Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért tartozik az anyósomra...

Miért tartozik az anyósomra hogy én mit szeretnék megvenni? Szerintem a férjem az anyja miatt utasított vissza?

Figyelt kérdés

Ma az anyóssal mentünk nagy bevásárolni.

A férjemmel eddig mindent meg lehetett beszélni hogy mit és miért akarok stb.

Lényeg hogy a házban a fuga nagyon gyatra, néha ha úgy tartja kedvem kipuculom de akkor órákat kell görnyednem a házban hogy szép tiszta legyen és napokkal utána már megint tiszta poros koszos.

Na szerettem volna egy gőztisztítót, igazából 5ezr forint lett volna, nem vágott volna bennünket hanyat, főleg hogy a párom külföldön dolgozik.

Az anyósom oda jött hogy miről folyik a beszéd köztünk, mondtuk hogy ezt szeretném, és akkor elkezdte mondani, minek az, neki sincsen, ez egy átverés nem lesz azzal semmi sem szebb stb.

Végül csak neki és a férjemnek lett igaza, és még az autóban sem hagyták abba és folytatták hogy minek is kellett volna az nekem, nem ráérek szépen kitisztítani ha már úgy sem dolgozok.

Mit ne mondjak, szívem szerint kiszálltam volna a francba és gyalog jöttem volna haza, úgy elkezdtek engem piszkálni.


Szerintem nem lett volna felesleges hisz nagyon jó fertőtlenít a gőz de most már nem érdekel, az érdekel jobban hogy miért kellett az anyja előtt így megaláznia és tenni a nagy fiút.


2014. jún. 1. 11:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%

Ha szeretnél, menj el külön és vedd meg magadnak.

Anyósnak meg semmi köze hozzá, mindenki azzal takarít, amivel akar. Én se szólok bele, hogy másik mit használnak.

2014. jún. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%

Én egy nagy paraszt vagyok, bár anyósommal nem szoktam az lenni, de ebben a helyzetben biztos mondtam volna, hogy ötezer forinttal kitörölhetem a seggemet, nehogy már annyiért ne próbáljam ki, hogy jó-e! Megvesszük és kész.


Nekem van amúgy és jó. Nem kell tőle csodát várni, de van amit sokkal könnyebb vele. Meg én szoktam kigőzölni nem mosható dolgokat is pl. molyok miatt stb.

2014. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%

A férjeddel beszéld meg, hogy ha már nem áll melléd, legalább ne forduljon szembe veled.


Egyébként tényleg semmit sem ér az ilyen gőztisztító, nekünk is volt :-/

2014. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is volt már hasonlóban részem,amiben az esett igazából rosszul,hogy a fèrjem ilyen esetben milyen szinten az anyja mellett áll,jó kisfiuként bólogat neki,miközben tudom,hogy ha az anyja nem lenne ott éppen nem érdekelné,hogy megveszem e azt a valamit vagy sem.Mindig azt mondja az ilyenekre,hogy te tudod,de az anyja jelenlétében másképp viselkedik,anyukának csakis igaza lehet és persze mindenhez köze van.Én ebben azt utálom a legjobban,hogy anyós egy ilyen eset után,hogy meg van magával elégedve!És szerintem teljesen mindegy egyébként,hogy igaza van e,de nem kérdeztem a véleményét,semmi köze hozzá!
2014. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
79%
14-es írta le a legjobban. Senkit nem érdekel, hogy jó-e az a tisztító vagy sem. Főleg aki itt írja, hogy igazuk van, hogy nem jó, mert neki is van. Ja, neki van, mert neki az anyósa nem pofázott bele. Gondolom az ő szájuk is félre állt volna, ha ki se próbálhatják, mert anyucikája a pici férjecskének jobban tudja.
2014. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%
Vedd meg ha a férjed nem lesz otthon,aztán feltétlenül mutasd meg anyósodnak is,hogy mit vettél és mennyire jó.Ha nem jó akkor is azt mond nekik,hogy szuper:)
2014. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
43%

Igen. A férjed teljesen az anyja befolyása latt él, és láthatóan sz-rik arra, hogy téged az anyjától megvédjen. tehát neked kell kiállni magadért. És KELL!


Megmondod a férjednek, hogy kell, és pont, vagy pedig az anyós innetől kezdve le van a részedről ejtve, a koszos csempéivel együtt.


Mit keres a házasságodban egy harmadik fél? Értsd: az anyósod. Húzzon szépen haza a törődjön szigorúan csakis a maga dolgaival! Tanácsot lehet adni egy felnőtt embernek, de ha kéretlenül belep--ofáznak az életébe, az kőkemény agresszió - és azt ennek megfelelően KELL kezelni.

2014. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
4%
Ha nem dolgozol akkor tényleg ráérsz fugát takarítani akár fél napig is egy rohadt hónapban
2014. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
70%
Miért szól bele egy kivülálló (akár anyós), hogy a ti saját háztartásotokba a saját pénzetekből mire mennyit költötök? A férjed miért az anyjára hallgat, talán az anyós fog takarítani vagy ő használja majd a gépet? Nem. Tisztázd a férjeddel ezt és ha máshogy nem megy menjetek inkább kettesben vásárolni és az ilyen beszélgetéseket úgy intézzétek amikor azt nem hallhatják kíváncsi fülek.
2014. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
7%
Jó kis nyeles padló- és fugasúroló kefét lehet kapni 4140,-+ ÁFA és hozzá való erős nyél 1020,-+ ÁFA áron. Vedd meg azt és kész.Igaz, hogy 2 ezerrel több, mint a kinézett készülék, de erre a szipirtyó se mondhatja, hogy sz@rt se ér...
2014. jún. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!