Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósék mellé költözés?

Anyósék mellé költözés?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy adódott egy olyan remek alkalom, hogy vehetünk egy hatalmas házat, minden szép és jó.. lenne... ha nem pont anyósomék mellett lenne a ház... szeretnek beleszólni, mit hogyan tegyünk, ugyan nem sok sikerrel, mert a férjem elmagyarázta már neki, hogy minden a mi döntésünk, véleményt mondhat, de semmi több. Elég jól elvagyunk anyósomékkal, van 2 gyermekünk, imádják őket, de mindent rájuk hagynak, nekem ő akar találni munkahelyet (a kisebbik gyermekem másfél éves!) ebből adódnak problémák. Szeretnénk a házat, de félek, hogy így a párom sokszor fog velük vitatkozni, leállítani őket. Pedig muszáj lesz. Hogyan kerüljük el, hogy majd minden nap átjöjjön, és beleszóljon a dolgainkba?

2014. szept. 10. 08:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%

Nem.


De ha mégis melléjük költözöl, akkor mindig bele fog szólni a legapróbb dolgaidba is.

2014. szept. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem, hogy ha tényleg meg szeretnénk venni a házat, akkor heteken belül költözni is kell. Nem akarom megbántani anyósomat, de az, hogy mama, bízza ránk, meg majd mi megoldjuk, ez kevés neki..
2014. szept. 10. 08:39
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Soha ne költözz az anyósod mellé. Nem tudhatod mit hoz a holnap.
2014. szept. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%
Én nem költöznék mellé. Te is írod h mindenbe beleszól na most még mellettük is lesztek mindennap ott fog rendeszkedni nálatok. Én eztnem vállalnám. Inkább keresnék máshol egymegfelelőt.
2014. szept. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Hàt a sajàt anyòsombòl kiindulva mi elvagyunk ugyanazon a levàlasztott telken is évek òta.

Viszont nincs az a hàz ami miatt az olyan anyòs mellé költözzek amilyen a tied....

2014. szept. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
A helyetekben biztosan nem költöznék oda. Csak egy életetek van, komolyan veszekedéssel kell telnie? Anyósékkal is jobb lenne a kapcsolatotok, ha nem mennétek oda (szerintem).
2014. szept. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Imola Ágnes ***** válasza:
2014. szept. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Nincs az a kihagyhatatlan, remek alkalom, ami miatt a Te anyósod mellé kellene költözni. Egy perc nyugtod sem lesz, ha most sincs tőle. A nyugalom mindennél többet ér, az, hogy a saját otthonodban senki se pofázzon bele az életed minden apró szegmensébe. Nincs az a csilivili ház, ami ezt ellensúlyozza.
2014. szept. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
nem akarom őket megbántani, egyszerűen meg szeretnénk vele értetni, hogy azért, mert odaköltöznénk, nem azt jelenti, hogy ők mondják meg mit tegyünk, mit főzzek, mikor mossak. Akkor mégsem költözünk (oda). Ennyit nem ér az a ház... köszönöm hogy teljesen felnyitottátok a szemem, valahol belül éreztem én, hogy ez lesz a helyes megoldás.. de az ember mindég reménykedik, hogy hátha..
2014. szept. 10. 09:25
 10/21 anonim válasza:
80%

Nézd, egy anyós lehet akármennyire kedves, barátságos... akkor sem ajánlom! Az egyik ismerősömék is az anyós mellett laknak és bár egyébként semmi gond, nem olyan anyós, akit ki nem állhat az ember, de ez akkor sem tett jót a családnak. Gyakran beleszól a gyereknevelésbe, plusz egyébként sok dologba és ez nem azért van, mert kritizálni akarna vagy az ismerősömék nevelnék rosszul a gyereket. Lehet, hogy megígérik, hogy nem szólnak bele semmibe, de mind tudjuk, hogy ez nem igaz, előbb utóbb változni fog és ez nem tesz majd jót.

Szerintem jobb, ha nem költöztök melléjük.

2014. szept. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!