Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha anyu nem fogadja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha anyu nem fogadja el a barátom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves vagyok a barátom 18. Nem rég jöttünk össze, boldogok is vagyunk együtt csak van egy kis probléma. Anya nem díjazza ezt, szerinte fiatal vagyok hozzá. Mivel szexről még nincs szó, sőt semmi nemi tevékenységről így nem értem mi a baja. Annyi az egész hogy suli(nem egy suliba járunk) után 1-2 órát és minden 2. hétvégét együtt töltünk, de még a tanulás rovására se megy. Én csak szeretnék vele lenni, mert tényleg szeretem őt, és ő is engem. Jól tanul, nem dohányzik, nyaranta melózik és segítőkész. Tényleg teljesen oké a srác. Ötletek, hogy anya hogyan fogadja el őt?

2014. márc. 3. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
mond el anyudnak a jo tulajdonsagait!es bizonyitsd be hogy jol tanulsz tovabbra is
2014. márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mint ha az elso felesegemrol olvasnek :P Pontosan 16 volt, en 21. Soha semmit nem engedtek es nagyon nehezen nyiltak meg felem.

En sokat jartam fel a lanyhoz. Hagytam tanulni es soha nem maradtam sokaig. Neha fozocskeztunk az egesz csaladnak, neha lementem veluk a telekre, de soha nem aludhattam ott. Erettsegi utan azonnal elvettem felesegul. Amikor megkertem a kezet, meg alig enyhult a helyzet ... de amikor valoban bejelentkeztunk az anyakonyvvezetohoz es az apja orra ala dorgoltem a papairt, onnantol zold utat kaptam. Megkaptuk a nagymama lakasat, penzt is adtak a felujitasra ... szoval onnantol minden rendben is volt.


7 ev mulva elvaltunk!

2014. márc. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyáddal jársz vagy a barátoddal? Igaz, hogy a szüleid tartanak el, de nem fognak kilökni az utcára illetve megsem tehetnék. Ha valóban szerelmesek vagytok elkell fogadniuk!
2014. márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Légy nyitott anyukád véleményére, de ne bízz benne egyből (tudom, hogy csúnya ilyet mondani, elvégre az anyud, de ő is ember és vannak hibái), mert mivel nem bírja a barátodat, képes talán olyan tanácsot adni, hogy megszívjátok és szakítotok egymással.


Engem nem érdekelne az anyum véleménye, meg, hogy szereti egy bnőmet vagy sem...ismerem anyumat, valószínűleg úgyis találna hibát...ha meg csak védeni akar téged az anyukád, hát védjen, de úgy is a saját hibáidból tanulsz szóval felesleges azon parázni mit gondol, lesz ami lesz...szerintem 2 év meg még nem sok.

2014. márc. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!