Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan állitsam le az anyósoma...

Hogyan állitsam le az anyósomat? Nem hagy minket élni, akárhova megyünk, mindenhova velünk jön.

Figyelt kérdés
Nincs lakása, nem is akar venni 58 éves létére, mert azt mondta inkább elutazza a pénzét. Külföldön dolgozik 2 hónapot, kettőt meg nálunk lakik, de már elegem van ebből, hogy nincs magánéletünk.

2014. júl. 5. 17:44
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ráadásul nálunk jön a baba, csak két szoba van a lakásban, és egyiket sem fogom neki fentartani. A páromnak már hiába beszélek, hogy beszéljen az anyjával, nem tesz semmit, és mindig én vagyok a hibás.
2014. júl. 5. 17:47
 2/22 anonim ***** válasza:
99%

Itt a férjed a nagyobb gond, nem az anyósod.


Egyébként a gyerekvállalás előtt kellett volna megbeszélni, hogy ki melyik szobában fog lakni.

2014. júl. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
15%
Ti albérletben vagytok? Ha igen akkor jobb lenne ha kivennétek egy nagyobb lakást.
2014. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
Hova lett a lakása, ki él abban?
2014. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A kialakult helyzet miatt a férjed a hibás.
2014. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
20%

Teneked is biztos megvan az indokod, mért nem veszel saját lakást.

Én vettem, ilyen esetben visszaköltöznék a saját lakásomba a babával.

2014. júl. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
59%
Az nem értem ,hogy lehet gyereket vállalni amíg ez nincs letisztázva.
2014. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A lakását a bank vitte el,de nem igen törekszik rá, hogy legyen neki is. Vagy a testvérénél van, vagy nálunk, bőröndbe nem lehet élni. Éppen házvásárláson vagyunk, mert még hármunknak is kicsi lesz igy a lakás. Párom meg azért ilyen vele szerintem, mert neki már csak ő van, apukája évekkel ezelőtt meghalt. De ez akkor sem megoldás.
2014. júl. 5. 18:11
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Mondd meg anyósodnak, hogy vegyen ki egy albérletet arra a két hónapra, mert ti nem vagytok szálloda.
2014. júl. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
6%

Ez falu? Mert még Budapesten is van kislakás 3 millió körül, nem hiszem, hogy a privát szféráért az olyan nagy luxus lenne, ha házat is tudtok venni, ajánljátok fel neki!

De csak ha megvan rá a pénz.

Vidéken meg 1 millió körül szoktam látni házakat.

2014. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!