Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Mit tennétek ebben a helyzetben? Anyós nem szezereti a páromat és fordítva. A baba az első nekem.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20éves vagyok van egy 10 hónapos kisfiam. Apukámmal nagyon szeretjük egymást. Barátommal sokat veszekszünk mert NevelőAnyummal nem bírják egymást. Igazából Anyu velrm és Apuval is állandóan veszekszik , ideges fáradt ordibál kb 10évesként kezel. Mindenbe beleszól. Aput is én védem meg ha veszekednek. Nem lehet vele mit kezdeni , ha nem jó hejre rakom a cipőmet odébbrúgja és elvárja h most azonnal menjek és tegyem a helyére (mégha éppen babával foglalkozom is) ha valami nem úgy van ahogy Ő akarja kiabál velünk. Elköltözni anyagiak miatt nem tudunk Apu nem akarja , hogy elmenjünk mindent megtesz értünk. Barátom Anyukájánál nagyon sokan lennénk kicsi helyen. A kisfiam az első , hogy Ő ne élje át azt amit én kicsinek( folyamatos kiabálás stb). Nem tudunk mit csinálni:( Mit tennétek ilyen helyzetben? (az lemaradt h próbálok Anyuval normális lenni hisz mégiscsak mosott főzött stb kicsi korom óta. )

2013. okt. 7. 09:33
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Most látom mennyi helyesírási hiba van benne. Bocsi csak siettem telóról írni.
2013. okt. 7. 09:35
 2/32 anonim ***** válasza:
78%

Milyen végzettségetek, bevételetek van? TE mikor tudsz munkába állni?

Az önállósuláson kívül nem sok lehetőségetek maradt.

2013. okt. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nekem érettségim van Barátom most targoncázik. Van targoncás végzettsége és biztonságőri v. Én gyest és csp.-t kapok (kb37ezer) Barátom minimálbért. Nagyon sok elmegy a babára nem is marad nekünk. Apu vásárol általában , ha tudunk adunk bele.
2013. okt. 7. 09:40
 4/32 Je Veux ***** válasza:
89%

Off: Ezért nem kell a szülők nyakára szülni... :)


Ettől eltekintve, ha nem akarod, hogy a kisfiad is átélje, amit te, akkor nincs más lehetőség csak a költözés. A nevelőanyád nem fog megváltozni, ez biztos.

Próbáljatok bölcsit intézni (azt hiszem fél éves kortól lehet), menj el te is dolgozni.

2013. okt. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
45%

Meg is adtad magadnak a választ :) Neked a baba a legfontosabb, hát úgy és ott kell élned, ahol ő a legnagyobb biztonsában és nyugalomban van.

Ha meg tudod beszélni anyukáddal az aggodalmadat, akkor ott tudtok maradni. Ez esetben beszélj apukáddal is, hogy legyen segítségedre. Ülj le anyukáddal és mond el neki, hogy szeretnéd megkímélni a babát a veszekedésektől és szeretnéd megbeszélni, hogyan lehetne ezt elérni itthon. Beszéljétek meg ki mit vár el a háztartásban, kinek mi lesz a dolga, hogy minél zökkenőmentesebb legyen. A férfiakat is be lehet vonni ebbe. Apukád meg a háttérben támogasson, segítsen ellazulni anyukádnak, szervezzetek kettőjüknek kikapcsolódást rendszeresen, hogy minél pihentebb legyen, akkor talán nem olyan ideges. Gondolom az évek alatt már ismert lett számodra mi az amit elvár anyukád, hát tedd meg, a béke kedvéért. Most nektek a pároddal kell akalmazkodnotok hozzájuk.

Ha mindez nem sikerül, akkor nincs más hátra, mint elköltözni. Keressetek olcsó albérletet, vagy valamilyen más lehetőséget a lakhatásra, ahol nyugodtan tudod nevelni a gyermekedet.

2013. okt. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Nem a nyakára akartam szülni. Megszűnt párom előző munkahelye. Ebből adódtak a gondok. Apu nem szeretné ha elmennénk (és én sem , nagyon szeretjük egymást ) de így nem jó. Félek , ha bölcsibe adom nem leszek jó Anya..nem leszek ott vele mindíg :( ez lehet hogy az Én hülyeségem de Anyukám meghalt és szeretném ha a Kisfiam mellett lehetnék.
2013. okt. 7. 09:48
 7/32 anonim ***** válasza:
25%

Apukádnak kellene lépnie de nagyon gyorsan!


Kirakná a nevelőanyádat, aztán gond egy szál se. Mi az, hogy apuddal is ordibál és veszekszik? Ha nem tetszik neki a rendszer, akkor ott az ajtó. Apukádé a lakás?

2013. okt. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
64%
Ez butaság. Engem bölcsibe adtak,mert mindkét szülőm dolgozott és mostanában találtam egy naplót amiben minden nap leírták hogy fejlődöm stb.Nagyon jót tesz a gyerekkel a bölcsi mert találkozik hasonló korú babákkal és észre sem fogja venni hogy nem vagy vele:D
2013. okt. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
57%
amúgy a naplót a bölcsi vezette és mindennap igyekezték a problémákat megoldani(pl. nem szeret barátkozni stb.)
2013. okt. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Kedves G.T.A : Próbáltam már mindenhogy beszélni vele , leülni nyugodtan , amikor jó kedvében van. Az lett a vége h dührohamot kapott és majdnem összeesett :( pszichológushoz járt (már oda se megy el) nyugtatót szed évek óta még pszihiátrián is volt. Én próbálok neki segíteni ,támogatni de már nagyon soknak érzem ezt az egészet. Barátomról tudomást srm vesz jelenleg azt csinálják , hogy nem szólnak egymáshoz , levegőnek nézik egymást .
2013. okt. 7. 09:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!