Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A párom hazudott nekem majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hazudott nekem majdnem másfél éven keresztül, most derült ki. Nem tudom mitévő legyek. Ki mit gondol az alábbiakról?

Figyelt kérdés

Két éve elvált, mi másfél éve vagyunk együtt. Még a kapcsolatunk elején szóba került valahogy, hogy mennyi gyerektartást fizet a volt nejének. Nem én kérdeztem rá, csak valahogy előjött a téma. Akkor azt mondta, hogy havi 40ezret. Tisztán emlékszem rá, mert még sajnáltam is az exfeleségét, hogy gyerektartással együtt kb 160ezerből kell kijönnie.

Azután ma, amikor a papírok között kerestem a vízóra gyári számát (mert az óráról nagyon lekopott, nehéz elolvasni), a kezembe akadtak a válási papírok. Azokon pedig feketén-fehéren az szerepel, hogy a párom nem havi 40, hanem havi 100ezer gyerektartást fizet a lánya (vagyis egy gyerek) után, és ez nem a bíróság által megállapított összeg, hanem ő vállalta önként.

Szerintem ez irreálisan sok, de ez legyen az ő dolga, az anyagi oldala nem fáj a történetnek. Az már annál inkább, hogy nem volt őszinte velem. Amikor ő említette ezt a 40ezres gyerektartást, az még a kapcsolatunk elején volt, nem éltünk együtt, nem voltunk közös kasszán. Mégis mi oka volt rá, hogy hazudjon? Nagyon rosszul esik ez az egész.

És most megrendült a bizalmam, ezek után honnan tudjam, hogy más dolgokban őszinte volt-e velem? Ti mit tennétek?Nekem már a szakítás is megfordult a fejemben. Nálam nagyon nem fér bele egy kapcsolatba a hazugság.



2014. máj. 15. 13:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/163 anonim ***** válasza:
94%
Le kell vele ülni ezt megbeszélni.Lehet félt,hog mondassz majd.
2014. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/163 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a kapcsolat elején úgy gondolta, hogy nem igazán tartozik rád. Nyilván gondolta, hogy ezt az összeget az új nők nagy része sokkalná és nem volt kedve ezen vitatkozni, inkább mondott egy átlagos összeget.

Mielőtt szakítanál, valahogy hozd fel most a témát. Ha most is hazudik, az már gond.

2014. máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/163 anonim ***** válasza:
79%

A kapcsolat elején vagy úgy gondolta, hogy nincs közöd hozzá; vagy félt tőle, hogy sokallnád az összeget és nem akart emiatt veszekedni.


Szerintem ennek akkor kellene felvetődnie, amikor összeköltöztök. Ez megtörtént már? Akkor mit mondott?


Én őszinte lennék vele (hiszen te is ezt várod el), elé állnék és megmondanám hogy megtaláltam a papírt, zavar hogy hazudott. Aztán ő majd reagál. A kapcsolat jövőjéről csak ezután a beszélgetés után döntenék.

2014. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/163 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is az jutott eszembe, hogy nagyon szeret téged, és borzasztóan meg akár felelni. Azért mondta ezt, mert nehéz más gyerekét elfogadni, hát ha még sokat is fizet utána.

Szerintem ennyi az egész - félelemből tette.

2014. máj. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/163 anonim ***** válasza:
80%

Ha ez még a kapcsolat elején volt, szerintem úgy gondolta, hogy ez nem tartozik rád. Ezért bemondott egy átlagosnak gondolt összeget. De az is lehet, hogy nem akarta, hogy te következtess, hogy mennyit kereshet, ha ki tud fizetni százezres gyerektartást. Hiszen akkor még nem ismert annyira téged. Meg gondolom, még nem tudtátok, hogy mi lesz a kapcsolatból.

Én annyira nem akadnék ki ezen. Más lenne a helyzet, ha ez most történt volna.

2014. máj. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/163 A kérdező kommentje:

Együtt élünk már több mint egy éve, közös kasszán is vagyunk, de nem említette azóta sem.

Következtetnem pedig akkor sem kellett a fizetésére, amikor összejöttünk, mivel úgy ismerkedtünk meg, hogy az ő munkahelyére kerültem, ráadásul a HR osztályra. Az én kezemen megy keresztül mindenkinek a fizetési papírja, az első pillanattól kezdve tisztában voltam vele, hogy mennyi a fizetése. Ezt ő is pontosan tudta.

Jól keres, ez tény, de szerencsére nekem sincs okom panaszra, kb 10%-kal kapok csak kevesebbet, mint ő. Sosem volt téma köztünk a pénz, mert szerencsére mindkettőnknek van annyi, amennyi kell. És tényleg nem maga az összeg érdekel, hanem hogy hazudott.

2014. máj. 15. 13:40
 7/163 anonim ***** válasza:
16%

Nem ertem miert akarnal ezert szakizani vele?

Az en ferjem elvalt es egy gyereke van, a kapcsolatunk elejen nem beszeltunk rola, hogy mennyit fizet az o penze o dolgozik meg erte es amig kepes gondoskodni magarol addig annyival tamogatja a gyereket amennyivel tudja.

Kesobb mikor mar osszekoltozztunk volt hogy nekem kellett intezni az atuzalasokat es en kofejezetten buszke voltam ra hogy nagyobb osszeggel tamogatja a gyermeket havonta!

Persze megertelek mert 100ezret havonta jobb dolgokra is kolthetnetek, de te valasztottal egy edesapat parodul es ennek kovetkezmenyei is vannak.

2014. máj. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/163 anonim ***** válasza:
91%

Ne hazugságként fogd fel. Egy kezdődő kapcsolatban szerintem nem tartozik feltétlenül a másikra, hogy neki mennyi gyerektartást kell fizetnie.

Gondolom, később meg azért nem mondta, mert ő már rég elfelejtette, hogy te rákérdeztél erre.

Egyébként ha te tényleg ott dolgozol, akkor nem csak a fizetését látod, hanem azt is, hogy mennyi jön le belőle gyerektartásra.

Ha meg olyan jól kerestek, akkor ne problémázz ezen, hiszen nem okoz gondot. Tényleg felesleges ezért kiakadni, veszekedni. Szerintem neki fogalma sincs arról, hogy te egyáltalán gondolsz ilyenekre.

2014. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/163 anonim ***** válasza:
86%
Elhiszem,hogy rosszul esik,de ez miatt szerintem ne szakíts vele!Nyilván a kislányára gondolt,hogy ne kelljen nélkülöznie,Téged pedig szerintem nem akart úgymond bántani,ezért nem merte elmondani.Azért szerintem beszéljétek meg!Sok sikert! :)
2014. máj. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/163 anonim ***** válasza:
93%

Egy eve kozos kasszan vagytok es neked nem tunt fel hogy javi 100ezret elutal????????

Nem ertem?!

2014. máj. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!