Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem szeret kettesben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem szeret kettesben lenni velem. Ez normális?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt és az elején azt gondoltam, hogy majd jobban fog hozzám kötődni, de mindig csak akkor van velem, ha a haverjai nem érnek rá. Sosem volt még, hogy csak úgy leültünk volna és együtt vagyunk, anélkül h ne volna vmi buli, vagy esemény amire el kell menni. Azt mondja, h ő nem otthonülős-típus. Egyébként én sem annyira, de én szeretném, ha néha csak úgy ketten elmennénk vmerre, de mindig kibújuk alóla. Beszéltünk már róla sokszor, de azt mondja Ő ilyen...

2013. ápr. 27. 21:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Nnna ennyit róla, jöhet a következő.
2013. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
keress egy értelmesebbet ,mert ez gáz
2013. ápr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igazából, azt mondja h ilyenkor én "kínlódok", mert nekem kevesebb barátnőm van mint neki fiú barátja, de sokszor van h nekem megígér valamit, de ha a fiúkkal közbejön valami akkor odamegy. Nagyon rosszul esik és tudja is, de sokszor inkább kamuzik és ilyenkor én érzem magam hülyén, aztán felhúzom magam rajta és besértődök. Most is pont itt tartunk, de mindig kibékülünk valahogy, de mindig ez van újra és újra
2013. ápr. 27. 21:47
 4/15 anonim ***** válasza:
Juj, lehet azért kellesz Neki, hogy villogjon Veled a barátai előtt:S
2013. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Ő ilyen? Kalap kabát, k.rva anyád.
2013. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom, hogy mondd el újra, hogy szeretnéd, ha arányban lennének a társas programok és a kettesben töltött idő, és kérdezd meg, hogy ő milyen lehetőséget lát erre! Kérdezd, ne mondd! Mondja ki ő, hogy lát-e megoldást, képes-e figyelembe venni a te igényeidet is, vagy csak a saját elképzelései a fontosak.
2013. ápr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Érezteti amúgy Veled, hogy szeret, vagy csak úgy közömbösen viselkedik? Szoktad érezni, hogy szeret?
2013. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, igazából a végére mindig én érzem úgy, hogy csak felfújom a dolgokat, aztán folytatódik minden előről. És mindenki kérdezi, h de beszéltem erről vele? és az a baj, hogy végüli soha nem tudjuk megbeszélni normálisan, mert úgyis azt mondja, h ő nem ért engem, meg h féltékeny vagyok a barátaira... És tudja h mi esik rosszul, de ugyanaz van. Viszont ha nincsenek a barátok, kedves aranyos. Akkor most mivaaaan? Am Ő 24, én 21.
2013. ápr. 27. 21:51
 9/15 A kérdező kommentje:
Szoktam érezni hogy szeret. De mondom ez az állandó jövés-menés. Hozzáteszem, h nem tanul, nincs most munkája, ráér. Én tanulok, de akármennyi vizsgám van, mindig megoldom h legyek vele. Bár neki is volt egy félév, h járt tanfolyamra, és lerázott, mondván, h "tanul"
2013. ápr. 27. 21:53
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát a párkapcsolatok már csak erről szólnak, hogy meg kell tanulni kommunikálni, és közösen megoldást keresni a felmerülő problémákra. Mondd el neki a lehető legpontosabban, hogy mi a problémád, hogyan érzed magad, mindent, őszintén, nyíltan, mert ha csak "pattogsz", akkor ő azzal magyarázza, hogy féltékeny vagy a barátaira, de ha elmondod, hogy TE szeretnél vele több időt kettesben tölteni, és megkéred, hogy találjatok közösen megoldást, akkor nagyobb eséllyel sikerül.
2013. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!