Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fiatalabb,20 év alattiak!...

Fiatalabb,20 év alattiak! Nektek milyen a kapcsolatotok a párotok családjával?

Figyelt kérdés
Főként anyós-após jelöltre gondolnék, de akár a párotok testvérével/unokatestvérével is milyen kapcsolatot ápoltok?

2013. aug. 20. 13:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
az a tipikus színlelt imádat van köztünk. :)
2013. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazából még csak pár hónapja járunk a párommal, és még ilyen nagyobb családi összejövetelen nem vettem részt, de a közeljövőben biztosan megtörténik (szülinap-névnap).. Az anyukája és az apukája kedvel engem, a szüleimmel is beszélgetni szoktak, de például félek, hogy az unokatesóknak egyáltalán nem vagyok szimpatikus (volt is rá példa, hogy le lehetett venni, hogy nem vagyok szimpatikus). Kicsit kellemetlenül érezném magam, ha vele kéne lennem egy társaságban.
2013. aug. 20. 13:35
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj rá nagyon :) Legyél kedves és nyitott, próbálj beszélgetést kezdeményezni, aztán ha nagyon látszik, hogy nem akar feléd nyitni valaki, akkor ne erőltesd, beszélgess mással. Egy asztalnál ha ültök, akkor többen szoktak úgyis beszélgetni egyszerre, abba biztosan belekapcsolódhatsz. Ha pedig asztalt bont a társaság, akkor valószínűleg olyan fog hozzád odamenni, akit kedvel téged. Eleinte, amíg nem találod a helyed a családban, addig gondolom a párod sem fog otthagyni a ,,mélyvízben". :)
2013. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Semmilyen kapcsolat nincs a párom családjával... ők nemfogadják el a lányukat, így persze a kapcsolatunkat sem fogadják el. Egyszer köszöntem nekik.

Viszont a páromnak remek kapcsolata van az anyukámmal, apukámmal is remek kapcsolata volt, de ő féléve meghalt. Pedig nagyon sokat tudtak beszelgetni...

2013. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat.


#4-es válaszoló: Nagyon sajnálom, őszinte részvétem.

Nekem a nagymamám mindig emlegettette mielőtt összejöttem a párommal, hogy milyen kedves, aranyos fiú, de sajnos már ő meg se érte, hogy beszélgessen vele.

2013. aug. 20. 14:16
 6/13 anonim válasza:
5: köszönöm... és szintén részvétem. 4-es
2013. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Barátom anyukája nem szeret. Mindig ölelget, megpuszil. Apukájáról nem tudom, hogy mégis mit gondol rólam. Én nagyon keveset beszélek olyan emberek társaságában, akiket még nem ismerek 100%-osan. Apukája egyszer meg is jegyezte nekem amikor beszéltem, hogy "Jéé Te tudsz beszélni is?". Mondhatom nem esett túl jól. Nővérével sem sokat beszéltem még, de Ő is mindig kedves velem.
2013. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7-es vagy


*barátom anyukája szeret

2013. aug. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Anyósomat imádom, a 2 fia után tényleg úgy kezel mintha a saját kislánya lennék, soha egy rossz szava/kioktatása nem volt felém. Apósommal most már nagyon elvagyunk, az elején nagyon nem szívleltük egymást, nekem Ő egy mogorva vén embernek tűnt, Ő meg csak egy nagyszájú kis csitrit látott... Unokatesók közül 1 velük él, vele a mai napig csak vitatkozok, mert tipikusan "nekem mindent szabad, mer' férfi vagyok" hozzáállása van. A többiekkel jó a viszony, bár csak évi 1-2 alkalommal találkozunk.

A párom is csak évi 2szer találkozik a rokonaimmal (messze költöztem már középsulikor), arra a rövid időre meg mindenki szeret mindenkit....

2013. aug. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Anyós" imád engem szerintem, meg én is őt, végtelenül aranyos hölgy :D "Após" is bír, bár nála nehéz megmondani, ahogy elnéztem elég zárkózott ember. Párom nővérével jól megvagyok, kedveljük egymást. Bátyja olyan mintha az én tesóm is lenne, vele nagyon sok időt töltünk együtt, akár hármasban akár kettesben :D

19/L (másfél éve vagyunk együtt kb)

2013. aug. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!