Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák, veletek előfordult...

Anyukák, veletek előfordult ilyesmi? Ez felelőtlen magatartásnak számít?

Figyelt kérdés

A férjem óvodás kislányának harmadik hete viszkető, ekcéma-szerű kiütés van mindkét könyökhajlatában. Mi a férjemmel már két és fél hete mondtuk a gyerek anyukájának, hogy elvisszük orvoshoz a kiscsajt, ha ő nem ér rá. Azt mondta, hogy majd ő elviszi, de eddig még nem vitte.

Tegnap átjött hétvégére a kislány, anyukája küldött vele valami krémet, hogy azzal kenjük a kezét. Ma néztem meg alaposabban, és a cucc szavatossága tavaly júniusban lejárt.

Én személy szerint nagyon dühös vagyok az anyukára, én ezt komoly felelőtlenségnek tartom a részéről.

Túlreagálom, és ilyesmi bárkivel előfordulhat, vagy pedig tényleg akkora probléma ez, mint amekkorának én látom?



2014. máj. 10. 10:18
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
40%
Néhányan azt fogják írni ,hogy semmi közöd hozzá. De igen ,engem is zavarna én szólnék az óvodában hogy küldjenek ki védőnőt.
2014. máj. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Apuka simán meg foghatja azt a gyereket es elvihetné borgyogyaszhoz. Nem kell ezért óvodában szólni, vagy vedononel "feljelenteni"
2014. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
79%

Egy bőrérzékenységet lejárt szavatosságú krémmel kenni nagy felelőtlenség és nemtörődömség! Dobd ki a krémet!

Használj a fürdővízbe természetes alapú babaolajat, pár cseppet, és ne használj habfürdőt! A gyógyszertárban meg vegyetek valami krémet ekcémás bőrre! Kisfiam is ekcémás, kitapasztaltuk, hogy ettől elmúlik. Anyukának meg nyugodtan mondd meg, hogy szégyellje magát!

2014. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
33%
"Feljelenteni"? LOL. A védőnőnek kötelessége egyébként is kimenni.
2014. máj. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
28%

Nyilván nem a legszerencsésebb dolog, de azért ez még nem a világvége. Egy lejárt krém nagyjából annyit csinál, hogy nem szívódik olyan gyorsan fel, esetleg kicsapódik belőle az olaj.

Más lehet a helyzet, ha szteroidos krémet kapott, de azt meg nem hinném, hogy felírnak neki, meg ha az lenne, azt most váltotta volna ki az anyuka :)

2014. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
55%
Én úgy látom nem sok válaszolónak van fogalma a gyerekkori ekcémáról.
2014. máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

#2,


visszük is, ma ebéd után, magándokihoz, mert szakrendelésre már nincs időpont mára.

Eddig sem azért nem vittük, mert nem akartuk, hanem mert anyuka ragaszkodott hozzá, hogy ő vigye. Kérdezgettük, hogy mikor mennek, mindig az volt a válasza, hogy "a héten valamikor". Ez két és fél hétig ment így, most untuk meg.

Mi sem tervezünk feljelentést, meg védőnőt ráuszítani, szimplán az érdekelne, hogy ilyesmi más anyukákkal mennyire fordul elő.

2014. máj. 10. 10:31
 8/50 anonim ***** válasza:
80%
Én nem szólnék. Elmennék patikába a gyerekkel a gyógyszerészek is értenek azért hozzá és kérnék rá való valami krémet amivel hétvégén kenegetném. Megmutatnám páromnak is, hogy az már lejárt amit küldött (ne az legyen, hogy csak én találtam ki...) és kihajítanám a kukába. Normálisan mondanám vasárnap az anyjának, hogy "nem vetted észre hogy lejárt, de én vettem neki újat hétfőig akkor meg úgyis viszed a bőrgyógyászatra, nem?"
2014. máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
81%
Négyeske, látom nem sikerült felfogni az idézőjel értelmét.....
2014. máj. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
4%
Túl reagálod:) Bárkivel előfordul.
2014. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!