Ferjeddel azert elbeszelgetnek. Elnezest, de en megvettem volna, odaraktam volna a bevasarlo kocsiba es kesz. Mi koze a ferjednek vagy anyosnak a Te tisztitoszereidhez, ha csakis Te takaritasz? Minek hazassagban elni, ha meg ilyet is meg kell beszelni?

2014. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos tényleg semmit nem ér a gőztisztitó, nekem is van. De hogy a kérdésedre is válaszoljak, én bizony már csak azért is megvettem volna, én takarítok én döntöm el hogyan és mivel! Ezt a dolgot beszéld meg a férjeddel.
2014. jún. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
46%
Nem egészen értem miért kell egy véleményt élből elutasítani, csak azért mert rokontól származik. Ha a idegen mondta volna hogy ez egy f0stalicska, akkor is kiverted volna a balhét?
2014. jún. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!