Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért nem fogadja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért nem fogadja el, hogy nekem csak férfi barátaim vannak?

Figyelt kérdés
Mindig is sokkal jobban megértettem magam a fiúkkal, velük jöttem ki jól, ezért így 23 évesen is csak férfiak vesznek körül. A barátaim, soha semmi sem volt köztünk, olyan szinten ismerjük és szeretjük egymást, hogy jóformán testvérként tekintünk egymásra. A volt párjaimnak nem volt ezzel gondjuk soha, jól kijöttek, kimondottan szerették, ha együtt szerveztünk programokat. A mostani barátom viszont valahogy ezt nem bírja elfogadni. Mindig számonkér, hogy hol voltam, mikor találkoztam velük, mikor beszélek velük. Ideges, ha szóba hozom őket. Ha társasággal szervezünk programot, sokszor ellenségesen viselkedik velük. Próbáltam vele sokszor leülni és elmagyarázni, nekem ők nagyon fontos barátok, olyanok nekem mint másnak a legjobb barátnői. Mint neki a legjobb barátai. De sajnos nem érti meg. Nem viselkednek velem kihívóan én se velük, nem értem miért féltékeny rájuk. Lemondani sose fogok a barátimról, remélem nem is fog ilyet kérni. Mit tudnék még tenni, hogy megértse, nincs oka az aggodalomra?
2014. jan. 11. 13:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Szakítás lesz itt nemsokára. Nem fogja ezt megérteni. De amúgy én értem miből indul ki, mert a barátaid mind gondoltak már rád "úgy", de persze nem tesznek semmit, mert részedről ez nem kölcsönös.
2014. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Mert hisztis rinyapasi. Az ilyeneket hagyni kell, nem az ő dolga,hogy kivel vagy jóban. Semmi köze hozzá. Ha nem tudja elfogadni ne téged nyaggasson, hanem álljon tovább.
2014. jan. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Persze hogy gondoltak, természetesen én is. :) Amikor megismerkedtünk tizen x évesen. Hiszen az ember azzal kezd el beszélgetni, ismerkedni akihez vonzódik. (ha ellenkező nemüről beszélünk). Aztán ahoyg megismerkedtünk, barátokká váltunk. :) Létezik barátság ellenkező neműek között, csak az első férfi-nő körökön túl kell lenni, utána már az ember nem gondol rá úgy mint potenciális jelöltre.
2014. jan. 11. 13:57
 4/31 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni.

Vagy elfogadja, vagy nem. Komoly bizalmi próba tud lenni az ilyen.


És abban is biztos lehetsz, hogy bármit is gondolsz: a fiú barátok között van olyan amelyik szerelmes beléd, de minimum nagyon tetszel neki. :)))

2014. jan. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
78%
Előre tudtam, hogy ilyen naiv vagy, kérdező. Ha lenne alkalmuk, most is bármelyik belemenne a dologba. Attól, hogy te nem gondolsz már rájuk úgy, ők még biztosan igen.
2014. jan. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
64%

Akárki akármint mond igazi barátság nincs férfi és nő között. Ha úgy alakulna az egész akkor valamelyik fél lépne.

A barátod is tudja ezt.

2014. jan. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
61%
Féltékeny. Lehet, hogy te tehetsz róla, mert sokat áradozol neki róluk. Ellenkező esetben te hogy reagálnál, ha ugyanazt kapnád vissza, mint amit felé nyújtasz?
2014. jan. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
64%
Ha megkérdeznénk ezeket a sracokat külön-külön, hogy lefekudnenek e veled, tuti 90% igent mondana. Eddig meg oke is. De a lenyeg...ha te megkerned oket hogy fekudjenek le veled, szted melyikojuk mondana nemet? Annak ellnere h tudjak, pasid van. Na ez a nem mindegy. :)
2014. jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem naivság kérdése. Akik nem hisznem ebben, azok valakiben csak a férfit és a nőt látják, nem az embert. Persze, van olyan amit te is írsz, de nálam pl a haveri körben fordul elő. A nők nagyon is jól tudják, kinek tetszenek. :) Viszont az ember legebelső köre már teljesen más. Ha egy embert ismersz mint a rossz pénzt, gondolatait, érzéseit, és viselkedését, akkor neki nincsenek titkai előtted. Lehet ugyanolyan mély egy férfi-nő barátság is, ha levetkőzzük a szexualitást és a embert látjuk a másikban. Csak ehhez emgfelelő érzelmi intelligenciával rendelkező egyéneknek kell találkozniuk.
2014. jan. 11. 14:05
 10/31 A kérdező kommentje:
#7 Úgy érted, ha neki nő barátai lennének? Nyugodtan :)
2014. jan. 11. 14:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!