Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ott hagynál 1.100. 000ft-t...

Ott hagynál 1.100. 000ft-t csak azért mert a párom összeveszett az 'anyósommal'?

Figyelt kérdés

27 éves férfi vagyok, 1 éve elkezdtünk építkezni a már menyasszonyom szüleinél, aki engem soha nem fogadott el mint utóbb kiderült.

Azért utál mert édesanyám roma.

Én külföldön dolgozom, hetente haza járom.Akkor természetesen ott vagyok, hiszen így is keveset találkozunk úgy gondoltuk ne hogy már akkor se lehessünk együtt.


Páromnak a kedélyei most nagyon rosszak voltak, és elmondta hogy az anyja, tőlem mindent sajnál, például az akkori kávét, a reggelit, az ebédet stb

Nem baj nem kell szeretnie, de ő beszélt rá akkor minket hogy építkezzünk oda az ő udvarukra, milyen jó lesz, nem kell telekre költeni, a családi ház már amúgyis a kedvesemé miért is ne.

Viszont így már utólag már nagyon bánjuk.

Barátnőmet is mindennek elhordja amiért velem van, én csak egy "c*gány" vagyok a szemébe de persze a szemembe nyalizik, olyanokat mondott a barátnőmnek hogy édes-e a c**ány f*s* stb

Sajnos neki jelenleg nincs munkája így elég nehéz lépni, na meg vissza tartó erő az hogy csak oda fektettünk már több mint 1 millió forintot. Hamarosan remélem már decemberre kész lenne, amit a kedves anyós is szeretne hiszen mondta hogy reméli addigra kitakarodunk mert ő látni sem akar minket karácsonykor.

Egyébként a barátnőmet mindenért bántja, ha így tesz le egy szatyrot azért ha más hogy akkor azért. Ha ő főz akkor abba kötekszik így már nem főz, de most meg az a baj.


2014. jún. 23. 20:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Először is szeretném megköszönni a 100%-os elégedettségeteket, ugyanis a 3-as is én vagyok. Tehát először válaszoltam a kérdezőnek, majd mindenkitől bocsánat, de mertem válaszolni első válaszolónak is, mert ahhoz volt kedvem. Biztosan sokan unatkoztok a gyk-n, de ilyen piszlicsáré dolgon fennakadni, számomra érthetetlen, ráadásul kimondottan 1-esnek válaszoltam, aki úgy gondolja, hogy teljes lehetetlenség rokonnal egy telken lakni, hát én meg nem úgy gondolom. És valószínűleg a kérdező sem úgy gondolta, hiszen azért kezdett építkezni, az más kérdés, hogy kiderült, hogy mégsem jófej az anyós.
2014. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Soha ne költözzetek szülőkhöz. Nem tudom vigasztal e,de sokszor az anyósnak különösebb indok sem kell,hogy utálja a gyereke párját . Én a helyetekben inkább úsztatnám azt az egy milliót,minthogy 50 évig még ott éljek.
2014. jún. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
64%

"Alapvető hibák


1. Nem építkezünk közösen házasság előtt."



Ez hülyeség. Mindössze a tulajdoni hányadokat kell tisztázni. Ha meg arra gondolsz, hogy mi lesz, ha szétmennek mégis, akkor a házasság se tartaná össze őket. Nem vagyok házasság ellenes, már én is házas vagyok, de ez egyszerűen hülyeség. Mi házasság előtt vettünk lakást, közösen, szépen le van papírozva, hogy mennyi kié, és olyan arányban van elosztva, ahogy akartuk.


Én nagyon szívnám a fogam, de otthagynám. A normális életem, a lelkibékém, meg a jövőben a hülye szülő miatt nem tönkremenő házasságom meg ér 1 millió forintot. Ha elpatkolnak, úgyis a tiétek lesz.


A férjem nagyobb értéket hagyott "otthon", néha mondja, hogy jó lenne, ha inkább meglenne az a pénz, de hát így alakult, amiatt nem fogunk összeköltözni velük, inkább normálisan élünk, mint kapaszkodjunk abba a pénzbe.

2014. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!