Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem tudok már mit kezdeni a...

Angeldark kérdése:

Nem tudok már mit kezdeni a vőlegényem anyukájávu. Mivel még 18, úgy vagyunk szerencsére hogy egy hétvége othon, egy meg ott de mikor ott vagyunk az maga a pokol. Nem bírom és a párom nagyon ritkán áll csak mellém, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A gond az hogy belém köt folyton, ugráltot, kritizál, parancsolgat, bele szól olyanba is amihe semmi közze....
2014. júl. 4. 00:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vőlegényed békésen kávézgatva elnézi, hogy az anyja cseszeget, vagy inkább idomít... hát én nem erőltetném az esküvőt. Van még időd bőven.
2014. júl. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%
18évesen minek neked vőlegény.Most kéne bele csapnod a lecsóba.Ha nekem az anyós jelölt azt mondaná mosogassak el,meg ez és az.na venném a báli cipőmet onnan.Biztos nem lennék a cselédje mig szürcsöli a habos kávéját.Szerintem pattanj le
2014. júl. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%

most leszel 18 és a vőlegényed? Na ne röhögtess...

Nyílván a mamának is ez csípi a szemét, mármint az, hogy még gyerek vagy jóformán...

2014. júl. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Tévhitben él anyósod és ebből soha az életben senki nem fogja "kiszedni". A párod szintén tévhitben él, ha azt hiszi ezt a normális és még az anyja mellé is áll.

A helyedben otthagynám őket, üldögéljenek a kanapén és kávézgassanak egymással aztán csesztessék azt akit akarnak.

2014. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
22%

Az, hogy szlovák állampolgár vagy nem mentség, ha már ennyire beszélsz/írsz akkor gyanítom minimum félig magyar vagy.

Az exem is Szlovákiában született, és tanult, semmi bj a helyesírásával (sőt neki jobb, mint az enyém)


Egyébként, én nem lennék olyan asival aki hagyja hogy ugráltassanak, és aki hagyja, hogy egyedül csináljam meg a dolgokat, tehát ő maga nem segít be az anyjának.


Azért az, hogy mosogass el, és segíts pár dologban, egyébként nem ugráltatás.., de kivágná a biztosítékot a vőlegényemtől ez a hozzáállás.


Jó lesz majd így leélni az életed

2014. júl. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
43%

Én magyart is tanítok, mégis úgy gondolom, hogy a te esetedben nincs jogunk fennakadni a helyesírásodon. Tudom, hogy Szlovákia egyes vidékein mennyire másként beszélik a magyar nyelvet.


Leendő anyósoddal pedig egy jó pillanatában kellene őszintén elbeszélések. Mondd neki, hogy szeretnéd, ha a kettőtök kapcsolata még jobb lenne, ezért szeretnéd ha...

2014. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
64%
Rúgd ki alóla a széket xd
2014. júl. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Meg kellene hallgatni a mamát és a vőlegényt is! Ők is ugyanezt mondanák, és csicskáztatásnak tartanák az esetleges mosogatást?

Ha Te vendég vagy náluk, akkor vendégként kell viselkedni, és alkalmazkodni a családhoz. De ha menyasszony vagy, akkor már félig benne vagy a családban, ez esetben viszont magadtól is elmosogathatnál!

2014. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Tűrd el mert az életben még rosszabb emberekkel is találkozni fogsz
2018. febr. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!