Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Családi problémákról (após,...

SA_milady kérdése:

Családi problémákról (após, anyós probléma) milyen weboldalon tudok szakembertől szakszerű útbaigazítást kapni? Olyan valakinek kellene a tanácsa, aki nem csak pár szóból intéz el, esetleg a rendelőjébe küld.

Figyelt kérdés

2014. okt. 4. 00:52
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Pszichológust, család terapeutát keress a varosodban.
2014. okt. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Magyarul ingyen és bérmentve szeretnéd, ha részletesen és alaposan foglalkozna egy szakember a problémáddal.

Ha anyósodékhoz is így állsz hozzá, sejtem a probléma gyökerét.

Tudod, az ilyen szakember abból él, hogy vadidegen emberek problémáit segít megoldani. ... és mivel ebből él, értelemszerűen pénzért teszi, mert a két szép szeméért ő se kap egy kiló kenyeret se a boltban.

2014. okt. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Cziglán Karolinára keress rá, ő nem szokta annyival elintézni a hozzá fordulókat, mint a legtöbb webes tanácsadó, hogy "forduljon szakemberhez", ezenkívül szerintem értelmes, hasznos válaszokat is ad.
2014. okt. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ingyenes vagy fizetős? Ingyenes -> érdeklődj a háziorvosodnál.

Fizetős -> Google a barátod.

Egyébként a legjobb megoldás az anyós problémára:egyik füleden be, a másikon meg ki. És működik.

2015. márc. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
minden városban van család gondozási központ. ott kérhetsz segítséget. a te problémádat az internetten nem lehet megoldani.
2015. márc. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
költözzetek minnél messzebb tőlük, hogy kelljen találkozni velük túl gyakran. 2-3 alkalmat kibírsz évente. költözz jó messze tőle.
2015. márc. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hogy ne kelljen találkozni. elöbbi voltam.
2015. márc. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom, eléggé képtelen kérésem van, de eléggé kétségbe vagyok esve. Sajnos, nem Magyarországon élünk, hanem egy lepukkadt országban :(, itt nem lelkiznek annyira az emberek. A páromat ehhez a városhoz köti a munkahelye, a klientúrája, így nem költözhetünk el. A lakás anyósé, és sokszor ránk tör, otthon érzi magát, szinte már az ágyunkba, közénk is befekszik... A párom már megszokta, hogy ilyen, ezért tőlem várja, hogy alkalmazkodjak, de ezt lehetetlen tűrni! Pofátlansága határtalan, és ha elmegyek otthonról, ő befészkeli magát, úgy érzi, győzött! Tapasztalt emberek véleményét szívesen várom e téren, talán ti jobb szakemberek vagytok, mint egy diplomás. Előre is köszi!
2015. márc. 31. 16:17
 9/10 anonim ***** válasza:

4:

- Egyik füleden be, másikon ki, és mégis benn marad, mi az?

- ...?

- Csákány!

2015. dec. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8: Van saját szobátok? Zárjad!

Nincs saját szobátok? Bérelj magadnak egyet!

2015. dec. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!