Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért hisztizik mindig az...

Miért hisztizik mindig az anyósjelölt? 16/l

Figyelt kérdés
Nagyon kedves fiatalos no az anyosjeloltem,es tisztaban van a kinezetevel.Baratomat kiskoraban a mamaja nevelte szinte (egyetlen kis fiu unoka) masfel eve vagyunk egyutt.Most az iskola miatt sokat vagyunk naluk.Mindig mikor jovunk hozunk magunknak es neki enni hogy ne kelljen bibelodnie,segitunk gerebjezni,fat pakolni,viragot locsolni,stb..De valami sose jo.Mert mindig mi vagyunk a szarok h srmmit nem csinalunk.Mit kezdjekmar vele?
2014. okt. 19. 16:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Olyan édi-bédi-cuki-muki (röhejes), amikor egy 16 éves kislány a barátja anyukáját "anyósjelöltnek" hívja...
2014. okt. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Hozzafuznem kiskoraban nem nevelte a haziassagra a fiat ugyebar.. a mamaja meg elkenyeztette nem is ertem mit var,de meg ezt is felul mulja a gyerek mert segit neki meg en is. Nem mondjuk hogy a munka budos...Mit tehetnenk meg hogy ne mindig az irditozas meg a siras menjen?
2014. okt. 19. 16:55
 3/28 anonim ***** válasza:
32%
Falun laktok?
2014. okt. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Kis varos. Mit szamit ez ebbe??:0
2014. okt. 19. 16:57
 5/28 anonim ***** válasza:
54%
azért hisztizik, mert látja, hogy egy neveletlen taknyos vagy, és nem ilyent szeretne a fia mellé.
2014. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Ja igen mert re ismersz engem:DD azt sem tudod ki vagyok mit teszek csak otthon elnyomnak igy a neten konnyebb nagyurnak lenni.;) Szoval legyszives ha nem tetszik ahogy hivom a baratom anyjat(Annsk ellenere hogy o mdg szereti is ezt a becenevet.) akkor ne irj ide mert nem vagyok rad kivancsi.:) es ha elolvastad volna a kerdest..Nem azt irtam hogy utal sot.Csak hisztizik mint egy no.Az a kerdes mit tehetnek meg?
2014. okt. 19. 17:05
 7/28 anonim ***** válasza:
58%

Én homoszexuális vagyok és ne kezeld 16 évesen úgy, hogy ő párod lesz a férjed, ez eléggé falusias gondolkodásra utal, pláne hogy anyós jelöltnek nézed az édesanyját.


Az ilyen gondolkodással, 18 évesen érettségi vagy szakképző után gyermeket szülsz és nem élvezed majd az életed.


Szerintem ne kezeld őt a "NAGY Ő"-nek , járhatsz vele, szexelhetsz vele, de élvezd az életed, ha 7 év után is együtt maradsz vele és diploma lesz, akkor összeházasodhattok és azután szólíthatod anyósnak az édesanyját.

2014. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem kepzelem hogy vele elem le az eletem. De masfek ev es szeretjuk egymast jol megy ez a kapcsolat nincs vele semmi baj. Az anyosjeloltet meg azert hivom igy mert a baratom elozo noje egy lehuzgalos lamy volt es remeli h a fia inkabb velem marad mert keves problema van velem..az erdekelne hogy pillanatnyilag mivel tehetnem boldogabba ot? Nem az h orokke
2014. okt. 19. 17:09
 9/28 A kérdező kommentje:
Egyebkent nem tervezunk se most sem kesobb gyereket ha egyutt maradnank. En ugy gondolom eleg lesz majd a 30as evek kozepe fele. Latom en is a tobbi lanyt hogy mar gyerek meg minden. En is meglepodom.. szeretem a gyerekeket de sajat meg nem kell ezert is tanulok kisgyermek gondozonak ;)
2014. okt. 19. 17:13
 10/28 anonim ***** válasza:
76%
Fiúzás helyett előbb gyúrj rá a helyesírásra. :*
2014. okt. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!