Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek hogy eltudjak...

Mit tegyek hogy eltudjak beszélgetni az anyósommal és megtudjam magyarázni a dolgokat amire kíváncsi?

Figyelt kérdés

Lassan 1,5éve vagyok együtt a párommal. A kapcsolatunk elején még minden rendesen ment az anyósommal. Tudtunk kommunikálni szépen de kb. 4 hónapja azt kezdte el kérdezni tőlem hogy mit akarok az ő fiától, hogy akarok én a fiával lenni mert nem dolgozok (betegség miatt nem tudok dolgozni és ezt ő is tudja), akkor mit tudok főzni mert a párom exe is azt mondta tud mindent de a végén kiderült hogy semmit nem tudott biztos én is ilyen vagyok úgyhogy majd akkor hiszi el hogy valamit megtudok főzni ha ő látja. Mondott olyat is nekem hogy milyen kapcsolatot akarok úgy a fiával ha ők(anyós, após) nem ismerik az én szüleimet, akkor biztos a szüleim beszélték be nekem hogy beteg vagyok. Többnyire olyankor beszéli ezeket amikor a párom nincs a közelben és a kérdéseire válaszolni se tudok mert nem hallgat meg csak mondja a magét. Mostanában pedig még rosszabb lett mert ha köszönök nem fogadja plusz ha beszélni szeretnék vele akkor elkezd velem kiabálni és faképnél hagy. Após és a párom kiáll mellettem csak már após is mondta hogy rossz neki mert ő hallgatja végig ha a párom és anyós veszekedik. Ha nem vagyok ott akkor mindig panaszkodik a párom előtt hogy ilyen vagyok meg olyan vagyok (inkább példákat nem irnék) és hogy ő elfog velem beszélgetni ha én legközelebb ott leszek. Természetesen ha legközelebb ott vagyok egy szót se szól hozzám. Kezdeményeztem már szépen hogy nyugodtan mondja meg mi a baj. Meghallgatom és elbeszélünk róla. Nem tetszett neki. Legutóljára már odaálltam elé és megmondtam hogy itt vagyok úgyis elakart velem beszélgetni parancsoljon. Ugyebár ez se tetszett. Elkezdett kiabálni és összeveszett a párommal. Szokásosan én vagyok a hibás a szemében a veszekedés miatt.

Nagyjából ennyi lenne. Sértő válaszoktól légyszíves kíméljetek.


2014. szept. 26. 21:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Van benne valami. Csak nem könnyű külön kezdeni :)
2014. szept. 27. 18:15
 12/19 anonim ***** válasza:
A párod egyetlen gyerek?
2014. szept. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Könnyebb, mint együtt lenni valakivel, aki direkt megkeseríti az életeteket.
2014. szept. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem nem az egyetlen. Van egy lánya és van két mostohagyereke egy fiú és egy lány. A pénzen múlik minden. Ha nincs nem tudunk külön menni.
2014. szept. 28. 23:43
 15/19 anonim ***** válasza:

Huh hat igen nem konnyu eset az ilyen anyos de ha tenyleg szereted a parod akkor Isten veled lesz es segiteni fog az osszekoltozesnel hogy legyen turelmed!! (Lehet nagyobb beteg az anyos mint te marmint az agyaval van a baj!)


Aposoddal meg folytasd nyugodtam a kapcsolatot ahogy volt eddig is ha igaig veled volt veled is lesz!

En mar 5 eve lakom egyutt a ferjem csaladjaval (apos,anyos,occse es a felesege meg meg egy sogor) 1 eve o nemetben dolgozik en meg a gyerekekkel itt vok veluk de nagyon jol elvagyunk meg hozza nem is tunik nekem ugy hogy a parom nincs!!


HAt kivanom neked hogy megtalald te is a nyugalmad mint en es helyre tudd allitani a kapcsolatot az anyosoddal ha meg nem megy nem a vilag vege a fo hogy a parod szeret ahogy vagy es nem kell mas szeretete!!!

2014. okt. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon sajnálom a betegséged, ez tényleg komoly, nem csak egy nátha. Viszont én sem örülnék ha a fiam egy beteg nő mellett kötné le magát, sajnálom, szar ember vagyok de ez van. Ezzel a helyzettel kvázi el fogod magad tartatni vele úgy hogy te lehet még a házimunkára is képtelen leszel egyszer a betegséged miatt, vagy gyerekvállalásra sem leszel képes....szóval egy részről megértem az anyósod hogy a fiának egy teljes életet képzelt el, más részről téged sajnállak mert nem tehetsz róla hogy ilyen betegséged van.
2014. okt. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelőnek. Hát ez nagyon elnézte mivel megtudok minden házimunkát csinálni. Nem vagyok eltiltva csak attól hogy nehezet pl 20kg-t ne emeljek. És nem fogom magam eltartatni vele mert van egy célom amit elakarok érni. A másik helyzet az hogy az anyósomnak az se volt jó aki dolgozott rendes munkahelye volt és mindent megcsinált bent a házban és kint is a kertben. Ugyhogy ennyit erről.
2014. okt. 10. 21:30
 18/19 anonim ***** válasza:
Most, kb. húsz évesen ez a helyzet. De később?
2014. okt. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Később meg duplán nem lesz vele gondom.
2014. okt. 11. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!