Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyós mások előtt úgy tesz...

Az anyós mások előtt úgy tesz mintha nem is léteznék. Ha kettesben vagyunk meg "normális". De beleszól mindenbe?!

Figyelt kérdés

Már 2 éve h együtt élek a párommal, az anyós viszont nem hajlandó nyilvánosan elfogadni, ha találkozunk valakivel sosem mutat be, ha rákérdeznek ki vagyok eltereli a témát, vagy csak annyit mond h a fiam barátja.azt hiszi h nem veszem észre. Itthon úgy tesz mintha semmi baja sem volna velem, de mindenbe beleszól és az ellenkezőjét akarja annak amit én felvetek, vagy azt mondja h ez hülyeség.

A páromnak amikor beszélek erről azt mondja félreértem és h szeret engem az anyja.

és még csak most kezdődik a neheze hiszen ide költöztünk az utcájában, pontossan a mellette lévő társashàzba. És mindent ő intéz a lakás berendezéseben. Még azt sem vallja be h másolt magának lakás kulcsot, pedig láttam.


2014. szept. 19. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
ugy látszik az elején tul sokat engedted hogy beleszoljon/ intézkedjen a kapcsolatotokba. a zárat kicserélném ugy hogy ne tudjon rola. amugy ha a párod ezeket nem veszi észre akkor ott már valami gond van. nem veszi észre vagy nem akarja észre venni ebben az esetben ugyanaz.
2014. szept. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Azért a kulcsmásolás elég durva. Ha akarjátok, akkor majd kap a mama kulcsot. Tényleg cseréljetek zárat, aztán figyeld a reakcióját. Sajnos azzal, hogy a közelébe költöztetek, még jobban bele akar majd szólni az életetekbe, ne engedd! Még csírájában rendezd el! Társaságban, meg ne várd meg, hogy őneki kelljen bemutatnia, nyugodtan mondd: Kis Rozália vagyok, Tamás menyasszonya/párja/felesége (megfelelő rész aláhúzandó :) )
2014. szept. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát már túl sokat megengedtem neki, biztonsagi ajto ugyhogy a zarcsere koltseges, majd elcsenem a kulcsát:) remelem sikerul leallitani.koszi a valaszokat.

Arra ne rendezze at dolgokat a lakasban mit javasoltok?

2014. szept. 19. 10:11
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos, nem tudsz mit tenni. Ez egy nagyon összetett kérdés, viszont azt tény, hogy a párodnak kellene ezt az anyukájával elintézni. A mámáknak el kellene fogadniuk, hogy a kisfiuk felnőtt; illetve ami a kisfiával természetes, az nem természetes másokkal szemben is. Az azért nagyon durva, hogy még kulcsot is másoltatott és HAZUDIK ebben az ügyben! Ha a szemedbe hazudik, akkor nagyon jól tudja, hogy maga a kulcsmásolás egy elég erkölcstelen tett volt. Azt is el kellene tudni fogadnia, hogy nincs szükség egy harmadik félre a kapcsolatotokban. Igaza lehet az 1-nek, eddig túlságosan beengedtétek az életetekbe. Köszönd meg szépen az eddigi "segítségét" és mond meg neki, hogy tekintve ez a TE (és a párod) otthona, szeretnéd a jövőben Te/Ti intézni, és szeretnéd Te/Ti a közös fészket építeni. Ha nem érti meg, lelkiismeret furdalás nélkül ignoráld, nem tudsz mit csinálni.


Ha a párod nem fogad el Téged és a véleményed, én elgondolkodnék azon, hogy biztos ő -e a megfelelő társ... Gondolj bele! Ha jön a gyerek, valószínű egész nap ott lesz a "nyakadon" a mama, már bocsánat a kifejezésért. Sok nő belerokkant már ilyen helyzetbe.


Illetve, szerintem nyugodtan olvasd fel a barátodnak akár ezt az üzenetet, meg a többi bejegyzést is itt a GYK-n. Sajnos nagyon gyakori eset, hogy a fiús anyukák ilyenek, és az lenne a megoldás, ha a kisfiúk felnőne végre és leválna arról a köldökzsinorról. Anyukára szükség van továbbra is, de már más minőségben.

2014. szept. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

"biztonsagi ajto ugyhogy a zarcsere koltseges,"


És nem ér meg annyit a nyugalmad?


Amúgy az én anyósom is ilyen, én mindig a kedves fiára toltam a feladatot, hogy mondd meg anyádnak hogy... És megmondta. Ha a te kedvesed nem mondja meg, holott már két éve együtt is éltek, így elég komoly az a kapcsolat, akkor nem árt átgondolnod, hogy milyen férfi is ő, mert egyelőre nem nőtt fel, nem mer konfrontálódni az anyjával, SŐT észre sem akarja venni/észre sem veszi, hogy milyen, úgyhogy rád cudar jövő vár így. Ilyen helyzetben nincs túl sok értelme annak, ha egyedül leállsz háborúzni és kiszórod, amit visz nektek, vagy elzavarod stb. mert ugy a fiacskája nem téged támogat, hanem az anyját. Ezt a pasiddal kéne rendezni.


Pl. Nálunk is megjelent anyós és rendezkedni akart a lakásban. Én elmondtam neki, hogy NEM. De leszarta, beállított egy csomó szarral. A férjem meg fogta és visszavitte neki, hogy csináljon vele, amit akar, megmondtuk, hogy NEM.


Nálatok meg ez úgy nézne ki, hogy jaj jó az, hadd maradjon, anyunak olyan jó ötletei vannak, ki bírod, semmi gond, félre érted, te vagy a hülye, minek cseszegeted anyukámat????


Szóval ez nem csak anyós gond, hanem pici fiúcska gond is. Én nem vállalnám a felnevelését, főleg, hogy kétséges a siker. Bár van akinek megfelel az ilyen "férfi" is.

2014. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi ujsag veletek kerdezo?
2015. márc. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

lenyugodott a helyzet....az anyosom hetente 1 jon max,altalaban szombaton amikor piacra jarunk,akkor nalunk tolti a delutant.

az atrendezkedesrol pedig mar leszokott,mar a lakasban sem turkal,jon iszik kavet,egyfolytaban fecseg de ennyi.szerencsere a parom leallitotta ot a hulyesegekrol.

2015. ápr. 28. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!