Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elküldenétek egy hétre anyósot...

Elküldenétek egy hétre anyósotokhoz nyaralni a másfél éves gyereketeket, akit utoljára januárban látott?

Figyelt kérdés
El kell ismerni, nem rajta múlt, kórházban volt, mostanra épült fel. 200 kilométer a távolság. Minket nem hív, csak a fiamat szeretné "nyaraltatni". Nemet mondtam, mire megsértődött. Rossz a lelkiismeretem, de csak sok az a fél év kihagyás, és előtte is kábé havonta találkoztak. Egyébként jó anyós, egy szavam sem lehet, nem is szeretném, hogy megromoljon a viszony, de úgy gondolom, ehhez még kicsi a gyerek, főleg úgy, hogy szinte idegenek egymásnak.
2014. júl. 4. 13:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Természetesen ő a nagymama, igen, első házasság mindkettőnknek, első gyerek, "hagyományos" család vagyunk. Örülök, hogy a többség ennyire egyetért!
2014. júl. 4. 16:37
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. júl. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
95%

Én nagymama vagyok és eszembe se jutna másfél hétre bevállalni az unokámat pedig egy városban lakunk! Pláne egy kórházi tartózkodással járó betegség után!

Bármikor számíthatnak rám,ma is itt volt a picur,mert a lányomnak dolga volt,de pontosan látom és felfogom,hogy egy ekkora gyereknek semmiképp nem pótolható az édesanyja ennyi időre még a legjobb nagyival sem!Ha a szükség hozná úgy,hogy vigyázni kell rá huzamosabb ideig akkor inkább én mennék az ő kis megszokott környezetébe!

2014. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
8%
Én laza típus vagyok, amennyiben megbízható én simán leadnám neki, HA nem lenne gyakorlatilag idegen számára. De így, ahogy nálatok van, nem. Csóri gyereket ennyi erővel akármelyik ritkán látott ismerőshöz vihetnéd.
2014. júl. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem. a nagyi jöjjön hozzátok, legyen ott 1 -2 hétig. másfél éves gyerek nagyon pici még. 6 éves kortól talán el lehet küldeni, de elöbb NEM.anyósod megérti. mond neki hogy helyezze magát a te helyedbe. Ő elküldené a másfél éves gyerekét?? Biztos hogy nem.
2014. júl. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
34%

Mi a fenéért kéne 6 éves koráig várni? Hol élsz te, most komolyan? Semmi baja nem lesz annak a gyereknek, ha a nagyanyjánál nyaral általános iskolás kora előtt! Egyszerűen most a másfél évesnél a fél év szünet az azért nagyon sok és ÍGY nem olyan jó ötlet.


Lehet, hogy neked valami idióta rokonságod van, akikben nem lehet megbízni, de ne abból indulj már ki, hogy csak nagyot lehet bízni mások családjára is, mert nem így van és a gyereknek se lesz semmi baja!

2014. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!