Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért változott meg ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg ennyire a párom? Mit tehetnék, hogy ne legyen ilyen felelőtlen?

Figyelt kérdés

December elején elveszítette a munkáját. Akkor azt mondta, ne aggódjak lesz másik. Így is lett, ott viszont 2 nap után felmondott, mert nem tetszett neki. Azóta még egy önéletrajzot sem küldött el, nem nézi az álláshirdetéseket csak játszik a gépen egész álló nap vagy a barátaival sörözget és beszélget.

Most még kap álláskeresésit és kapott végkielégítést is, de ez és a gyedem, nem lesz elég, hogy megéljünk.

Még soha nem láttam ilyennek, bár a szülei mesélték, hogy volt már ilyen időszaka, de akkor még nem volt családja.

Mit csináljak?


2013. dec. 21. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogy decemberben szinte felesleges állást keresni, mert a cégek ebben a hónapban egyáltalán nem foglalkoznak ezzel, mindenki az évet zárja és csak januárban foglalkoznak komolyabban a céggel. Én is december elsején jöttem el az előző munkahelyemről, ahol tíz évig dolgoztam. Decemberben szándékosan nem kerestem állást, igaz javarészt az idegi állapotom miatt. Január másodikán elküldtem az önéletrajzomat rengeteg helyre, harmadikán már a jelenlegi helyen dolgoztam. Ehhez persze kellett jókora szerencse is és az, hogy a szakmámban nagyon kevesen dolgoznak az országban és a szakmai tudásomra rögtön lecsapott a cég, ahol dolgozom.


Szerintem ne aggódj, töltsétek nyugalomban és szeretetben az ünnepeket és januárban visszatérhettek a problémára, addig már úgysem lehet tenni sok mindent.


Szép ünnepeket nektek!

2013. dec. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

En kerestem mar decemberben allast, egy darab visszajelzes es interjum nem volt. Januar elso munkanapjan elkezdett folyamatosan csorogni a telefonom es ket het mulva dolgoztam.

Ugyhogy most tenyleg folosleges keresni.

Januarban viszont lepj a tokere ha nem kapja ossze magat.

2013. dec. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Először is kérdezd meg tőle, hogy mi a terve, hol fog munkát keresni, mit akar dolgozni, mikor és hogyan akarja elkezdeni a keresést. Ha kitérő, semmilyen válaszokat kapsz, akkor felhívni a figyelmét a tényekre (általad írt anyagiak). Egyszerűbb, mint találgatni, hogy mi lehet mögötte.
2013. dec. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!