Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek, ha nem fogadja el...

Mit tegyek, ha nem fogadja el anyum a barátom? Fontos nagyon!

Figyelt kérdés

Én 17 éves vagyok (lány), a barátom pedig 19

A barátom raszta hajú, és legfőképp ezért is van az hogy nem igazán szeretik a családban őt. Hozzátenném hogy mindig tisztálkodik, szóval semmi ilyen miatt nem tudnák őt elitélni... Amúgy anyummal és a párjával élek együtt, és semelyikőjük nem szimpatizál az én párommal, ez nagyon bánt mert így rossz itt lenni nálunk, nem is szoktunk hazajönni hozzánk csak nagyon ritkán, mert így a barátom sem szivesen jön ide hogy kb lenézik..

Nem tudom mitévő legyek.. pedig már 2 éve együtt vagyunk.

így nyaralni sem nagyon akarják hogy velünk jöjjön :((



2014. jún. 5. 12:47
1 2 3
 1/30 Youknowwho ***** válasza:
Hát beszélsz velük ha nem sikerül mégsem akkor is tudsz időt tölteni vele a nyár során nem kell hogy mindenben részt vegyen azon kívül is lehet programot csinálni
2014. jún. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Őszödi Ferenc ***** válasza:
45%
Küldd el a gyereket fodrászhoz, és minden rendbe jön. A szülők már csak ilyenek.
2014. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: horvátországba mennénk nyaralni egy hétre, és ez lenne az 1. közös külföldi nyaralásunk, ezt tervezzük már régóta...és most közli anyum hogy nemakarja hogy jöjjön


3. válaszoló: már ne is haragudj, de szerintem nem anyámnak kéne, hogy megfeleljen a barátom.

2014. jún. 5. 13:03
 4/30 anonim ***** válasza:
46%

Sajnos a megjelenés nagyon sokat számít a világban. Adnék esélyt a srácnak, de én se lennék boldog, ha a lányom egy raszta sráccal jönne haza.

A tanácsom: Vágassa le a haját, mert a munkahelyen sem nézik jó szemmel, ha egyáltalán felveszik. Sajnos az emberek előítéletesek, és nehezen adnak esélyt olyannak, aki elsőre nem szimpatikus.

2014. jún. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
65%
Ket ev utan mar megvalhat a rasztaitol.
2014. jún. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Háát, lehet, hogy ezt az egy-két hetet ki kellene bírnotok külön.
2014. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Már megvan a munkája, jövőre megy oda dolgozni rendesen, és ez már biztos. Nagyon szeretik bent, és szeretné is azt csinálni

szóval ezzel nincs baj :)

2014. jún. 5. 13:05
 8/30 anonim ***** válasza:
55%

Már ne haragudj, de anyudék nagyon maradiak, vagy ez nem is tudom, micsoda.

Próbáld megértetni velük, attól, hogy rasztás, nem bűnöző és ne legyenek ilyen előítéletesek - apa huszonsok éves koráig hosszú hajú volt, mégis normális, felelősségteljes férfi, szóval nem ezen múlik.


Amúgy meg lehet, semmit nem tudtok velük kezdeni, mostohaanyám dettó, ő engem sem fogadott el, pedig én aztán nem lázadtam soha, meg normális külsőm volt. Vannak ilyen beyepesedett emberek, akiknek a külső a minden... egyébként ha rendes srác, minek bántani? Istenem, néha a felnőttek rosszabbak, mint a gyerekek.

2014. jún. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Ha "legfőképp" a raszta haj a probléma, akkor van más is.

Lehet, hogy ezzel a kifogással palástolnak egy nagyobbat, de nem akarják konkrétan megmondani mi az.

Egyébként, ha az a véleményed, hogy nem a szüleidnek kell, hogy megfeleljen, hanem neked, akkor te pedig fogadd el, hogy nem mehet veletek nyaralni.

2014. jún. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
44%

Olvasom a hozzászólásokat. Miért ilyen előítéletes a világ? 19 évesen még nyugodtan lehet valakinek raszta haja, majd idővel szépen változtat rajta, ha változik a személyisége is. Nem az a lényeg, hogy emberileg milyen? Jobb lenne a szülőknek egy szépfiú, aki semmibe veszi a lányukat, vagy mondjuk kihasználja, megveri?

Kérdező! Sokkal felnőttebb vagy, mint a szüleid, ez látszik a hozzászólásaidból is. A szülők ellen nincs orvosság. Ne erőltesd, hogy veletek menjen a barátod, megkeserítenék a nyaralást. Szervezzetek külön magatoknak egyet és élvezzétek kettesben.

2014. jún. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!