Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki megszakitotta a csaladjaval a teljes kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Mert en erre keszulok..

Miert szakitotattok meg? Miota? Hogyan?

Koszi!



2014. jún. 28. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Rengeteg konfliktus van szülő-gyermek között, de van mikor mind a kettő vétkes a dologban sajnos (a szülő az "okos" gondolkodása miatt, és a gyermeke, aki adja alá a lovat).

Nekem több olyan ismerősöm van, aki készül ara hogy otthagyja szüleit, megmondom egyszer még az én fejemben is megfordult mikor az én szüleim szabályosan utáltak...

Azóta a helyet javult, jobb lett, Hálistennek nem cselekedtem a fejem után akkor.


Ha szeretnéd, ird meg priviben (vagy akár itt is-ahogy gondolod) mi a probléma, lehet tudok tanácsot adni.

2014. jún. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

A férjem szakított először az apja-mostohamama vonallal, néhány hónapra rá az anyja, öccse vonallal.

Mikor? Nem igazán mikor, inkább egy hosszas vergődő folyamat vége.

Hogyan? Többé nem vette fel nekik a telefont, nem ment el meglátogatni őket.

Miért? Mert feleségül vett engem. Az apjáék első pillanattól gyűlöltek- mint az eddigi összes csaját-, ennek ellenére összeházasodtunk. Próbáltak jópofizni, de súlyos anyázásba fulladt a dolog részükről.

Majd várandós lettem.... szültem egy csodás kislányt..... még csak látni sem akarták. Aztán kiderült, hogy súlyos aknamunkát végeznek ellenünk (apósék).Hazudoztak,elég súlyos dolgokban, amit én lepleztem le.A férjem utolsó mondata a családjával kapcsolatban: " Azt hittem , apám szava ér valamit"

Azóta gámeóver. Se lelkifurdalás sem hiányérzet nincs. Mindent megtettek, hogy ez így legyen.

2014. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 évesen messzire költöztem otthonról, meg akartam szakítani minden kapcsolatot a családdal. A szemükben én voltam a megtestesült ördög, pedig csak egy átlagos gyerek voltam. 5 év telt el, ma már szinte könyörögnek, hogy menjek vissza. Az idő és a távolság mindent helyrehoz. A családodat sajnos nem válogathatod meg.
2014. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
" Isten a barátainkkal kárpótol a rokonainkért" 2. voltam
2014. jún. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A férjem szakított meg minden kapcsolatot az apjával és annak új feleségével idén 3 éve.Anyukája halála után nem egészen fél év után vette el a nőt.Előtte sem volt jó apa/fia kapcsolat de mikor az új feleség képbe került teljes mértékben megromlott.
2014. jún. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Épp arra készülök, hogy a szüleimmel végleg megszakítok minden kapcsolatot. Anyám kezdte az egészet, olyan röhejes indok miatt, hogy terhes lettem, és mi választottunk a gyerekünk nevet, keresztszülőt, és nem az lett egyik sem, amit ő akart.

Többet nem keresett, letiltatta a számom, apámnak megtiltotta, hogy keressen engem, vagy az unokáról érdeklődjön.

Közben mindenkinek azt mondja, hogy mi nem keressük őt, meg tiltjuk az unokától.

2014. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. 8 éve teljesen.


Privátban válaszolok, mert a többi nem publikus.

2014. jún. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Privatban elmeselem......eleg kemeny sztori
2014. jún. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is ezt tervezem, de még csak tervben van.
2014. jún. 28. 21:42
 10/11 anonim ***** válasza:

4/9


Én is ezt tapasztaltam!:)

2014. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!