Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Felelőtlen anyósomhoz szerinte...

Felelőtlen anyósomhoz szerintem jogosan nem engedem a lányomat de a férjem nem ért vele egyet?

Figyelt kérdés

Egy hete elvittem a lányomat anyósékhoz hogy vigyázzanak rá.

Hozzátápláljuk már, és adott a gyereknek töltött káposztát, viszont lányomnak körbe sebes lett a kis szája, kiderült hogy megrágta neki az ételt.

Fel vagyok dűhődve és jelenlegi gondolataim alapján soha az életbe nem engedném, de mivel nem tehetem ezt meg egy ideig nem megy, vagy csak velem de félóránál az sem lesz több.

Férjem nem ért velem egyet, főleg hogy úgy volt hogy anyós vigyázz rá egy teljes napot plusz egy éjszakát, de így édesanyámra hagyom, és ezt nem akarják.

Csak szerintem undorító egyrészt megfertőzni, és felelőtlen volt hogy így etesse a kislányomat.


2014. aug. 20. 16:29
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is undorító.
2014. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
97%
Ez nagyon undorító, én a helyedben tuti, hogy megmondanám az anyósnak a magamét!!
2014. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
97%
Én sem hagynám rá.
2014. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Nem hagytam szó nélkül, és a férjem meg néz értetlenül, és nem avatkozik bele, ez a legfájóbb.
2014. aug. 20. 16:35
 5/44 anonim ***** válasza:
8%
Ki fertőz meg kit? Ezt csak én nem értem:?
2014. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
anyós a lányomat???? Hisz a lányomnak sebes lett a szája
2014. aug. 20. 16:36
 7/44 anonim ***** válasza:
18%
De mivel??? Mégis milyen fertőzés az, amikor sebes lesz valaki szája?
2014. aug. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
96%
Hát ez vérlázító. Szerintem rakd a vacsorát a férjed elé ma megrágva. Kíváncsi vagyok megeszi-e.
2014. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
55%

Régen rágták a gyerekeknek az ennivalót, elfogadott volt.

Viszont a mai világban már minden megvan, hogy ilyen gusztustalan dologhoz ne folyamodjunk.

2014. aug. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
83%

Undoritó. Nyilvan vannak mar pépesítő modszerek, vagy barmi, de akkor ne toltott kaposztat adjon neki, hanem joghurtot vagy puha főtt zoldseget. Egy kisbabat aki enni tanul, nem ilyen kajakkal kell várni. Na de ez undorito es felelotlen volt az anyostol...

Jol elhordanám mindennek... Jo hogy le nem nyelte helyette aztan....

Szegeny kislany :( ölelgesd meg helyettem is :(

2014. aug. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!