Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyire "illetlenség" azt...

Mennyire "illetlenség" azt mondani a jövendőbeli apósnak, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
Mennyire furcsa vagy ciki?
2014. aug. 9. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Hat eleg erdekes... Csak ugy odaallsz ele es kozlod vele, hogy "Jozsibacsi, szeretlek" , vagy hogy?
2014. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Ilyenről még nem hallottam.A szeretleket a párunknak mondjuk.
2014. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon furcsa.

Több, mint 5 éve vagyok házas, de soha nem mondtam a szeretlek szót anyósomnak vagy apósomnak. Bár tény, hogy kedvelem őket, jól kijövünk, na de azért a szeretlek dolgot az ember max. a szüleinek, gyerekeinek, párjának mondja, de nem az apósának.:)

2014. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
3-as vagyok, kimaradt a felsorolásból a testvér, akinek még az ember szokta mondani, vagy a legjobb barátjának esetleg, akit emberileg szeret, de akkor sem az apósának. Elvégre nem vér szerinti rokon és nem gondolnám, hogy évek óta nagy "cimborák" lennétek apósoddal, vagy évek óta közeli baráti viszonyban állnátok, hogy jól ki lehessen jönni egy ilyen szituból.
2014. aug. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Neeeeem úgy, hogy elé állok és kibököm :) Igazából apa-lánya kapcsolat van közöttünk, az oltárhoz is ő fog kísérni. Ebből kifolyólag nekem olyan természetesnek tűnik :)
2014. aug. 9. 19:20
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Na, hat akkor annyit mondhatsz neki, hogy "jaj, Jozsibacsi, olyan, mintha az apam lennel"> De a szeretleket hanyagold. Elso voltam
2014. aug. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Kétértelmű lehet. Talán inkább úgy mondhatnád, hogy "nagyon kedvellek", vagy ha már a szeretlek szót akarod használni és apa-lánya féle kapcsolat van köztetek, akkor "úgy szeretlek, mintha az apám volnál"
2014. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 úgy szoktam mondani
2014. aug. 9. 19:29
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Na ezt mar tenyleg csaladja valogatja. Parom csaladja nagyon olelos puszilos. A nagyijaval, testvereives es apukajaval is rendszeresen szeretlekezunk. Az en csaladom reszerol anyukammal, nagybatyammal is szeretlekezunk es mivel hamarosan egy csalad leszunk es tenyleg szeretjuk egymast nekem nem fura.
2014. aug. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8%
Eljön az idő, amikor majd le is köpitek egymást.
2014. aug. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!