Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Bárkivel kijövök, de anyósomma...

Bárkivel kijövök, de anyósommal miért nem tudok beszélgetni?

Figyelt kérdés
Én próbálkozok nyitni felé, de nem megy. Lassan 1 éve, hogy együtt vagyunk a párommal, ő otthon lakik, sokat vagyok nála, tényleg napi szinten, előfordul, hogy ő már reggel elmegy dolgozni mikor én még alszok és kettesben maradok anyósommal. Furcsa. Teljesen más mint az anyukám. Állandóan panaszkodik, minden rossz, mindenért morog. Nem rá morog csak egyfolytában ..ar valami. Nem tudok mit kezdeni az ilyen emberekkel. Pedig mindenféle emberrel kijövök és van hasonló ismerősöm, de vele azért néha lehet értelmes dolgokról beszélni. Anyósommal nem. Már próbáltam azt is, hogy "Jajj igen ez tényleg szörnyű". Szóval hogy egyetérteni, hogy milyen ..ar is az élet, de az se jött össze. Pl többször előfordult hogy panaszkodott mi történt vele, elkezdtünk beszélgetni, mondtam hogy velem is történt már hasonló, elkezdtem volna meséli, kb 3 mondat után közbevágott és elkezdte újra elmondani hogy neki milyen rossz. Semmibe vesz kvázi. Máskor is, nagy nullának érzem magam. Hogy lehet ezen segíteni?
2014. szept. 19. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
A férjed mit mond erre? Mindig ilyen negatív volt az anyja, hogy panaszkodik és morog?
2014. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Általában nincs jelen mikor ezek a beszélgetések vannak. Igazából, ha otthon van akkor az anyukája nem is nagyon beszél velem. Max mond valamit kettőnknek, de kimondottan velem nem nagyon kommunikál. Kérdeztem már, azt mondta igen, régebben is ilyen volt.
2014. szept. 19. 22:30
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Szegény nem tud jól kommunikálni, figyelni a másikra. Sajnos nem sok ötletem van...
2014. szept. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az lehetséges. Nem hallgatózom, nem is kell mert olyan nagyhangon magyaráz mindig hogy két ajtón át s tisztán hallom. Ha van nála valaki az általában 1-2 szavas mondatokat nyög ki, ő meg nagyban magyaráz. Lehet mindenkivel olyan mint velem, ebbe nem gondoltam így bele eddig. Sokáig azt gondoltam, hogy nem kedvel engem. Persze eltűri szó nélkül, hogy sokat vagyok náluk, de mivel nem nagyon kommunikál velem azt hittem nem vagyok szimpatikus. Egyszer mondtam ezt a páromnak, azt mondta, hogy hülyeség igenis kedvel.
2014. szept. 19. 22:44
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Edes Istenem, detto ugggyanebben a cipoben jarok en is! Tanacsot nem tudok adni sajnos,en is kiborulok ettol. Probalok nem torodni vele es a lelkemre venni. Nyavalyog? Nyavalyogjon. Az en szuleim is teljesen masok, ezt nehez toleralni. Es engem is semmibe vesz,levegonek nez. Ez a legrosszabb. Kitartas mindkettonknek :/
2014. szept. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Átérzem a. az én anyósom is ilyen (sajnos anyum is közelít, így nekem nem volt teljesen szokatlan). szerintem nincs megoldás. nálunk attól lett jobb, h egy éve láttam utoljára :) (persze nem emiatt)
2014. szept. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Nézd, nem mindenki szeret mindenkivel beszélgetni. Lehet, hogy o is megtalálja másokkal a hangot, csak veled nem. Lehet, hogy nem kdvel es zavarja, hogy annyit vagy náluk. Amúgy nm anyósod, csak a határos anyja.
2014. szept. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem anyósod, csak a barátod anyja. Ha nem ott laksz, minek maradsz ott vele kettesben, ha nem jó? Nem dolgozol, hogy ráész vele csevegni egész nap?
2014. szept. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem állítottam, hogy egész nap vele csevegnék. Egyetemista vagyok, albérletben 4 másik lánnyal, szobatársam van, ott nem nagyon tudunk együtt lenni a párommal. Ezért vagyunk náluk. Nekem van hogy csak 10-re kell bemennem az egyetemre, a párom elmegy 7kor dolgozni. Ilyenkor én nem kelek fel vele együtt 6kor hogy lelépjek mikor ő is. Ha meg épp készülődök elfele kicsit hülyén jönne ki hogy tök kukán kerülgetem a folyosón anyósomat. Kb fél év és ha jól megy elkezdek dolgozni, aztán összeköltöznénk. De addig ez van. Szeretnék vele jóban lenni, de nehéz.
2014. szept. 20. 17:43
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Bunkó. Gyakori baleset
2014. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!