Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak az anyósommal?

Mit csináljak az anyósommal?

Figyelt kérdés

10 hetes terhes vagyok, és a drága anyósom közölte, hogy márpedig szerinte a babának nem a férjem az apja, és szeretne DNS-tesztet.

Ennek a baromságnak természetesen semmi alapja sincs. A férjemmel mindketten nagyon kiakadtunk, és én közöltem anyósommal, hogy jó, ha ennyire nem bízik bennem, megcsináltatom a tesztet, de fizesse ki ő. És készüljön fel rá, hogy ha a teszt igazolja, hogy a férjem a gyerek apja, akkor bizony megetetem vele a papírt borítékostól.


Annyira dühös vagyok, komolyan szétvet a düh, és félek, hogy ezzel ártok a babának.


Mit csináljunk ezzel a vén boszorkánnyal? Az sajnos nem megoldás, hogy minden kapcsolatot megszakítunk vele, mert a férjem óvodás kislányát mi neveljük, és ő nagyon szereti a nagymamáját, miatta muszáj tartani a kapcsolatot.



2014. aug. 1. 09:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Miből gondolja,hogy nem a férjed az apa?Mi oka van ezt feltételezni?Egyébként ha kifizeti,én megcsináltatnám.Had egye utána a méreg.
2014. aug. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hogy mi oka van rá? Azon kívül, hogy az első perctől rühell engem, semmi.
2014. aug. 1. 09:39
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Azt hiszem többet nem beszélnék, találkoznék azzal az anyóssal. Ha megcsinálod a DNS tesztet és benneteket igazol, akkor majd talál mást, amivel bánthat.

A kislány meg nagymamázhat, találkozó semleges helyen, aztán kész.

Zárd rövidre a dolgot.

2014. aug. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Anyós kedvéért nem csináltatnám meg és én sem találkoznék vele ezek után szívesen. Ha a férjem kéri, az más, akkor megcsináltatnám.
2014. aug. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem, a férjem tudja, hogy ő az apja, meg sem fordult a fejében az ellenkezője.

Azért gondoltam, hogy megcsináltatom a tesztet, hogy anyós ne mondhassa, hogy azért nem vállalom, mert titkolnivalóm van. Na meg persze nagyon szeretném lenyomni a torkán az eredményt borítékostól. :)


Vagy eszembe jutott még az is, hogy közlöm vele, hogy "igaza van, Anyuka, valóban nem a férjem a gyerek apja. De vele ezt már tisztáztuk, így is vállalja a kicsit. Anyukának viszont nem kell látogatnia a babát egyáltalán, mivel nem a nagymamája." Aztán puffogjon csak kedvére.

2014. aug. 1. 09:51
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Amit irtal, fizesse ki, aztan etesd meg vele, lehetoleg elotte kend be valami gyorsan hato mereggel.
2014. aug. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

A non-invazív (nem vesznek mintát a babából) apasági teszt ára a terhesség alatt 450.000 Ft. ( [link]


A drága anyósnak nyomtasd ki ezt az oldalt, fizesse ki ha gondolja.


Egyébként én ezek után nullára korlátoznám a vele történő bármilyen kapcsolatomat (beszélgetések, telefon és hasonlók). Jó volna, ha a babavárás során többet nem beszélnétek egymással, tényleg nem tesz jót ez az idegeskededés (nekem volt olyan, hogy egy nem is ilyen durva beszélgetés után napokig görcsölt a hasam, pedig csak félidős voltam...).


Próbálj megnyugodni, párodat bízd meg, hogy rendezze el az ügyet és téged semmilyen módon ne terheljen (még csak említés szintjén se) anyós baromságaival.

2014. aug. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Ne csináltass semmit, ezek után a kislány és a párod tartsa vele a kapcsolatot, te viszont ne. És mond meg neki nyugodtan, majd a megszületendő unokáját akkor látogassa csak meg, ha egy jó nagy bocsánatkéréssel párosul, ami őszinte is.
2014. aug. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csináltatnám meg, hadd puffogjon ő, meg idegeskedjen a saját hülyeségén. Na nehogy már..ja, és közölném vele, hogy ha így gondolja, akkor ő sem a nagymamája a születendő gyereknek, szóval látogatni sem lesz kötelező és mindenkinek jobb lesz így. :D
2014. aug. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%

Én már csak poénból is megcsináltatnám, hadd fizessen csak a burzsuj nyugdíjas.

Utána meg az orra alá dörgölni, kapcsolattartást nullára redukálni, boldogan élni, míg a függöny le nem gördül.

2014. aug. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!