Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ott hagynál 1.100. 000ft-t...

Ott hagynál 1.100. 000ft-t csak azért mert a párom összeveszett az 'anyósommal'?

Figyelt kérdés

27 éves férfi vagyok, 1 éve elkezdtünk építkezni a már menyasszonyom szüleinél, aki engem soha nem fogadott el mint utóbb kiderült.

Azért utál mert édesanyám roma.

Én külföldön dolgozom, hetente haza járom.Akkor természetesen ott vagyok, hiszen így is keveset találkozunk úgy gondoltuk ne hogy már akkor se lehessünk együtt.


Páromnak a kedélyei most nagyon rosszak voltak, és elmondta hogy az anyja, tőlem mindent sajnál, például az akkori kávét, a reggelit, az ebédet stb

Nem baj nem kell szeretnie, de ő beszélt rá akkor minket hogy építkezzünk oda az ő udvarukra, milyen jó lesz, nem kell telekre költeni, a családi ház már amúgyis a kedvesemé miért is ne.

Viszont így már utólag már nagyon bánjuk.

Barátnőmet is mindennek elhordja amiért velem van, én csak egy "c*gány" vagyok a szemébe de persze a szemembe nyalizik, olyanokat mondott a barátnőmnek hogy édes-e a c**ány f*s* stb

Sajnos neki jelenleg nincs munkája így elég nehéz lépni, na meg vissza tartó erő az hogy csak oda fektettünk már több mint 1 millió forintot. Hamarosan remélem már decemberre kész lenne, amit a kedves anyós is szeretne hiszen mondta hogy reméli addigra kitakarodunk mert ő látni sem akar minket karácsonykor.

Egyébként a barátnőmet mindenért bántja, ha így tesz le egy szatyrot azért ha más hogy akkor azért. Ha ő főz akkor abba kötekszik így már nem főz, de most meg az a baj.


2014. jún. 23. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Alapvető hibák


1. Nem építkezünk közösen házasság előtt.

2. Nem építkezünk SOHA a szülők telkére! Akárhogy próbál rábeszélni, nem jó az ilyen szoros együttélés.


3. Én a nyugalmat fontosabbnak tartom, legyen boldog azzal a félkész házzal, elmennék máshova.

2014. jún. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Fejezzétek be a házat aztán adjátok el mint a huzat de anyósnak egy szót se erről a kis tervről! (Persze ha nem kapnátok érte annyit amennyit beleöltök akkor hagyjátok a házat a fenébe, az az egy millió már elúszott, egy ilyen kétszínű sárkány mellett pedig nem éri meg élni)
2014. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem valószínű, hogy megváltozna az anyós, vagy hagyjátok abba az építkezést, vagy csináljátok meg és adjátok el, persze az eladás körül gondok lehetnek, mert közös telken van az anyóssal nem tudom mik tulajdonviszonyok, hogy el lehet-e adni, ha ő mondjuk nem akarja. Ha tényleg nem eladható az ingatlan akkor természetesen álljatok le az építkezéssel, különben teljesen tönkretesz benneteket az anyós.
2014. jún. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
1-es Én pl. az első emeleten lakok a házunkban a férjemmel, anyám a földszinten és mivel jó a viszonyunk nincs semmi gond ezzel, sőt. Egyébként nem is találkozunk mindennap, olyan így, mintha egy társasházban laknál, ott is van szomszédod. Persze ha valahol nem jó a rokoni viszony, akkor ott tényleg el kell felejteni az összeköltözést.
2014. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

20:49...na valaki megint magára vesz mindent...


Itt mondjuk épp nem úgy tűnik hogy valaha jó lett volna a viszony közöttük, nem is értem miért kezdtek házat építeni.

2014. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%

#4, köszönjük, hogy megosztottad velünk a boldogságodat, de erre pont senki nem volt kiváncsi.


#1 Leírta a frankót. Aki másképpen tesz, az vállalja be a kockázatot!

2014. jún. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Otthagynék! Inkább vesszen most ennyi mint később minden!
2014. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ingyen kaptátok a telket már itt gondolkodni kellet volna föleg neked hogy képzelted örökre együt maradsz a csajjal és kifizetik amit oda befektetél.....

magadra vess

2014. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Egyébként pont így gondoltam hogy örökre, és azt is tudom hogy velem akar maradni.

Nagyon szeretjük egymást,és ezekhez hasonlót nagyon sokszor átvészeltünk és mind végig kitartott mellettem, nem szembe szállva az anyjával de akkor is együtt vagyunk 8 éve. Pedig már az első két hónap is húzós volt.

2014. jún. 23. 21:57
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem megy veled a menyasszonyod külföldre?irod hogy nincs melója.Ott uj életett kezdhetnétek anyós nélkül.
2014. jún. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!