Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Te mit csinálnátok, ha a...

Te mit csinálnátok, ha a párotok apja kitiltott volna a házukból?

Figyelt kérdés

Együtt élünk a párommal, de az apja kitiltott tőlük, ahova rendszeresen jártunk. Csak tippelni tudok miért, a párom nem mondja el, vagy nem meri.

Az apja egy magának való, mogorva, agresszív bunkó, nem beszél senkivel, egy pökhendi alak(csak tudnám mire fel?) mindenkit rettenetes módon lenéz, a nőket emberszámba nem veszi. Szerencsétlen páromon is meglátszik ez a "nevelési módszer", nagyon alázatos mindenkivel szemben, nehezen érvényesül az életben.

Mindenki, aki neki nem szimpatikus, az zsidó, meg cigány, az asztalnál is folyamatosan a gyűlölködés, a pökhendi duma áradt belőle, hogy mindenki hülye, idióta, semmirekellő...

Nekem van egy olyan dilim, hogy rendszeresen adok-veszek az interneten mindenfélét, ezért bekerültem valószínűleg én is a "zsidó" pakliba...

Gyanítom erről lehet szó.

Amúgy sofőrként dolgozom, viszonylag jól keresek vele.

Nem érdekelne a dolog, meg csak nevetnék az egészen, ha ezt nem egy sötét, ostoba, gusztustalan, neveletlen bunkó csinálná, főleg, hogy a páromat is ilyen kis szerencsétlenre nevelte.

Sokszor gondolkozom azon, hogy elmegyek hozzá, és belekötök valahogy...aminek ki tudja mi lesz a vége(nagyon bántani nem akarom, csak amennyire éppen elég...egy 53 éves emberről van szó.)

Szerintem a párom örömujjongásban törne ki, de talán még titokban valahol az anyukája is.



2014. márc. 30. 08:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem a te dolgod, hogy helyretedd. Azt enged be a házába akit akar, ugyanígy te a tiedbe. Te mitől lennél jobb nála, ha nekiesel? Ha együtt éltek, akkor ott éljetek együtt ahol vagytok, ne járogassatok át, az alulfejlődött egyedek nem fejlődnek tovább, még ha fejreállsz se. Igazi régi rasszista kommunista. Van ilyen.
2014. márc. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
A parod egy kis szerencsetlen ..... Hat az, hogy egy ilyen bunko pasi jutott neki aki igy beszel rola
2014. márc. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 SzilKa ***** válasza:
100%

Semmit, nem foglalkoznék vele. Már csak azért sem, mert amúgy sem vágynék ilyen környezetbe.

Nem a te dolgod megnevelni a párod apját.

2014. márc. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne tegyél, nem mész oda és kész, te a pároddal élsz együtt és nem az apjával.
2014. márc. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Jót nevettem, hogy netes kereskedés miatt zsidó vagy nagy valószínűséggel.:D Igazi sarkos gondolkodásmód, csak hogy lehessen célpontja a fröcsköléseinek. Feldolgozatlan sérelmek, krónikus szeretethiány, ha más nem is, ezek biztosan okozók, ez adja a mértéket, a feltehetőleg tényleg kommunista nevelődés pedig az irányt. Neki ez sokkal nagyobb baj, mint neked, így bántani ne akard. Egyúttal 50 felett reménytelennel határos a változás, de nem egy, nagy esemény fog hatni rá, egy trauma, mert az is beáll az érvek sorába: "megtámadott a büdös zsidó", hanem esetlegesen szakértővel való beszélgetés, csoportterápia, de ezekre megint csak esély nulla, hogy önként. A te egód nehezen veszi be ezt a skatulyát, amibe jóeséllyel belekerültél, teljesen érthető. Ez is az élet része: biztos alapokon tudni a személyiségünk, nem mások véleményétől függővé tenni magunkat és erőszakkal válaszolni az igazságtalanságra, hogy de hát én nem is ez, nem is az vagyok. Tehát egy érett ember nem így reagál. Egy önmagában biztos, főleg stabil párkapcsolatban élő emberről az ilyen lepereg. Ne csak pénzt keress azzal a kamionozással, hanem önismeretet is még, az majd stabilabb alapokra tesz, lenyomja az igazágérzeted túlzott tombolását, ha ilyen eset van.
2014. márc. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Kávétejszín ***** válasza:
89%
Én örülnék, ha már végre kitiltanának anyósék maguktól... Szerintem te is örülj, nem kell velük összejárni.
2014. márc. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz vele, én anyám örült amikor engem kitiltott a nayganyám és kapva kapott az alkalmon hogy akkor ő sem megy oda többet:D meértettem őt,de bármit teszel 1: nem fog változni semmit max okkal fog már haragudni rád,2: párod és az anyja nem hogy örülne,de fel lenne háborodva, mert az elnyomott személyiség teljesen az elnyomó hatása alá kerül és talán még tisztelik is őt(mint amikor egy kislányt elrabló paliba szerelemes lett a lány,pedig pincében tartotta:S).Tudom bántja az egódat,de fontos hogy párod nem egy kis szerencsétlen mert így nem beszélünk a párunkról.és örülj ha egy ilyent proli kitagad és nem lesz közöd hozzá minthogy rádtapadjon mint az én nagyszüleim és kunyeráljanak mondván mert ez nekik jár.
2014. márc. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Csak tippelni tudok miért, a párom nem mondja el, vagy nem meri. "


Ezt tartom a fő problémának, nem azt, hogy miért vagy kitiltva onnan. A kapcsolatot értékeljétek annyira, hogy megadjátok a másiknak a tiszteletet és őszinteséget.


Pl a párod, hogy elmondja, hogy miért nem szeretné az édesapja, hogy oda menjetek.

És te is, hogy ne hívd a párodat "olyan kis szerencsétlen"-nek.

2014. márc. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

A kis szerencsetlenben semmi negativ nincs. Ha egyszer valaki kis szerencsetlen es esetlen, az semmi rosszat nem jelent. Es ez tetszhet is egy ferfinak aki lehet a nagy eros es bator megmentoje. Nem azt irta hogy egy szerencsetlen szar, hanem kis szerencsetlen. Szerintem hatalmas kulonbseg van a ketto kozott es az uobbi egyaltalan nem negativ, vagy banto jelzo!


Es meg annyi, ami nem kapcsolodik ehhez a kerdeshez, h itt gyakoin mindig eloadjak h semmi rosszat ne merjen senki mondani a parjara. Na alljon mar meg a menet! Ha egyszer valami igaz, az nem lehet serto! Ha valaki szerencsetlen, vagy dagadt, vagy feledekeny, vagy csak szimplan egy hulye, akkor az. Es nem az a paraszt aki ilyet mer allitani!

2014. márc. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Együtt élünk a párommal, de az apja kitiltott tőlük, ahova rendszeresen jártunk."


Ezek szerint nem náluk éltek, csak valamiért átjártok hozzájuk? Vendégségbe, vagy kajálni? Miért jártok át hozzájuk? Ezután legfeljebb nem mentek át. Ennyi. Vagy ez az átjárás azt jelentette, hogy náluk laktatok? Nem fizettetek? Szal ezt nem értem. Vagy nem írtad meg a teljes igazságot.

2014. márc. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!