Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális, hogy az apjának...

Normális, hogy az apjának segít ahelyett, hogy velünk töltené a szabadidejét?

Figyelt kérdés

Párom rengeteget dolgozik, keveset van itthon. Van egy másfél éves kislányunk.

Amikor Párom szabadnapos, akkor is apósomnak megy segíteni(mezőgazdaság).

Nem tudom, meddig lehet ezt bírni, de elég magányosnak érzem magam :(

Én aggódom túl vagy ennek nem így kellene lennie?


2014. aug. 23. 06:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Teljesen normális. A mezőgazdaságban ilyenkor ezerrel melóznak. Ha unatkozol, vállalj plusz szomszéd gyerekekre való vigyázást, vagy menj át anyósodnak segíteni, takarítani. A 1,5 éves gyerekkel simán mindezeket meg lehet csinálni. Anyósod legalább boldog lesz az unokától:)
2014. aug. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Menj vele te is segíteni, akkor nem leszel magányos. A kislányod is élvezné, hogy a szabadban lehet. Gondolom, hogy a segítségért kaptok is termékeket, hűst stb.
2014. aug. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
#3-nak igaza van!Menjetek el vele ti is:)
2014. aug. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Normális hogy segít néha, de ha mindig ott van és veletek szinte soha az már egyáltalán nem normális. Téged nem hív hogy menj vele?

Mondjuk én ezzel úgy vagyok, hogy az ember oda megy ahol jól érzi magát. Én a párommal érzem legjobban magam, szóval ha szabadnap van akkor vele szervezek programokat. A párom is velem van inkább, pedig az ő szüleinél is van bőven munka... de az az ő dolguk, nem a miénk.

Te elmondtad már a párodnak hogy többet szeretnél vele lenni és zavar hogy apósnak segít állandóan, te meg magányos vagy?

2014. aug. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Sokak szerint normális, de én megértelek, biztos rossz, de nemsokára nem lesz már munka ott és többet lehet veletek. Én nem értem, hogy miért lesz jobb neki, ha hiányzik a párja, hogy anyósnál takarít, bár biztos én vagyok a hülye.
2014. aug. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Én sem hiszem hogy ha lemegy a párjával segíteni az apósáékhoz, akkor az majd pótolni fogja a családi életet. Apus elmegy faterral szántani, te meg eteted a tyúkokat, attól még ugyanúgy nem lesztek együtt. Beszéld meg vele hogy töltsetek együtt több időt mert így a házasságotok látja kárát. És a kislány előbb fogja a postást apának hívni, hiszen még őt is többet látja.
2014. aug. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%

Normális! A férjem csak hétvégén tudott hazajönni. De már szombat délután utaztunk a 3 hónapos babánkkal az anyósékhoz, és csak vasárnap este jöttünk haza. Ott is együtt voltunk, ha nem is a nap minden percében.

Igaz, hogy segítettünk is az anyóséknak, de nem kellett főznöm, és mindig vittünk haza is valamit, és ez nem ment a házasságunk rovására.

2014. aug. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Megértelek. Mi most vettünk egy házat, aminak a felújítását ma kezdik apuval, úgyhogy mi sem sokat fogjuk látni mostanában. Tudom nem ugyanaz, mert ezt értünk csinálja, a lányommal én is itthon várom míg hazajön. Az én reszortom az ebédfőzés lesz, nem tudsz esetleg vinni nekik kávét, harapnivalót?

Nem tudom, hogy ez nálatok hosszútávú vagy átmeneti helyzet? Mióta tart? Ez elég kényes helyzet, ha "rátámadsz" tuti az ellenkezőjét éred el.

2014. aug. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Itt a többségnek tényleg az a normális ha a párja inkább apóssal van szabadidejében mint h a saját gyerekével foglalkozna???!!


Hát nekem biztos nem tetszene, h csak anyóséknál vagyunk együtt, nekem igenis kell az h velem legyen, na a drága szüleit pátyolgassa. Lehet segíteni természetesen, megy is a párom, de ha épp egy héten sok volt a munka és keveset volt velünk akkor igenis tud neki nemet mondani és velünk van, na sztem ez a normális!!!

Én elbeszélgetnék vele a helyedbe a párommal.


le lehet nyugodtan pontozni, de ez akkor sem normális ha minden szabadidejét ott tölti!

2014. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8%

birom mikor vki a belet is kidolgozza az a vegen a rossz...

vszinu ha 5os lotto nyertesek lennenk, se a ferjed se en nem guriznenk, gondolod, h o erre vagyik?

2014. aug. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!