Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » 2 hónapja pokol az életünk a...

Hayabusa kérdése:

2 hónapja pokol az életünk a rokonok miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hónapja költöztünk párom Mamájához, anyagi okok miatt. Azóta pokol az életünk. A Mamának semmit nem lehet mondani mert megsértődik, életem első Anyáknapjáját elrontotta, hogy én vagyok a rossz....istenemre mi mindent megtettünk a párommal, szerinte én azért vagyok rossz, mert szóltunk neki hogy ha a kutyát fogdossa az udvaron, legyen szíves kezet mosni mielőtt a 6 hónapos babánkhoz nyúl. Az Anyósék húsvétkor, és szülinapkor is hetekig megsértődtek azon, hogy a harci kutyájukat ugyan zárják már be arra a 2 órára míg ott vagyunk. Neeeem, inkább elfogadta hogy akkor az unoka nem megy többet....a lányuk pedig erre nagyon durva üzeneteket írt nekem. Mindig mindenen oltári pukkadás van, ami más embereknek természetes dolog. A két hónap alatt 7 kilót fogytam, az idegeim teljesen kikészültek. Most ott tartunk, hogy bár eddig a párom mellettem állt, újabban már vele is ölre menő viták vannak miattuk. A kapcsolatunk drasztikusan megromlott a 2 hónap alatt. Próbáltam kevésbé a nyakába zúdítani a problémákat, inkább nyeltem, de már nem bírom. Mióta itt vagyunk, anyagilag még jobban padlón vagyunk, mert 2 naponta 2-3 fogásos kaját kell főznöm, állandóan mosok, mosogatok, felmosok, és mindent mi fizetünk. Most tényleg én vagyok a rossz? Megbeszélni nem lehet velük semmit egyáltalán. Míg nem laktunk a Maminál, addig mindenki teljesen normális volt, nagyon jó volt a kapcsolat mindenkivel. Ráadásul nem mi kértük, hogy ide jöhessünk.
2014. jún. 12. 19:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem birod a párod családját, akkor nem kellett volna a nyakukra költözni!!!
2014. jún. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%

"Ráadásul nem mi kértük, hogy ide jöhessünk."


PERSZE, a rokonság ment utánatok könyörögni, hogy ugyan költözzetek már be hozzájuk! Ezt még te sem hiszed el, nemhogy más!

2014. jún. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
99%
Nem kellett volna oda menni. Soha nem sül ki semmi jó, ha a generációk együtt laknak. Nem egészséges. Lépjetek bárhova amilyen gyorsan csak tudtok. Inkább vállaljon a párod átmenetileg másodállást is, de lakjatok külön mert erre rá fog menni a kapcsolatotok?
2014. jún. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Vagy megszoksz, vagy megszöksz. :)


Értsd: költözz el. Anyagi ok miatt sem kell elviselni senkit, ha nem bírod. Létezik albérlet és létezik külföldi munka is. Mi az utóbbit választottuk.

2014. jún. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Írod, hogy anyagi okok miatt költöztetek oda. Utána meg azt, hogy nem is ti kértétek, hogy oda mehessetek. Akkor most melyik az igaz?
2014. jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az első kettőnek üzenem, hogy nem csak nekünk voltak anyagi problémáink, hanem a Mama sem bírta egyedül, Ő kérte, hogy jöjjünk ide. És nem jöttünk a nyakára senkinek, mindent mi fizetünk, és csinálunk meg, úgyhogy nem kérek a bunkó, unatkozó hozzászólásokból. :/
2014. jún. 12. 19:37
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Ha úgyis ti fizettek mindent, akkor keressetek egy albérletet. Akár egy szobásat, akár más településen ami még nincs vészesen messze a munkahelyhez, de TIPLI onnan, mert a gyereknek sem tesz jót ez az állandó acsarkodás, rólatok nem is beszélve.
2014. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
9%

Hát kié a ház, ahol épp laktok? Attól, hogy mindent ti fizettek, még nem lesz a tiétek, a havi rezsiből nem tudtatok volna házat venni.

Az meg, hogy anyósodéknál is dirigálni akarsz, és még te vagy megsértődve, tényleg mindennek az alja. Nem, más embereknek sem természetes dolog, hogy a látogatóba érkezett vendég utasításokat osztogat. A 6 hónapos babátok talán kiszaladt volna a "harci kutyához", ugye?

2014. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

Annyira unalmas már, hogy ezen az oldalon mindenkinek tökéletes a viszonya a családdal, és ráadásul még a befogadó fél könyörög hogy költözzenek oda, aztán meg minden szar hirtelen...


Vegyétek már észre magatokat, és vállaljátok a felelősséget! Ha nem tetszik, változtassatok. Magad írtad, hogy korábban könnyebben kijöttetek, akkor irány, költözzetek el, ennyi. Mi itt a kérdés? A mama nem 20 éves már, hiába idegesítő, nem fog megváltozni akármit is mondasz neki...

2014. jún. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
98%
Nem akarlak téged okolni, megtették már ezt sokan előttem is. Én nagyon nem vagyok jóban anyósomékkal, igazából nem is vagyok hajlandó beszélni velük, mert 8 éven keresztül igyekeztünk javítani a kapcsolatunkon és nem ment, folyton szidják a családomat, engem, stb., nagyon rosszindulatúak. Eszembe sem jutott volna soha hozzájuk költözni, ha kérnék akkor sem, tönkretennék a kapcsolatunkat a férjemmel. Igyekezzetek minél hamarabb különköltözni, ha szeretnéd, hogy az apjával együtt neveljétek a gyereket. De egyébként te korábban nem figyelted meg, hogy milyen az anyósod és érdemes-e vele lakni?
2014. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!