Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen az életetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az életetek egy olyan férfival, aki az összes szabadidejét a számítógép előtt tölti?

Figyelt kérdés
Férjem ahogy hazajön a munkából, ül a számítógéphez és elkezd hülye játékokat játszani. Ha el akarok menni valahová, akkor eljön velem, nincsen a géphez "ragadva", de itthon semmi mást nem csinál. Nincsen gyermekünk, én nem is akarok. Ha nektek is ilyen párotok van, szeretném ha leírnátok, hogy hogyan élitek meg ezt a helyzetet? Próbáltátok már leszoktatni róla? Szeretnék beszélgetni vele, szeretnék vele együtt tévézni, na meg persze szexelni is, de mostanában még az is el van hanyagolva. (Heti 2 alkalom van csak)Házimunkában sosem segített, én nem is igényelem. Csak azt szeretném ha egy kicsit többet foglalkozna velem idehaza. Egyébként 29 éves. Mit tegyek szerintetek?
2014. jan. 10. 19:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az én párom is hasonló, elég sokat játszik a gép előtt. Néha egyáltalán nem zavar, akkor én is lefoglalom magam valamivel, de valamikor nagyon kiakasztó tud lenni. Néha viták is szoktak ebből adódni, de szerencsére nem sűrűn és lehet vele közös programokat is szervezni, csak ügyesen kell taktikázni, kicsalni a gép elől. :) Főképp télen van ez így, amikor sok mindent nem lehet csinálni, a többi évszakban elég sokszor kirándulunk, túrázunk, akkor nem szokott túl sokat a gép előtt ülni. Amióta együtt élünk ilyen, igazából megszoktam már. De szerintem ha lesz gyerekünk, más lesz és valamennyire meg fog komolyodni.
2014. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Végül is mi dolga van? Gondolom mire hazaér ott a vacsi, tiszta ruha, rend. Gratula a kisfiúhoz, anyuka!
2014. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem kezdj el te is érdeklődni a játékok iránt, és játszatok ketten egymás ellen vagy egymással.Jó buli az :)
2014. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
4 évig bírtam, majd elhagytam...
2014. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
az èn pärom a telefonjän jätszik.ès lent aludt a földön pär napot ès mostantol csak engedèlyel veheti kèzben a telefont mert mondtam hogy vältoztat ha mellettem akar aludni.
2014. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Semmilyen, mert az ilyen gyökereket én kidobom a francba. Azért gyökér, mert egyáltalán nem érdekli, hogy te mit szeretnél, vagyis önző, olyan, mint egy kisfiú. Meg ilyen gáz már ennyi idősen hülye játékokkal játszani egész nap ahelyett, hogy a párjával foglalkozik. Én is szeretek játszani, na de pár óra múlva már a fejem szétmegy. Meg ha lenne egy párom, akkor inkább vele lennék, főleg ha igényli is.
2014. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Most mar jo, mert elvaltam tole.
2014. jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az exem ilyen volt. A nap 24 órájában a számítógép előtt ült és ezt szó szerint kell érteni, mert nem dolgozott. 32 évesen még nem volt egyetlen hónap ledolgozott munkaideje sem, a szülők tartották el. Mikor megismerkedtünk (természetesen a neten), akkor azt írta, ki akar már szakadni abból az életből. Három hónap chatelés után találkoztunk. Ha átjött hozzám, nálam is az első dolga volt, hogy leült a gép elé. Ha szóltam, megsértődött vagy rám förmedt, hogy ne zavarjam, mert fontos támadást indít az orkok ellen és nem veszíthet. Két évig próbáltam kiszakítani a gép elől, de sosem lehetett megküzdeni vele. Végül feladtam, mert rájöttem, hogy igazából egyáltalán nem akar változni. Négy éve külön vagyunk és most is ugyanúgy telnek a napjai, mint mikor megismertem ... munkanélküli és játszik.
2014. jan. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
Elég egyszerű. Én is a gép előtt töltöm a szabadidőm, jó részét. Mi ilyen kocka páros vagyunk.
2014. jan. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugynezt csinálja a férjem is. Milliószor mondtam már neki, hogy mi a fas.znak kell ott ülni az előtt a sz.ar előtt annyit...és hogy jó lenne, ha velem is és másokkal is foglalkozna...de nem igazán történt változás. Jó, ha mondom neki, hogy segítsen ebben-abban...akkor jön és segít. Sőt, ha mondom, hogy velem is foglalkozzon, azért ott hagyja pár perc erejéig a gépet...de semmiféleképpen sem normális, hogy gyakorlatilag hétvégente is, ahogy kinyitja a szemét már megy a géphez...és este onnan kell föl. Nem lehet leszoktatni róla. Felejtős. Ez kb olyan, mint a cigi...amíg ő nem akar kevesebb időt eltölteni a gép előtt...addig mi pattoghatunk neki, meg kérlelhetjük őt...le se sza.rja. Szerintem. Amúgy ő 30 éves. 29/nő
2014. jan. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!