Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehetne kezdeni párom...

Mit lehetne kezdeni párom családjával, teljesen kikészítik?!

Figyelt kérdés

Egy telken élünk a nagyszülőkkel, külön házban, albérletben. Megállás nélkül cseszegetik! Csinálja ezt, csinálja azt, miért nem csinálja, most rögtön jöjjön, miért nem fizet, miért tartozik, miért nincs lesöpörve a lépcső, rendetlen a terasz, stb, stb. Engem is utálnak, de tőlem függetlenül is ezt csinálják vele. Az anyja szintén, folyamatosan hívogatja, hogy menjen ide, menjen oda, csinálja ezt, csinálja azt, miért nem úgy csinálja, az úgy nem jó, rosszul csinálja, és csak mondja és mondja és mondja, párom meg teljesen kikészül tőle. (Az anyja legalább engem nem utál... azt hiszem.) Többször előfordult, hogy szeretkezni se tudtunk nyugodtan, mert először kopogtak, 10 perc múlva meg a telefon csörgött!!!

35 éves, és teljesen ki van készülve idegileg. Ma reggel volt először pszichiáternél, antidepresszánst és feszültségoldót kapott, ami szerintem egyszerűen már !!!TŰRHETETLEN!!!.

Az sem segít, hogy én meg nagyon nehezen találok munkát... (Bár lekopogom, talán végre sikerült.)

Elköltözni nincs pénz. Szerintem el kéne küldenie a francba mindenkit, de nem akarja, végül is csak a családja. Én meg nem tehetem meg. Idegbeteg, ettől a mi kapcsolatunk is tönkre fog menni előbb-utóbb, és azt nem akarom, de mi a fenét tudnék vele csinálni? Nem hajlandó kikapcsolni a telefonját, mert "mi van ha történik valami"! És megállás nélkül csörög... (Persze sosem vészhelyzet miatt...)


2014. aug. 15. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell beszélni a velük,hogy pszichiáterhez kergették,és jó lenne leállni. Nem hinném,hogy nem értik meg...

Nem tudok mást erre.

2014. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, ez szörnyű.

A te családoddal mi a helyzet? Nem tudsz addig segítséget kérni hogy elköltözhessetek amíg nem találsz munkát?

Próbáljatok meg valahogy elköltözni és nem foglalkozni velük. Ezen max az segít ha egy ideig nem foglalkozik velük a párod és akkor talán észbekapnak hogy túl messzire mentek.

2014. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt irod, alberletben laktok ugyanazon telken. Miert nem tudtok masnak fizetni alberletet, mashol?
2014. aug. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

2 megoldas van!

1:elköltöztök

2:a pàrod viszont alljon ki magàrt ne hagyja hogy tönkre menjen a ti kapcsolatotok!!!!! Ne a szūleitol fuggjon mar!!!


Es mivel 1 telken laktok szerintem ti lennetek az elso aki eszre venne ha esetlrg valami tortenik a csaladdal...akkor majd mellete lesztek..... teljesen ugymond...egy udvaron vagytok ha jol ertem!!!!

Mert igy nem lesz boldog es hosszu hazasagotok!!!!! Uljj lr a parodal es ertesd meg vele...es neked is faj ahogyan vele viselkednek ,es hogy ti kulon csalad vagytok..... ha nem.erti meg a szulei akkor sajnos kemenyebben kell veluk szemben fellalni!!

2014. aug. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Sajnos az én családomra se lehet számítani... Ők se normálisak, de legalább békén hagynak. :)

Azért nem tudunk elköltözni, mert ezt a ház is aránylag olcsó (50e ft), de még azzal is el vagyunk csúszva, 1,5 havival... És igaz, hogy ők elviselhetetlenek és nem hagynak egy perc nyugtot se, de legalább nem tesznek ki rögtön, mint egy idegen... Szóval elköltözni akkor tudunk, ha végre fix állásom lesz, amiből félre is tudunk tenni... Ez mindenképp legalább 3 hónap; annyi a próbaidő mindenhol, ahonnan választ várok, és elég nagy felelőtlenség lenne úgy költözni, hogy ki tudja, ki tudjuk-e fizetni...

Köszönöm a válaszokat!

2014. aug. 15. 14:33
 6/13 A kérdező kommentje:
Mindenképp beszélek vele ha hazaért, mert ez így nem mehet sokáig...
2014. aug. 15. 14:34
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Na de ha ugy veszitek, hogy itt olcso, ezert maradunk, meg hogy nem baj ha el vagyunk maradva a lakberrel, ugyse dobnak ki, akkor a csalad meg ugy veszi, hogy akkor nyugodtan piszkalhatnak.
2014. aug. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, ebben is van igazság.
2014. aug. 15. 14:40
 9/13 anonim ***** válasza:
csak a költözés segíthet vagy ha a párod nemet mond végre de úgy tűnik ehhez nincs elég jó idegállapotban most
2014. aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha jop ertem a szuloktol berlitek a lakast????

Nos legyeletek erosek az elet kemeny....es mindenhez pozitivan aljatok ne ugy hogy ha elmegyunk rgy masik albiba... ki tudja higy kintudjuk fizetni???? Felnot emberek vagytok es nem egyedul mennel albiba... nagyon sokan elnek albetletb plusz...2.3 gyerekkel egyutt...megis megelnek ki tudjak fizetni az albetlete!!nem azt.mondom huu de kalsz es konnyū!!!tudom nehez,de keress minel elobb munka.h. legeldot fogadd el ne valogas...es aljatok talpra....mert igy soha nem lesz eletetek!!!!hidd el a nyugodsagtol jobb elet nem kell!!!amikor nem stereszelsz.... stb... mert lehet ugy van vele a szuleid... higy elvagyytok maradva a berleti dijal..es ugymond joggal elvathatom hogy ugraltatsalal....... ne fuggj toluk.... 50. Mar talaltok mashol is albetletet...csaj korul kell nezni!!!!es ami a leggontosabb,az elet kemeny de ti is azok legyetek es bator es bizz magadba es a parodban...2 megtufjatok oldani a problematokat...es ki tudjatok fizetni az albit... hazadagod sem.fog tonkre menni....es milllio plusz pozitiv dolog van ebbrn ha elmentek es kulon eletet eltek!!

2014. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!