Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan éljem túl anyósomat?

Hogyan éljem túl anyósomat?

Figyelt kérdés
Még legalább három hétig vele kell élnem. Tudom, ez rövid idő, az eddig eltöltött másfél évhez képest, de úgy érzem nagyon a végét járja a türelem-készletem. Sajnálatos, de hihetetlenül nehezen viselem el a dolgait. Eljöttem anyámhoz egy hétre (másik városban él), és vissza kell mennem a párom miatt, aki persze szeretné, hogy menjek, nekem meg hiányzott is nagyon, de mintha foghúzásra mennék az anyós miatt. Nyugodt, vidám ember voltam, és mellette megfáradtam idegileg. :( Soha nem hittem volna, hogy ilyen van. Jól esne másokról tudni, akik éreztek már így vagy hasonló cipőben járnak. Köszi!

2014. okt. 12. 11:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%

Nyelj nagyokat, tűrj. Nála akarsz lakni, az az ő otthona, alkalmazkodj.

Vagy maradj anyukádnál.

2014. okt. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%
Nem kellett volna odakoltozni, onallo csaladnak kellett volna, hogy legyetek. Amugy koltozzetek ma a paroddal, ha ennyire kibirhatatlan. Vagy parod koltozzon anyadhoz. Ja, lehetetlen? Mint mondtam, takaronak jo volt anyos pajtas, nem volt le lakasra, most mar tonkre mentel?
2014. okt. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen egyértelmű, hogy magamtól is levágtam már, hogy nem kellett volna odaköltözni, meg hogy "lakva ismered meg az embert" és a többi, minden ilyesmivel tisztában vagyok, köszi.
2014. okt. 12. 11:51
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Akkor nem marad más hátra, mint az, hogy tűrj tovább.
2014. okt. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

En is eltem fel evet az anyosommal.....Remalom volt:-)))A ferjemmel folyton oltek egymast, hetvegente max 8 ig lehetett aludni utana doromboltek h ebreszto,es amikor felebredtunk az elso dolog az volt,h a kezunkbe nyomott egy ablak para lehuzot (tudod mint amivel leszededa. Kocsirol a jeget csak nem eles) es vegig kellett huzni a szobank ablakan,h ne follyon bele a feher keretbe a viz,mert akkor elfeketedik...mivaaan????:-))))


Zuhanyzasnal ugyanez,ablak tisztito vegig a csempeken,utana attorles kendovel.Este 6 itan nem lehet enni,mert akkor koverek leszunk (55 kilo vagyok) igy ejjel 3 kor osontunk ki a ferjemmel enni valamit:-))))


Csoki nem volt a hazaban,utalta,ugyhogy amikor elmentunk a boltba vettunk es megettuk a kocsiban mint a gyerekek:-))))Folyamatos beszolasok a megagyazasra,karacsonyfadiszek csak ott lehettek a fan ahova o mondta (ult es mondta h hova tegyem),mindig olyan erzesunk volt h utal minket,rossz volt a hangulata meg sertodottnek tunt....


Viszont az aposom tok boldog volt h ott lakunk:-)))Engem annyira nem zavart,betartottam a szabalyokat mert szerintem elmebeteg,betegekkel meg nem vitatkozunk,nagyokat bologattam utana meg a haverokkal/csaladdal halalra rohogtuk magunkat:-))))))))


Szoval tulelheto,csak vedd ugy mintha egy allatkerti seta lenne:-))))

2014. okt. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi!! Ez kell nekem, egy új szemléletmód "állatkerti séta". :D
2014. okt. 12. 11:59
 7/20 anonim ***** válasza:
20%
Mennyi lakbért fizetsz?
2014. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni alkalmazkodni. Ha leírod mikkel borít ki, könnyebben tudunk segíteni.
2014. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
"Mennyi lakbért fizetsz?" - igen, értem a célzást. Nem fizetek, és igen, tisztában vagyok vele, hogy anyagilag hatalmas előny, ezért elnézést kérek, hogy lelkileg az érzés viszont nem kompenzál! Kis városban élünk, ahol nem adnak ki lakást, hiába keresünk hónapok óta, mindenki csak albérletet keres, kínálni viszont senki. Úgy hogy a költözés szándéka régóta megvan, és most sikerült lakást venni. Kérem, akiben ez irányban csöpp együttérzés van, az írjon.
2014. okt. 12. 13:54
 10/20 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy "fizikailag" fizetek szépen.
2014. okt. 12. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!