Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit gondoltok, a baba születés...

Mit gondoltok, a baba születése után fog javulni a helyzet?

Figyelt kérdés

25 hetes terhes vagyok. Anyósom mindig is utált engem. Amikor elmondtuk neki hogy gyerekünk lesz, még annyit sem bírt kipréselni magából, hogy gratulál. Felénk se nézett, magasról tesz ránk és a születendő gyerekünkre. Engem mondjuk különösebben nem zavar, én örülök ha nem kell anyósommal beszélnem. De a férjem nagyon szomorú emiatt.

Illetve azért én is aggódom egy kicsit. Mert anyósom a másik három unokáját imádja. És ha az én gyerekem már nagyobb lesz, félek hogy fájni fog neki, hogy a nagymamája az unokatesóival foglalkozik, rá meg rá sem néz.

Szerintetek van rá esély, hogy a baba születése után anyósom összekapja magát és törődni fog az unokával, vagy ne is álmodjak róla? Volt valaki hasonló helyzetben?



2014. okt. 14. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem ha megszuletik a baba, meg fog változni, biztosan szeretni fogja.
2014. okt. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 csabika1971 ***** válasza:
100%

Mindkét esetre megvan a lehetőség amit felvázoltál. És majd csak az idő dönti el melyik lesz a valóság.

Addig meg ezt tovább ragozni, puszta spekuláció.

2014. okt. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk egyetlen unoka a lányom, de nem változott a születése után sem az anyósom. nem érdekli, nem érdeklődik utána, nem jön hozzá. A férjemet is nagyon bántja a dolog, de erőltetni nem lehet.
2014. okt. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
van rá esély, aztán nehogy majd átessen a túl oldalra
2014. okt. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk ugyanez volt, a férjem egész családját nem érdekelte a dolog sőt! Még apámat sem. Így az 1 éves gyerekünket még nem is látták. Van 1 nagymama és kész. A többieknek toll a fülükbe!
2014. okt. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
A másik három unokát lánya szülte, vagy szintén menye? Ha utóbbi -amit nem igen hiszek-, vele milyen volt gyerekek előtt és után a kapcsolat?
2014. okt. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
kit érdekel nem a nagyi nyakára szülük ugyebár....
2014. okt. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6,

a másik 3 unokát anyósom másik menye szülte. Vele sem túl jó a kapcsolata, de őt kevésbé utálja mint engem. Mert a másik meny lenyeli anyós cseszegetését meg vádaskodását (anyós szerint ugyani mi kizárólag a pénzük miatt vagyunk a fiaival), én viszont nem.


#7,


miért vagy ekkora bunkó? Ha tudnál szöveget értelmezni, láthatnád, hogy leírtam: engem nem érdekel. A férjem és a születendő gyerekem miatt zavar a szitu, egyébiránt tőlem anyóspajtás nyugodtan fel is fordulhat.

2014. okt. 15. 09:41
 9/10 anonim válasza:
78%
nem tartom valószínűnek,h.javulni fog a helyzet :/
2014. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

Anyai nagyszuleim szemben laktak velunk, mama hozott haza az ovibol, ott voltam amig anyaek dolgoztak. Imadtam ott lenni. Az apai agi nagymama tojt a kepemre, unnepekkor koszontott, de amugy le sem sz art egesz eletemben, sosem kerdezte h mit segitsen, a masik unokatesoimat szereti nagyon. Igazabol engem nem zavar, jol megvagyok nelkule. Viszont h most megtudta az eljegyzest taval,, meg h iden ferjhez megyek, igy mar probalkozik, segitett ezt azt pedig nem kellett volna, alkot stb. Nem tudom mit akar, eddig sem tett semmit, de hat segitsen ha ennyire akar, de nem tudom h hogy akar bepotolni 21 evet, ezutan se fogok jarni hozza. Az unokatesoimmal is sza runk egymas fejere, a legnagyobb az folyton irigyen nez, hat nezzen.

Ugyhogy a lenyeg h en nem aggodnek ha nem foglalkozna a gyerekkel, jobb is lesz nelkule, hidd el.

21/l

2017. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!