Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem tudok már mit kezdeni a...

Angeldark kérdése:

Nem tudok már mit kezdeni a vőlegényem anyukájávu. Mivel még 18, úgy vagyunk szerencsére hogy egy hétvége othon, egy meg ott de mikor ott vagyunk az maga a pokol. Nem bírom és a párom nagyon ritkán áll csak mellém, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A gond az hogy belém köt folyton, ugráltot, kritizál, parancsolgat, bele szól olyanba is amihe semmi közze....
2014. júl. 4. 00:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

Először is tanuld meg kifejezni magad, mert így nagyon gáz. Másodszor a helyesírás is nagyon gáz.(Telefonról írok nem kifogás, sokan írunk helyesebben mobilról is).

Harmadszor meg ne hagyd magad csicskáztatni, és amikor olyanba szól bele amihez semmi köze közlöd ezt vele. A vőlegényeddel meg beszélgess el, hogy mi a véleménye az anyukája viselkedéséről, és ha elítéli akkor miért nem áll ki melletted?

2014. júl. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%

Ha már belekötsz a helyesírásba, legalább a vesszők használatát tanuld meg! :D

Egyébként igazad van! :D

2014. júl. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%

802.11


"(Telefonról írok nem kifogás, sokan írunk helyesebben mobilról is). "


Látod azt írtam helyesebben. :D Egyébként meg mire gondolsz?


Ha az "és" szó előtti vesszőre, akkor tudomásom szerint helyes mert: "Az és, vagy, s, meg kötőszavak elé akkor kell vessző, ha új tagmondatot vezetnek be."


Egyébként nem kötök bele semmibe, csak rámutattam néhány hiányosságra amin javítani kell! Mert így igencsak nehéz lesz a kommunikáció. :)

2014. júl. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%

Kedves előző!


Alapvetően igazad van, de a második szerintem nem vesszőfeleslegre, hanem vesszőhiányra gondolt, mert 3 is kimaradt.


"és amikor olyanba szól bele, (!) amihez semmi köze, (!) közlöd ezt vele."


"és ha elítéli, (!) akkor miért nem áll ki melletted?"


Ezer bocsánat :)

2014. júl. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%
Igen, arra gondoltam, köszönöm! :D
2014. júl. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%
Köszönöm szépen mindkettőtöknek! Jobban figyelek majd erre! :D
2014. júl. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

Szuper, hogy ilyen sok válasz érkezett, és mindegyik a kérdésre válaszol


:-D :-D ;-)


Mikbe szól bele, mit érzel parancsolgatásnak, mik azok amikbe úgy érzed beleszól?

A párod mit szól ehhez?

Miőta vagytok együtt?

Mindg ilyen vot, vagy csak amióta menyasszony vagy?

Hogy reagálod le, amikor ezek a esetek megtörténnek? Ez nagyon fontos


Mikor lesz az esküvő? Vagy csak "presztizs"jegyesség?

Hol éltek egyébként? Önfenntartőak vagytok már?

Mit szóltak a jegyességhez a családjaitokban?

2014. júl. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%

A "mivel még 18" mit jelent? Hogy a vőlegényed még nincs 18 éves?

Nem, az nem lehet... vagy mégis?

2014. júl. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
35%
HA 18 a "vőlegényed", akkor a mama jogosan ugráltat, nyílván még semmit nem tettetek le az asztalra....
2014. júl. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A vőlegényem 24éves..én peddig oktoberba leszek 18. A anyukájo már elejétöl kezdve elenséges velem,de eljegyzés után csak rosszab lett. Pont a kor miatt még nem élünk együtt a páromal. Az meg hogy parancsolgat,ugráltot az olyan hogy pl. megmondja hogy mosogasak el,de még el se kezdem már mondja mit csináljak ő peddig addig a páromal nyugottan üldogél,kávezkat vagy tévezik. A helyes írasra peddig annyit hogy mivel szlovák vagyok igyekszem megtanulni de van amiket nehéz megszokni.
2014. júl. 4. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!